Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanimlar 6. Ay da boş geçti dün regl oldum. Eşimin değerleri düzelmeden bizimki olmucak galiba 😊 fazla kafama takmicam bundan sonra niye olmuyor diyordum sebebini biliyorum artik . Tatil gezme ayina da girdim 💃 Rabbim şifa verince vaktinde olur inşallah 🤲

Yaaa inanmıyorum kafamdan attigim meşgul olduğum ay tutkunun bir örneği daha oldun 😍 tebrik ederim canım sağlıkla ilerlesin . Yumdan cok önce ve çok sonraki ilişkilerin tutmuş olması da ayrı şaşırtıcı 😊 Rabbim ol desin yeter ki ..
Evet canim gercekten galiba kendimizi kasip gun kovalamanin pek bi yarari yokmus hatta zarari var ben hep yumurtlama gunu oncesi sonrasi degerlendirirdim normalde. Gerci bu ay ovulasyon yapmaidgim icin hangi oldu onuda bilmiyorum

Kizlar kafaya takmayin relax .10 yil once hamile kaldigimda ben o ay diş dolgusu.antibiyotik.morfin bide yaz temizligine baslamıştim halimı kaldıramıstim karyola cek evi alt üst etmistim agır işler hamile oldugumu bilmeden ama sonra dusuk tehlikem olmustu ögrenince 😃Kafadan atinca gelio bebisler.Gerci ben kafadan atsamda olmuyor esim azosperm olursa mucize olur 😆Bugunde basladm yaz trmizligine bata 3 gun kaldi ama umrumda degil verecek allah hersekilde veriyor
Bu cvp tam benim icin doktor ne demisti anttibiyotik icin

Kizlar kimyasal olup olmadigi ne zman belli olur nasil anlarim

Carsamba yaptirmistim bide bu sabah yaptirdim aksama cikarmis sonucu bakalm :rolleyes:
Bugün kü sonucun hemen hemen 2 kat artış yapması gerekiyor canım.. Birde pazar ya da Pazartesi baktırırsın sonrasında doktora görünebilirsin.. Hayırlısı olsun inşallahh güzel sonuçlar gelsin:nazar::emir_bebek:

Bugün kü sonucun hemen hemen 2 kat artış yapması gerekiyor canım.. Birde pazar ya da Pazartesi baktırırsın sonrasında doktora görünebilirsin.. Hayırlısı olsun inşallahh güzel sonuçlar gelsin:nazar::emir_bebek:
Cok tesekkur ederim insallah artmistir idrarda bariz koyulasma var. Carsamba doktoruma randevu aldim belki pazartesi veya sali baktiririm bidaha eger artmissa. Peki efer iki kati artmissa kimyasal degil diyebilimiyim

Cok tesekkur ederim insallah artmistir idrarda bariz koyulasma var. Carsamba doktoruma randevu aldim belki pazartesi veya sali baktiririm bidaha eger artmissa. Peki efer iki kati artmissa kimyasal degil diyebilimiyim
Çarşamba randevu aldıysanız son kez Pazartesi baktırırsınız..
Artış varsa (hemen hemen 2 kat) daha kimyasal olmuyor diye biliyorum ( ALLAH korusun düşük vs geçirmediğinz sürece, hiçbir sorun çıkmaz, allahın izni ile) daha bilgili arkadaşlar illaki vardır.. Ama benim de biraz riskli bir gebeliğim olduğu için epey araştırıyorum :)
İlk değeriniz kaç çıkmıştı ?

X