Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
her testte gölge görenler kulubu başkanı olarak
gölge görüyorum
bata 5 var ve ilk idrarda değil üstelik inşallah vardır allahım yaa

tabi gölgeler çizgiye dönmeden var diyemeyz ama gölge var bnce umutlandırmak istemem ama ben demedim say ama bn gölge gördüm

kuruma cizgisidir belki kizz

Görmek istediğimiz için mi görüyoruz yoksa var olan gölgeleri mi görüyoruz gerçekten anlam veremiyorum artık

ben yaptım biliyosun canım bende bi zararı veya yararı olmadı ama sen bilirsin :)
zararı olcagını düşünmem doğal antibiyotik neticede :)

ama iyice araştrmak lazım kimiside düzenli olan hormonları bozuyo vs. yazıyo bilemedim bende olmadı kötü bi etkisi :)

Fit mutlu anne onu bende bilmiyorummm valla benim başımada geldi kendi testimdede gölge görüp kan sonucum negatif çıktığı oldu tabiki
senin test mesela sonra gönülmeyvesininki falan
yanıltabiliyor idrar testi bakalm gölge değilde pembelik olan çizgi görmedikçe inanmayalımm en iyisi ama benim burda gözlerimmi bozuldu bilmiyorum her testte gölge görüyorum D:

Tmm cnm denemedim demeyim diorum hic yapmadım belki adetlerim duzene girer bak bugün 36. Gün hala ne gelen var ne giden sanırım yine 40 günü falan bulacak sabah acayip bi ağrı oldu ama niyeyse sağ kasığımda

Aynen pembe olmadıkça güvenmiyorum ben o gölgelere

Senin düşen troit mi? Benimde bu ay tahlilimde saglik ocagi 8e falan cikmisti. Her zaman gittigim doktora gittim 2hafta sonra 3e dusmus doz yukseltti. Ne kadar zor ya Rabbim sifa versin

Benimde gebelik öncesi 2.5 du sonra hamileliğin 1.ayında hemen baktık 2.5 tu yine ilaca gerek yok dedi. Ama şimdi 1 ay sonra 0.5 e düştü yaa. 1 ay da bu kadar düştü. Dr 0.5 ile 2.5 arası normal 1 ay daha bekleyelim bakalım diyor da ben geç kalma korkusuna stresine girdim. Geçen sene 6 haftalıkken öğrendik 0.1di tsh ama t4 değerlerim de alt üst olmuştu, başka bir dr ihmaline kurban gittim. Bana gerek yok yükselir sonra dedi 4 hafta sonra kalbi durdu maalesef. Şimdi hepsini değiştim dr ların tabi. Tamam bende prof oldum ya şu lanet t4 yükselmedikçe sorun yok ama ya birden yükselirse diye korkuyorum. Azda olsa ilaca başlatmalı diye düşündüm o yüzden başka bir daha iyi dr dan fikir alacağım inşallah canım. Senin ki gayet iyi. Gebelikte düşüyormuş biraz zaten normal dedi geçti dr moralim bozuldu ben diken üstündeyim zaten. Neyse içim rahatalr en azından gideyim de başka dr a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…