Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben ilk öğrendiğim günler 16 bin adım falan atıyodum :KK70:
aynen yürümek lazım
ay ne bilim abla daha uzunlarıda var o yüzden şey ettim :KK70:
bu arada sen yazmıştın ben sormayı unuttum kullandıgımız sampuan duş jeli yüz temizleme jeli vs.
değiştirmelimiyiz ? ben aynı şeyleri kullanıyorum hala
evet daha bebişi öğrenmeden sağlıklı ürün arayışına girmiştim kuzuu :))

ben yapıyorum yürüyüş 8 bin adım 10 bin adım falan bakalımmm almamam lazımmm benimdeee inşallah cok almadan tamamlarızzz
Maşallah sen iyi yapıyomuşsun. Ben işten gelince hiç halim kalmamış oluyo zaten 😔o yüzden yapamıyorum. İnşallah. Top gibi bi karnım olsun istiyorum ama zoor :)

Kızlar iki gün önce yapılan beta HCG 162 çıkmıştı bugün 111 çıktı doktor çok az düşmüş iki gün sonra tekrar kan vereceksin dedi sizce yükselme olabilir mi bu durumu yaşayan var mı acaba ? Bana bir yardımcı olun bayanlar 🙄

Kızlar iki gün önce yapılan beta HCG 162 çıkmıştı bugün 111 çıktı doktor çok az düşmüş iki gün sonra tekrar kan vereceksin dedi sizce yükselme olabilir mi bu durumu yaşayan var mı acaba ? Bana bir yardımcı olun bayanlar 🙄
Canım ,

Hayırlısı olsun. Bu süreçte inan moral çok önemli. Sabırla beklemen lazım. İnsanlarla çok paylaşma çünkü moralini bozacak şeyler söyleyebilirler. Bende öyle oldu. 2 gün sonra ki değerin çok önemli. Rabbim sağlıklı bir bebekse nasip edecektir. İçini ferah , moralini iyi tut.

Canım ,

Hayırlısı olsun. Bu süreçte inan moral çok önemli. Sabırla beklemen lazım. İnsanlarla çok paylaşma çünkü moralini bozacak şeyler söyleyebilirler. Bende öyle oldu. 2 gün sonra ki değerin çok önemli. Rabbim sağlıklı bir bebekse nasip edecektir. İçini ferah , moralini iyi tut.
Yükselir mi sence sende de mi aynısı oldu canım ? teşekkür ederim verdiğiniz cevap için inşallah hayırlısı olsun 🙏

Yükselir mi sence sende de mi aynısı oldu canım ? teşekkür ederim verdiğiniz cevap için inşallah hayırlısı olsun 🙏
Yok bende arttı. Ama 3 kat artmasında bile dış gebelik olabilir dediler canımı sıktılar. O yüzden yükseldiğinde de düştüğünde de en iyisi söylememek. Belirsiz bi durum olduğundan doktor beklemeni söylemiş zaten. Şu an daha başlangıç aşaması olduğundan değer dengesiz olabilir. Sen moralini iyi tut ve sürekli dua et. Rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin🙏🏼

üzmek istemem ama cok sağlıklı bir gebelik gibi durmuyor kimyasalda geçirmiş olabilirsiniz. yavas yavas düşer heralde
ama yinede takibi elden bırakmayınn 0 landığındaan emin olmak istiyo doktorlar genelde :KK43:

Yok bende arttı. Ama 3 kat artmasında bile dış gebelik olabilir dediler canımı sıktılar. O yüzden yükseldiğinde de düştüğünde de en iyisi söylememek. Belirsiz bi durum olduğundan doktor beklemeni söylemiş zaten. Şu an daha başlangıç aşaması olduğundan değer dengesiz olabilir. Sen moralini iyi tut ve sürekli dua et. Rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin🙏🏼
İnşallah canım aminn 🙏 çok teşekkür ederim

Kizlar adete 1gun var test hatali olabilir mi rengi dagildi. Idari cok damlatmadm ondan eminim.

Eklentiler

• IMAG0023.jpg
    IMAG0023.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 59
Aa abla çok sevindim Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşAllahh 🤲🏻
Grupta herkes bir bir hamile kalıyor ben hâla seyirciyimya bazen kendimi çok eksik hissediyorum, yanlış anlamayın lütfen burdakilere bişey dediğim yok 😓

Kuzu üzülme allah hayırlısını sagliklisini versin bak bende 7 haftadır hamileyim diye geziyordum dün sonlandı

@bi prenses annesi dün yazamadım canım üzüldüm kan sonucun negatif çıkmış.
bu testlere noluyo böyle anlamadım sendede Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi ndede gölge vardı bu ay testlerde.
kan negatif şok oldum :kızgın:

inşllah bebişleriniz önümüzdeki ay gelir :dua::dua:

Aynen canım sorma ben gölge falan görüyodum hep önce ki aylarda o yüzden çok ümit etmiuordum
Ama bunda ilk saniyeden çizgi belirdi
3 testte de aynı şeyi yaşadım
Dedim heralde bu sefer hamileyim 😭
Ama olmadı
Hayırlı olan buymuş biliyorum ama bugün içim çok sıkılıyor
Sürekli aklıma geliyor
Hiç bişey yapmak istemiyorum
Çok yalnız hissediyorum kendimi
Çok eksik hissediyorum😭😭😭

kızım ne geriyosun kendini 0,5 normal sınırlar arasında işte yükseği tehlikeli düşüğünde sıkıntı olmaz da demiş... zaten kendin de diyosunn benim hepp 00001 diye .. ee şimdi kendini gerip bebişimi neden üzüyosuun ama lütfenn hadi.. ben mutlu meryemi istiyommm :KK200:
Haklısın abla ya valla başım ağrıdı bayadır sebep bulamadım ya kendime moral bozacak 🙈 dr a gidicez nasıl olsa artık ne derlerse o napalım. 😊

Şu anda 68 kiloyum canım , diyetisyen eğer sağlıklı ve dengeli beslenirsen 75 ile doğum yaparsın dedi. 68 i koruyarak s adece bebeğin ve eşinin kilosu eklenirse 74-75 civarı oluyorum işte. Tabi ki , o sağlıklı olsun da ben her şekil de veririm allahın izniyle..
Kız ben oğlana 71 le hamile kalıp 85 86 larda doğuma girdim boşver yeterki sağlıklı olsunlar bak sonra 62 kg ya düştüm bile 2 3 yılda 😍

İçin rahat olsun yinede tedbir amacli gidersin , doktorlar pek guven vermiyor
Kesinlkle canım ya hayır 1 senedir gidiyorum biliyor bi de nasıl panik atak dönemlerim vardı benim, strese hiç gelemiyorum. O kadar ilaç kullandım asıl gebelikte kullanmam lazımken gerek yok diyip durdu bende güvenemiyorum açıkçası işte nolur nolmaz başka dr lara da bakayım da 🙏🏽

ben ilk öğrendiğim günler 16 bin adım falan atıyodum :KK70:
aynen yürümek lazım
ay ne bilim abla daha uzunlarıda var o yüzden şey ettim :KK70:
bu arada sen yazmıştın ben sormayı unuttum kullandıgımız sampuan duş jeli yüz temizleme jeli vs.
değiştirmelimiyiz ? ben aynı şeyleri kullanıyorum hala
Kız sende bulantısız şanslılardan mısın Allah aşkına 🙈😆 ne güzell maşallah 🙏🏽 ben yemek yapıp yemezsrm bulanmıyor ama 1 gün bulanmasın 3 4 gün felaketim hiçbirşey yapmak istemiyorum. 🤢 yemek kokusu, kuruyemiş kokusu, süt kokusu herşey kokuyor bi kaç kez öğürdüm ama kusmamak için resmen direniyorum. Öğleden sonra başlıyor yatana kadar 🤢 kusmadığıma şükrediyorum yinede. Kg almıyprum tabiki yemediğim için az az sık sık yediğim için

Aa abla çok sevindim Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin inşAllahh 🤲🏻
Grupta herkes bir bir hamile kalıyor ben hâla seyirciyimya bazen kendimi çok eksik hissediyorum, yanlış anlamayın lütfen burdakilere bişey dediğim yok 😓
Canım olur mu öyle şey sende en güzel zamanda alacaksın inşallah bebiş haberini 🙏🏽🙏🏽 bekletmeden versin Rabbim 🙏🏽

Kız sende bulantısız şanslılardan mısın Allah aşkına 🙈😆 ne güzell maşallah 🙏🏽 ben yemek yapıp yemezsrm bulanmıyor ama 1 gün bulanmasın 3 4 gün felaketim hiçbirşey yapmak istemiyorum. 🤢 yemek kokusu, kuruyemiş kokusu, süt kokusu herşey kokuyor bi kaç kez öğürdüm ama kusmamak için resmen direniyorum. Öğleden sonra başlıyor yatana kadar 🤢 kusmadığıma şükrediyorum yinede. Kg almıyprum tabiki yemediğim için az az sık sık yediğim için
Kuzum ben hiç kusmadım ya bulantıda hafif hafif oldu geçti 😂
Yoksa erkekmi olcak bebişim 😂
Sadece uyku cok yaptı bende 😂
Bende almadım şuan ama daha minik 2 aylık 😂

X