Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim yeni gördüm mesajını üzüldüm😔 Rabbimin takdiri diyelim.
Sen nasılsın şimdi iyi misin?

Ayne öyle abla herşey allah'tan çok iyiyim valla kürtaj sonrası çok ağrım oldu ama istidat felan ettim ağrı kesici yaptılar şimdi iyiyim duygu açısından da kasetle beraber duyguları da almışlar galiba 😊

Ayne öyle abla herşey allah'tan çok iyiyim valla kürtaj sonrası çok ağrım oldu ama istidat felan ettim ağrı kesici yaptılar şimdi iyiyim duygu açısından da kasetle beraber duyguları da almışlar galiba 😊
Sen iyiysen sorun yok kuzum 😘 Rabbim hayırlı vakitte hayırlısını nasip etsin :dua:

Alttan bakalımmı dedi ya da cumartesi mi bakalım dedi , cumartesi bakalım dedim. Cumartesi tamamen görünür dedi. Yumurtalıklra baktı. Dış gebelik yok dedi. Ama dikkat etmen lazım bi karartı var dedi

Kuzu gecen hafta bende de vardı kesenin yanında karartı tarzı bugün bakıldığında büyümüştü keseydi hatta doktor geçen hafta kanama sandım diye önemsemedim dedi gerçi benimkiler alındı ama daha küçük korkma benimkide hemen gözükmedi geriden geliyor olabilir sağlıklıysa hiç bise olmaz evel allahın izniyle

Bacım boşver şurada doğuma ne kaldı :KK70:
Bide bana cinsiyet konusunda meraksızsın dediler ben görmeden duramıyorum Elçinim ya sen nasıl sabrediyorsun bu gittiğimde 2 hafta olacak görmeyeli ve en uzun ayrıldığımız oldu 🙄
Kuzum ama benım avantajım hareketlerini hissetmem .
Birde ben sigorta yaptırdım şuan hiçbir ücret vemriyorum muayenelere 9 hakkım var.
Onu boşuna harcamak istemiyorum. Son aylar hep çağırcak zaten 😂
Şu ana kadar
6+2 ücretli
7+2 ücretsiz
10+0 devlete gittim ücretsiz
12+5 ücretli
14+0 ücretsiz
Bideee 21+1 de detaylıya girdim o gün kendi doktoruma gittim kayıt açtırmadan raporumu gösterdim 😂😂😂

Yanı toplamda 2 kere muayene hakkımı kullanmıs oldum kaldı 7 😹😹😹😹

Bence 5.5 ayda gayet güzel 😂😂😂

Kuzu gecen hafta bende de vardı kesenin yanında karartı tarzı bugün bakıldığında büyümüştü keseydi hatta doktor geçen hafta kanama sandım diye önemsemedim dedi gerçi benimkiler alındı ama daha küçük korkma benimkide hemen gözükmedi geriden geliyor olabilir sağlıklıysa hiç bise olmaz evel allahın izniyle
Keseye yakın değildi canım karartı. Hani tam yanında filan değildi. Biraz alta doğruydu. Rabbim hayırlısını versin :KK43:

Canım progestani bende çok kullandım ilk gebeligimde hatta dr iğnesini bile vermişti bana kanamam olmuştu korkulacak birşey yoktur inşallah görürsün keseyi cumartesi
Eczacı progestan çok uyku yapar , eğer çok aşırı uyku yaparaa vajinadan alabilirsin dedi ? Hiç böyle bişey duydunmu canm ?

Kuzum ama benım avantajım hareketlerini hissetmem .
Birde ben sigorta yaptırdım şuan hiçbir ücret vemriyorum muayenelere 9 hakkım var.
Onu boşuna harcamak istemiyorum. Son aylar hep çağırcak zaten 😂
Şu ana kadar
6+2 ücretli
7+2 ücretsiz
10+0 devlete gittim ücretsiz
12+5 ücretli
14+0 ücretsiz
Bideee 21+1 de detaylıya girdim o gün kendi doktoruma gittim kayıt açtırmadan raporumu gösterdim 😂😂😂

Yanı toplamda 2 kere muayene hakkımı kullanmıs oldum kaldı 7 😹😹😹😹

Bence 5.5 ayda gayet güzel 😂😂😂
5, 5 ayda bunları yapana ben altın bebek ödülünü veririm kuzum :confused:
Oralar o kadar pahalı mı sigorta yaptırdınız kuzum ya burda doğum 1250-1500 arası özellerde 🙄
Muayene için benim gittiğim 100 TL tabi 10 gün içindeki muayeneler ücretsiz ondan hiç bilmiyorum doğum sigortalarını bana makul geliyor bu tutarlar 🤷‍♀️

Ay Ne biliyim bu kadar duygusuzlukta normal mi bilemedim şuan yiyemedim herşeyi yemekle içmekle meşgulum niyeyse 😊
Bana pek normal gelmedi kuzum belki bir kaç gün içinde kendini biraz kötü hissedersin ama öyle olunca içine atma, akıt gitsin ki yerine daha güzelleri gelsin

Keseye yakın değildi canım karartı. Hani tam yanında filan değildi. Biraz alta doğruydu. Rabbim hayırlısını versin :KK43:

Bak cnm benimde resmin sol tarafında yuvarlak boşluk var keseye çok yakın değil bugün bu kesem kadar olmuştu bu kesede daha büyüktü bu geçen haftaki resim bu hafta almadım boş diye belki kanamada olabilir ama korkma genelde oluyor zaten sağlıklı olduktan sonra hiç bişey onun büyümesine engel olmaz sen stres yapma iyi düşün iyi olsun anneler hisseder emin ol ben hic annelik duygusunu yaşayamadım hep bi his vardı içimde bide sürekli kötü rüyalar gördüm o yüzden gönlünü ferah tut lütfen inşallah sağlıkla devam edecek annesi

Eklentiler

• 1561566299761651353327.jpg
    1561566299761651353327.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 30
Eczacı progestan çok uyku yapar , eğer çok aşırı uyku yaparaa vajinadan alabilirsin dedi ? Hiç böyle bişey duydunmu canm ?
Uykuyu bilmiyorum ama benim bulantılarım çok fazlaydı dr protestan daha da arttirir bulantısı dedi o yüzden vajinadan alıyordum ben de canım hem öyle daha etkili oluyor

X