Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sen hala test yapmadıın mııı :)

sen hala test yapmadıın mııı :)
sorma canım yaa
kardeşim totem yaptım abla adeti bekleyelim dedi uydum onun aklına
lekem gelince umudum azalmıştı ama devamı gelmedi şükür henüz
kardeşimin de hamileliliğinde olmuştu yerleşme kanaması biraz umudum arttı sonra

hadi inşallahh bakalım totemin tutsun.. elbette yerleşme kanaması olabilir..

canin benimde adet gunü koyukahve yerlesmelekelenmem gelmişti adet olcam sandım 7 gun oyle sürünce adetim sokülmüyor sanıp kan vermistim insallah seninde yerlesmedir:)

canin benimde adet gunü koyukahve yerlesmelekelenmem gelmişti adet olcam sandım 7 gun oyle sürünce adetim sokülmüyor sanıp kan vermistim insallah seninde yerlesmedir:)
ayy gerçektenmi canımm ya
inşallah
benim de 2 günüm kaldı böyle devamı gelmezse bende hemen vereyim kan

selamm kizlaaar
ilk önce bi kendimi tanitiyim :) 7 yillik evliyimm erken evlendik büyüyelim okul yapalim kariyer yapalim derken bu ay ilk defa bebis calismalarina baslayalim dedik
yazdiklarinizin hepsini okudum.. ilk demene oldugu icinde cook sabirsizim.. benim bat 18 haziran.. bugün yarin yumurtamin catlamasi gerekiyo ama piskolojikmi bilmem heryerim agriyo kasiklarimin iki tarafida batiyor
bu dijital ovu testlerini kullaniyorum 5 gündür hamilelik icin yüksek gösteriyor ama daha catladigini göstermedi bakalim artik bekliyorumm..

ama benide araniza alirsaniz.. su Ugurlu listeye eklerseniz cok sevinirimm hepiniz cook candansiniz bu sürecte banada destek olursaniz ne güzel olur

Karnımda regl olcak gibi şişlik oluştu ya eğilip kalkamıyorum Gelecek gelmekte olan galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…