Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Normelde benim rüyalarım çok çıkar.Hastalık,yolculuk,iş .mutluluk vs.Onceden hissederim rüyalarimla.Ama bebek üzerine olanlar hiç çıkmıyor:KK28::KK70:3 aya yakın Yumurta,civciv,tavuk,kumru,papatya desenli altın bilezik,Kınalık,nişanlık,başörtü oyalamak,2 kere de kan sonucu pozitf 31 çikan alemim ya eşim ne kadar çok ruya göruyorsun diyor.😅

Kızlar Normelde benim rüyalarım çok çıkar.Hastalık,yolculuk,iş .mutluluk vs.Onceden hissederim rüyalarimla.Ama bebek üzerine olanlar hiç çıkmıyor:KK28::KK70:3 aya yakın Yumurta,civciv,tavuk,kumru,papatya desenli altın bilezik,Kınalık,nişanlık,başörtü oyalamak,2 kere de kan sonucu pozitf 31 çikan alemim ya eşim ne kadar çok ruya göruyorsun diyor.😅
Hayra yor hayır olsun 😊 benim ilk değerim 31 Di inşallah gelirde değerin kaç olduğu mühim değil biz 9 a bile düğün kurarız :KK45:

bilimsel değilde içime kız gibi geldi :)
sen kartaldamı oturuyorsun :)
Evet canim kartalda oturuyorum , sen Tuzlada miydin?
Ay bende anlamam ama kız. Hissettim 😍 doktor tahmin yapmadımı canım sen ne hissediyosun😍
Doktor pazartesi tekrar çagırdı, ikili test icin bikac gun gecsin dedi. İnanir misin hicbisey hissetmiyorum cinsiyet olarak, ne bulanti ne aserme ne akinti yani zaten normalde de duzensiz adet olurdum . Test yapmasak anlamayacagiz hamile oldugumuzu 😂😂
Erkekğe benziyor gibi:emir_bebek::KK39:
Aslinda hic farketmez de insan merak ediyor 😊

Evet canim kartalda oturuyorum , sen Tuzlada miydin?

Doktor pazartesi tekrar çagırdı, ikili test icin bikac gun gecsin dedi. İnanir misin hicbisey hissetmiyorum cinsiyet olarak, ne bulanti ne aserme ne akinti yani zaten normalde de duzensiz adet olurdum . Test yapmasak anlamayacagiz hamile oldugumuzu 😂😂

Aslinda hic farketmez de insan merak ediyor 😊

evet canm ama doktorum kartal soğanlıktaki birlik hastanesinde olduğundan oraya geliyorum

Canm macunhanedeki macundan mı kullanmıştın sende.? Aldım bende ama tadı kötü geliyo bana hiç tam yiyemiyorum 😢
Sen nasıl kullandın gün de kaç kere kaç ölçek felan 🙈
canım ondan bende aldım geçen ay 10 gün kullandım adetle başlıyorsun ta ki yumurtlama gününe kadar
ben ovulasyon takibi yapıuyorum,macunu kullandığım ay 9.günde yumurtladım ve pik zamanı tam dolu dolu 3 gün sürdü
bakalım adetime 2 gün kaldı benim de heyecanla bekliyorum
evet tadı çok kötü ama ben yedim şifa niyetine

kızlar benim dün sabah koyu kahve lekem gelmişti
sonrasında devam etmedi
şimdi de değişik bir göbek ağrım var
yerleşme kanaması ya da lekelenme yaşayan arkadaşlar bana bilgi verin ne olur
adetime 2 gün kaldı bu arada

2285169
arkadadlar hamilemiyim sizce

X