Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Önemli değil canım senin bat günü baya belirgin olmuş bak benim gecikme de daha koyu olmalıydi olsaydı ki yokmuş hayırlısı geç yumurtladm demek ki yine
Yumurtlama tarihini tam bilseydin abla sayardık. Belkide koyuluğu döllenme tarihine göre normaldir

Hay maşallah
İdrar testini karıştırmıyorum bak
Aaa bide 12.haftada yapmıştım ben idrar testi çok dandik bir tane vardı yazık boşa gitmesin dedim yaptım toplam 7 tane yani
Kuzum valla ben gölgemden korkuyordum kese gördüğümüz gün çok küçük diye o gün bile kan bakıldı bende haliyle takıntı oldu tabi herkese soruyorum baktırdınız mı batırın diye

Bende biliyosun ilkinde verdim ya . Herşey güzel giderken kaybettim diye vermedim kuzum
Bide biliyorsun benım damarlar sıkıntılı doktorumda o yüzden almak istemeid hiç Bide biliyonuz ben direk kalp atısına gittim

Bilmez miyiz kuzum beraber yürüdük biz bu yollarda
İşte insana yaşayınca farklı bakıyor kuzum
Sana doktorun bile yasaklamıştı kuzum idrar testiyle takip et demişti çok narin damarların var diye
Ben doğuma kadar gideceğini bile sanmıyordum

Çok saol canim allah razı olsun yok iyiyim allaha şükür ya herşey allah'tan

Yaaa yeni goruyorum çok üzüldüm kuzum Allahım sabır versin başınız sağolsun inan çok üzgünüm

Hala çok fazla gitmiyorum
En son gittimde 2 ay önce gitmiştim şimdi 1 ay beklıcem özlüyorum

Aynen cnm vakti zamanı var benim bebek anasına masraf yaptırmıyor yapsam mı test demeye fırsat vermeden regl başlıyor erken erken zaten aşılamaya başladım bugün dualarınızı beklerim kızlar

H E cnm yeni bat 23 temmuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…