Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar tahlillerimi aldım hepsi çok iyi çok şükür ama baş belası tiroid tsh yine düşüşe geçmiş. Geçen ay 2.5 du dr ilacı bıraktı ben dedim aslında ilacı bırakırsak düşücek yine değer. Düştü. T4 değerler falan gayet iyi sorun yok gebelilte düşüş olur biraz dedi 0.5 çıktı. Ctesi kadın doğum dr bakalım ne dicek. Ben başka bir prof a randevu aldım salı gününe endokrine hemen. Bu saatten aonra riske atamam geçen sene de 0.1 lerdeydi ama t4 değerlerim çokk fazla yüksekti şu an o değerlerim çok iyi. Dr a güvenemedim yinede başka bir proftan akıl alayım da ben içim rahat etsin

tahlillerinin iyi çıkmasına sevindim cnm ins tshda düzene girer en yakin zamanda

Kızlaaar adet olduktan sonra soğan kürü yapayım diorum bu ay ama aile sağlığı merkezindeki aile hekimi yapma falan dedi kafam karıştı son aylarda adet düzenim baya bozuk kilo vermeme rağmen hem pco icin hem de adet duzensizligi için yapayım diorum sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…