Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım sorma ben gölge falan görüyodum hep önce ki aylarda o yüzden çok ümit etmiuordum
Ama bunda ilk saniyeden çizgi belirdi
3 testte de aynı şeyi yaşadım
Dedim heralde bu sefer hamileyim 😭
Ama olmadı
Hayırlı olan buymuş biliyorum ama bugün içim çok sıkılıyor
Sürekli aklıma geliyor
Hiç bişey yapmak istemiyorum
Çok yalnız hissediyorum kendimi
Çok eksik hissediyorum😭😭😭
Yapma böyle daha yeni deniyosunuz her ay yumurtlamayı tam yakalasan bile hamile kalma ihtimalin o kdr düşükki doktorlar bir sene bekleyin derken o yüzden diyolar
Eksik hissediyorum vs diye düşünme evliliğin gençliği iki kişi olmanın tadını çıkarın ya ben hep böyle düşünüyodum :)
Sen sanırım çalişmıyosun evdesin galiba ?
O yüzdende cok takıyor olabilirsin :)
Takma kuzum bi zamanı var herşeyin hayırlısı bu günlerin tadını cıkar :)
İnşallah tez zManda bebişin gelip seni bulur :)

Aa abla çok sevindim Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşAllahh 🤲🏻
Grupta herkes bir bir hamile kalıyor ben hâla seyirciyimya bazen kendimi çok eksik hissediyorum, yanlış anlamayın lütfen burdakilere bişey dediğim yok 😓
Canım kendini yalnız hissetme çünkü bekleyen de çok kişi var mesela ben 🙋‍♀️ Sadece biz daha sessisiz hamiş olmadığımız için konuşacak pek bişey de olmuyo ya adet bekliyoruz yada yumurtlama 😊 birde ben burada çok takıldığımda pskolojimi de olumsuz etkiliyor daha fazla kafaya takıyorum o yüzden de pek girmiyorum diyebilirim 😊💕

Kuzum ben hiç kusmadım ya bulantıda hafif hafif oldu geçti 😂
Yoksa erkekmi olcak bebişim 😂
Sadece uyku cok yaptı bende 😂
Bende almadım şuan ama daha minik 2 aylık 😂
Belki de canım yok daha güzel yaa bulantısız olmak 😆 ben oğlumda yatakta banyoyla bitişik yaşardım aynı elçin gibiydim. Bu gebelikte tabi çok şükür bin şükür 🙏🏽 böyle kusmasız bulantılara razıyım ya 🙈

Kuzum flo bizde de öyle gösterdi ben happy mom kullanıyorum . Sende onu kullan
Kuzum ben çözdüm 🤗 haftaların gösterimi var şuanki- tamamlanan benim tamamladığım 4 hafta şu anki 5 hafta
Tamamlanan 0.haftadan şuanki 1.haftadan diyor.
Örneğin hamileliği 6 hafta 3 günlükse şu anki hamilelik 7.haftada bebek ise 6.haftada oluyor.

Belki de canım yok daha güzel yaa bulantısız olmak 😆 ben oğlumda yatakta banyoyla bitişik yaşardım aynı elçin gibiydim. Bu gebelikte tabi çok şükür bin şükür 🙏🏽 böyle kusmasız bulantılara razıyım ya 🙈
Hadiya benim hiç olmadı kusmam yaa ben hep kusma olcak nası iş yerinde rahat etcem diyodum masallah gayet iyiyim 😂

günaydın kızlarrrr :KK200:
dün doktorumdaydım sol yumurtalık polikistik görünüyor dedi böyle olan 3 kadından 1 tanesi ancak doğal yollarla hamile kalabilirmiş çok moralim bozuk
Günayyyydınnnn cnm adetlerin düzenli mi peki canım hormon tahlillerinde onaylıyor mu polikistik olduğunu sadece ultrasonda mi öyle gözüküyor ki bende hormonlarda degerlerim normal mesela ultrasonda baktığında polikistik görünümü var demişti Rabbim ol dedi mi inan hiç bişy engel değil canım sıkma canını
Günaydın Kızlarr ,

Hayırlı sabahlar , hayırlı cumalar...
Günaydın canım hayırlı cumalar

Günayyyydınnnn cnm adetlerin düzenli mi peki canım hormon tahlillerinde onaylıyor mu polikistik olduğunu sadece ultrasonda mi öyle gözüküyor ki bende hormonlarda degerlerim normal mesela ultrasonda baktığında polikistik görünümü var demişti Rabbim ol dedi mi inan hiç bişy engel değil canım sıkma canını

Günaydın canım hayırlı cumalar
adetlerim hep 1-2 gün ileri atıyor hatta bu ay 5 gün attı. ultrasonda alttan bakınca gördü, tahlilde görmedi sanırım tahlilde sadece kan değerlerin çok düşük dedi 3 aylık ilaç verdi kan yapıcı

adetlerim hep 1-2 gün ileri atıyor hatta bu ay 5 gün attı. ultrasonda alttan bakınca gördü, tahlilde görmedi sanırım tahlilde sadece kan değerlerin çok düşük dedi 3 aylık ilaç verdi kan yapıcı
Hmm anladım canım polikistik olup hamile kalan çok kişi var canım araştır istersen polikistikte tek sıkıntı yumurtlamanin ne zmn olduğunu bilememek ovu testi denedin mi hiç yumurtlama gününü kaçırmaz şansini artırırsin adet olursam ben alcam yine hatta instagramdan birgebeningünlüğü sayfasından alicam bu sefer daha iyi diyorlar

Günaydın Kızlarrr :emir_bebek:
Biliyorsunuz benim riskli bir gebelik, bahsetmiştim.. tek kese tek plesanta..
Pazartesi günü için bir profesör den randevu aldık.. Ona görüneceğim sonra sürekli perinataloji eşliğinde ilerlemem gerekli..
Kendi doktorum dilersem 1 tanesini sonlandırabileceğini böylelikle diğerinin daha rahat ve sorunsuz gelişeceğini söyledi.. Bunu yapmak istemiyorum :KK43: Allahın verdiği cana kıymak istemiyorum.. olmayacaksa da biri bunun sorumlusu olmak istemiyorum. :KK43:
Diğer yandan da birine birşey olursa bu durumdan öbürü etkileneceği için onu da düşünüyorum.. bilmiyorum napacağım, kafalar çok karışık.. Eşim bana bakıyor ben eşime.

1000 de 1 görülen bir ihtimal o da bende :) Mucize bir şey aslında gurur duyuyorum kendimle :) Herkese nasip olmuyor diyorum öylede ama keşke tek plesanta değil de 2 plesanta olsalarmış o zaman annelerini 3 gündür bu kadar üzmezlerdi :) Herşey de bir hayır vardır değil mi.. Bekleyip göreceğiz :dua::KK200::nazar:

X