Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çalışıyorum zaten canm kendi işim var direkt bi meşgalem var ki boş kalmıyorum zaten boş zamanda da bi uğraş buluyorum en kötü ihtimal oyun oynuyorum 🤭🙂 Ama ben ne kadar takmıyorum desem de regl zamanı yaklaştıkca acabam oluyo genelde. Bu ay mesela erken geldi Yarın yada perşembe felan bekliyordum dün geldi. Rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıkla tez zamanda nasip etsin inşAllah kimseyi bu yolda imtihan etmesin 🤲🏻🤲🏻
Evet çok haklısın canım ahh o adet zamanlarını çok iyi biliyorum inşllh bu ay son adetin olur bebeşin tez zamanda gelir 🙏

Amannn neyse bak olacağı varsa olur yaa inş Sinem ablanın da kocası istemiyodu bak kadın azmetti kaldı o zaman eşi boşver kendi haline bırak sende :) netten bak canım sanrıö 12 tatlı kaşığı bal, öğütülmüş çörekotu. Tarçın hepsinden 12 t kaşığı karıştır, reglin 2.günü başla yumurtlama olunca hemen bırak
Canım ya bende 10 gün kullandım ama yumurtlamam çok geç oldu sence bende etki etmediği için mi böyle yumurtlamam geç oldu yoksa ters mi tepti 22 inci günüdür yeni pik gördüm normalde 16 sında falan olurdu

Kızlar bugün hapşırdım ve rahmin üst tarafı çok acıdı. Oturup kalkarkende kasığım acıyor şimdi sıkıntı varmıdır acaba neden öyle oldu :S

Kızlar bugün hapşırdım ve rahmin üst tarafı çok acıdı. Oturup kalkarkende kasığım acıyor şimdi sıkıntı varmıdır acaba neden öyle oldu :S
canım gönlünü ferah tut hiçbirşey olmamıştır onlar korunaklı yerde
doktorun varmı mesaj atsan ya da arasan için rahat etsin

Kızlar Yok dimi bişi :KK43: gecikmemin 6.günü iş yerinde şimdi yaptım

Eklentiler

• EFD5AA14-F8BC-4920-AB94-1DF406E840F0.jpeg
    EFD5AA14-F8BC-4920-AB94-1DF406E840F0.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 59
  • D90A3B41-0E49-4795-819E-6654D30CFD1A.jpeg
    D90A3B41-0E49-4795-819E-6654D30CFD1A.jpeg
    634,7 KB · Görüntüleme: 55
X