Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm macunhanedeki macundan mı kullanmıştın sende.? Aldım bende ama tadı kötü geliyo bana hiç tam yiyemiyorum
Sen nasıl kullandın gün de kaç kere kaç ölçek felan

Sana geçenlerdede yazdım kocana laf ediyon ama sende hiç biseyi tam kullanmiyorsun nasil olacak kız bu çocuk evet canim onu kullandım normalde sabah öğle akşam ama benimki ramazana denk geldi diye sahurda iftarda ac karna yiyip bol su ictim evet tadi kötü ama sonucu güzel altta tatlı bi kişniş var iyi karıştırirsan alttan doğru tadı çok kötü olmuyor tahta kaşıkla bi kaşık yiceksin kuzum

Canım inanki bende anlamadım yani bu değere göre adetten hemen sonra yumurtlamışım zaten doktorum da 4 hafta 4 gün dedi tam adet sonrasına denk geliyo ❤

Oh maşallah ne güzel dün eşime değerini söyledim bana diyor millet binlerde öğreniyor biz 29 bile olmamıştı diye dalga geçti benle inşallah sağlıkla ilerler canim

Ilk deneme ve bu kadar bilgi ovi testi maşallah valla ben ne bu siteyi ne yumurtlama ne ovi ne bat hiç bise bilmiyordum aylarca boşa kürek sallamıştım takı bu siteye üye olup bu sayfaya gelene kadar sen araştırmışsın ben bodozlama görmüştüm olaya sanıyordum her ilişkide çocuk olur inşallah sayfa uğurlu gelir canim çok fazla bekletmeden gelir bebisiniz

Evet kâğıtta günde 3 yada 2 kere olarak yazıyor da tadına alışamadım zorluyorum kendimi midem bulanıyo o derece oluyorum Insallah faydası olur banada dualarını esirgeme ❤
Allah var umut var derim hep hayırlısını isterim de bazen de olsa 2.5 senedir olurdu diyorum canm ne bileyim

Kuzum acını tazelemek istemediğimden sormadım ama merak da etmedim değil Senin gebelik neden sonlandı seni incitmiyceksem

Off sorma kuzum sorma yaa kendime de çok kızıyorum bakma ama işte Insallah kullanabildiğim kadarı işe yarar

Oh maşallah ne güzel dün eşime değerini söyledim bana diyor millet binlerde öğreniyor biz 29 bile olmamıştı diye dalga geçti benle inşallah sağlıkla ilerler canim
ben artık negatif çizgi görmekten o kadar sıkılmıştım ki test bile yapmıyordum sırf doktor randevumuz var diye yaptım yoksa yine yapmazdım

6 ay oldu canım problem yok sadece sol yumurtalık polikistik görünüyormuş dr önemli görmedi. Siz ne zamandır?

Ooyy 6 ay deyince çok yeni geldi bi an
2.5 senedir bekliyorum canm.. Çok nazlı çıktı ağlatıyo üzüyo anasını bekletiyo
Dr sorun görmemiş canm inşAllah tez zamanda nasip olur hayırlısıyla sağlıkla

Ama benim bilgimde sizlerin sayenizde :) aylardir okuyorum sayfalari insallah tutarda en kisa zamanda sizlerlede paylasirimm

Merhaba guzl hanimlar. Bisey sorcam ya. Afedersinz ama simdi bu uzayan akinti oldgunda yumurta catlamis mi oluo yoksa catlamanin yaklastginin gostergesi mi

Kuzum benım kürtajdan sonra böyle bir takip olmadı. Doktorum sadece kürtajdan 1 hafta sonra çağırdı ultrasonda baktı . Tamam çok güzel hiçbirşey kalmamış deyip göndermişti.

Kürtajdan 35 gün sonra regl oldum .

Merhaba guzl hanimlar. Bisey sorcam ya. Afedersinz ama simdi bu uzayan akinti oldgunda yumurta catlamis mi oluo yoksa catlamanin yaklastginin gostergesi mi
Merhaba, bende uzayan akıntıdan iki gün kadar sonra ovulasyon testi çift çizgi oluyordu, yani yaklaştığının göstergesi yumurtlamanın, ama spermler yumurtadan daha uzun yaşayabildiği için öncesini de değerlendirmek daha iyi aslında bence.

Su an sehir disindaym esim yanmda deil erkn yumurtlama olck bu ay galiba.bu ay kaciriorm guzl gunleri sanki . Pzar gunu gidicm malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…