Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gecen hafta aile hekimi degisikligi yaptim neyse dr hemşireye yönlendirdi bazı kayıtlar için.
Hemsire: Çocuk düşünuyormusunuz dedi .
Hayırr düşünmuyoruz dedim😀
Hemşire:Ne ile korunuyorsunuz korunma yönteminizi söyleyin dedi.
Korunmuyoruz ki dedim.😄
Hemşire:O zaman çocuk düşünuyorsunuz dedi.
Bende evet dedim sonra:KK70::KK70::KK70: Eve gelince esimle gulduk aglanıcak halimize güluyoruz😄

Rüyamda hep erkek bebek görüyorum ,ama tersi de olabilirmiş 😊
Aslında sen ne hissediyorsan o da çıkar 😊 ama hissetmiyormuşsun. Ben oğlumda 2 kez erkek bebek görmüştüm kara gözlü esmer tombik bebek 😁 ta kendisi doğmuştu 🙈 bu defa hiççç rüya görmüyorum ama pembe şeylere karşı çok pozitif bakıyorum 🙈 10 gün sonra belli olucak bizimde 🙏🏽 seninki bana kız gibi geldi ama bakalım hayırlısı olsun 🙏🏽🙏🏽🙏🏽😍

Gecen hafta aile hekimi degisikligi yaptim neyse dr hemşireye yönlendirdi bazı kayıtlar için.
Hemsire: Çocuk düşünuyormusunuz dedi .
Hayırr düşünmuyoruz dedim😀
Hemşire:Ne ile korunuyorsunuz korunma yönteminizi söyleyin dedi.
Korunmuyoruz ki dedim.😄
Hemşire:O zaman çocuk düşünuyorsunuz dedi.
Bende evet dedim sonra:KK70::KK70::KK70: Eve gelince esimle gulduk aglanıcak halimize güluyoruz😄
Benzeri bizde olmuştu 😁 geçen seneydi galiba aslında korunmuyorduk, hemşire 2.çocuk düşünüyomusunuz erken zTen fakan dedi sanki ona sormuşum gibi 😁ne ile korunuyorsunuz dedi, bende korunmuyoruz dedim, o zaman istiyosunuz 2. Dedi ay yok yani korunuyoruz işte dedim çekmeceden çıkardı bir sürü prezrvtf verdi devlet ücretsiz veriyomuş arada 🙈🙈 biz hiç kullanmadığımız in anlamadım bu ne ki dedim 😂🙈 hayır sanane yaa nasıl korunuyorsak, yada korunmuyorsak. Aman bi daha gitmedim zaten. Gebelik olursa bilgi verin dedi vermedim de. Aradılar htta 1 kere de açmadım hiç uğraşamam 🙈 şu 3 ayı doldurayım da sağlıkla onlara da haber ederim 😁😁

Benzeri bizde olmuştu 😁 geçen seneydi galiba aslında korunmuyorduk, hemşire 2.çocuk düşünüyomusunuz erken zTen fakan dedi sanki ona sormuşum gibi 😁ne ile korunuyorsunuz dedi, bende korunmuyoruz dedim, o zaman istiyosunuz 2. Dedi ay yok yani korunuyoruz işte dedim çekmeceden çıkardı bir sürü prezrvtf verdi devlet ücretsiz veriyomuş arada 🙈🙈 biz hiç kullanmadığımız in anlamadım bu ne ki dedim 😂🙈 hayır sanane yaa nasıl korunuyorsak, yada korunmuyorsak. Aman bi daha gitmedim zaten. Gebelik olursa bilgi verin dedi vermedim de. Aradılar htta 1 kere de açmadım hiç uğraşamam 🙈 şu 3 ayı doldurayım da sağlıkla onlara da haber ederim 😁😁
Aynen en iyisini yaptin ikide bir ariyorlar sonra 😀Hatta hamileyken korkutmustu beni hemsire kalp atıslarini dinlerken kalp atislarini bulamamisti zorla buldu sonra.

Merhaba bayanlar tam 1 senedir bebek için uğraşıyorum bir kızım var bu ay adetim geçikti test yaptım anında çift çizgi çıktı, ekliyorum resmini çok heyecanlandım yarın kan verecem rabbim kucağımızı boş bırakmasın inş.

Eklentiler

• IMG_20190704_143927475.jpg
    IMG_20190704_143927475.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 43
Aynen en iyisini yaptin ikide bir ariyorlar sonra 😀Hatta hamileyken korkutmustu beni hemsire kalp atıslarini dinlerken kalp atislarini bulamamisti zorla buldu sonra.
Tabi ya oğlumda hatırlıyorum yapışıyolardı 😁 strese sokuyolar beni de gerek yok öbür ay haber veririm. Aslında onlar görüyor yakın çevredeki özele gidince hemen bilgi gidiyomuş onlara ondan arıyolar.

Lutfen bilen varsa yardimci olabilirmi

canım ondan bende aldım geçen ay 10 gün kullandım adetle başlıyorsun ta ki yumurtlama gününe kadar
ben ovulasyon takibi yapıuyorum,macunu kullandığım ay 9.günde yumurtladım ve pik zamanı tam dolu dolu 3 gün sürdü
bakalım adetime 2 gün kaldı benim de heyecanla bekliyorum
evet tadı çok kötü ama ben yedim şifa niyetine

Ne şekilde kullandın günde kaç defa ne zamanlar gibi ?
Allah'ım inşAllah nasip eder de yine umut olursun 🙏🏻
Dün bugün zorla kullanmaya çalıştım bende işe yararsa mucizr olur gercekten bence ovulasyon kullanıyorum henüz başlamadım adetin 4. günündeyim

Ne şekilde kullandın günde kaç defa ne zamanlar gibi ?
Allah'ım inşAllah nasip eder de yine umut olursun 🙏🏻
Dün bugün zorla kullanmaya çalıştım bende işe yararsa mucizr olur gercekten bence ovulasyon kullanıyorum henüz başlamadım adetin 4. günündeyim
canım içinde minik bi kağıt vardı aç karnına bir çay kaşığı yeniyordu sanırım şimdi tam hatırlayamadım eve gidince bakayım
ovulasyonla mutlaka takip et
ben yaptığımda baktım pik olmuştu 3 gün sürdü pik durumu
hatta dedim daha öncedenmi başladı acaba
zaten ağrılar başlamıştı akıntıyla birlikte ozaman anlamıştım yumurtlamanın geldiğini

Bi ben kalamadım habire regl tarihi iletiyorum arkadaş 🤦🏼‍♀️🙂
al benden de o kadar arkadaşım..
kızlar hayır umutsuzluk yok lütfen :KK200:

Tabi ya oğlumda hatırlıyorum yapışıyolardı 😁 strese sokuyolar beni de gerek yok öbür ay haber veririm. Aslında onlar görüyor yakın çevredeki özele gidince hemen bilgi gidiyomuş onlara ondan arıyolar.
Benimde öyle oldu saglik bakanliginda gebe olarak gozukuyormusum en yakin zamanda gel dedi , daha dusun kalp atisi icin gitmemistim bana bildirirsin demisti duyunca. Bildirmedim tetanoz icin randevu verdi bu ay sonu. O zaman gidicem heralde 😊

Kan sonucumu aldım bugün değerim 1569 düşmüş daha dusukturndiye tahmin etmistim doktora gönderdim sonucu 15 20 günü bulur sifirlanmasi diyor 20bin 30 binlerde yavaş düşer diyor hayaller hayatlar düşürmek için bi çözüm varmı acep ya 🤔😂

X