Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hala çok fazla gitmiyorum
En son gittimde 2 ay önce gitmiştim şimdi 1 ay beklıcem özlüyorum
Bacım boşver şurada doğuma ne kaldı
Bide bana cinsiyet konusunda meraksızsın dediler ben görmeden duramıyorum Elçinim ya sen nasıl sabrediyorsun bu gittiğimde 2 hafta olacak görmeyeli ve en uzun ayrıldığımız oldu

Kızlar bugün ilk kontrolüm vardı. Kese görünüyor gibi ama emin olamadım dedi doktor. Cumartesi sabah geri çağırdı. Bir de rahim de bi karartı var kanaman olabilir dedi. Düşük riskine karşı progestan verdi. Yanında vitamin folik asit filan verdi. Ağır işleri , ilişkiyi yasakldı. Yeni hamile olanlar , sizlerde benzer şeyler oldu mu ? Progestan kullanan var mı ?

Benim de ilk kese görüntüm çok küçük diye 2 gün sonra tekrar bakıldı. Progestan ı da hala kullanıyorum doktorum fazlasının zarar olmadığını tedbir amaçlı gönül rahatlığıyla kullanabileceğimi söyledi. Sadece kasık fıtığı çıkınca günde 2 yken 1 tane al artık dedi

Kaç haftalık canim tam olarak alttan baktimi

Ben kullanmıştım canım başta kahverengi lekelenme/kanama olmasın diye vermişti doktor, kendini yormamaya çalış mümkünse bi de

Canım benim yeni gördüm mesajını üzüldüm Rabbimin takdiri diyelim.
Sen nasılsın şimdi iyi misin?

Tüm yeni gebelere yazılıyo heralde , karartı var kanama olabilir diyince korktum.

Canım progestani bende çok kullandım ilk gebeligimde hatta dr iğnesini bile vermişti bana kanamam olmuştu korkulacak birşey yoktur inşallah görürsün keseyi cumartesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…