Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Önemli değil canım senin bat günü baya belirgin olmuş bak benim gecikme de daha koyu olmalıydi olsaydı ki yokmuş hayırlısı geç yumurtladm demek ki yine
Yumurtlama tarihini tam bilseydin abla sayardık. Belkide koyuluğu döllenme tarihine göre normaldir

Hay maşallah 😹😹😹😹
İdrar testini karıştırmıyorum bak 😂😂😂
Aaa bide 12.haftada yapmıştım ben idrar testi çok dandik bir tane vardı yazık boşa gitmesin dedim yaptım toplam 7 tane yani 🤣
Kuzum valla ben gölgemden korkuyordum kese gördüğümüz gün çok küçük diye o gün bile kan bakıldı bende 🙄 haliyle takıntı oldu tabi herkese soruyorum baktırdınız mı batırın diye 😊

Aaa bide 12.haftada yapmıştım ben idrar testi çok dandik bir tane vardı yazık boşa gitmesin dedim yaptım toplam 7 tane yani 🤣
Kuzum valla ben gölgemden korkuyordum kese gördüğümüz gün çok küçük diye o gün bile kan bakıldı bende 🙄 haliyle takıntı oldu tabi herkese soruyorum baktırdınız mı batırın diye 😊
Bende biliyosun ilkinde verdim ya . Herşey güzel giderken kaybettim diye vermedim kuzum 😂
Bide biliyorsun benım damarlar sıkıntılı doktorumda o yüzden almak istemeid hiç ☺️ Bide biliyonuz ben direk kalp atısına gittim 😂😂😂

Bende biliyosun ilkinde verdim ya . Herşey güzel giderken kaybettim diye vermedim kuzum 😂
Bide biliyorsun benım damarlar sıkıntılı doktorumda o yüzden almak istemeid hiç ☺ Bide biliyonuz ben direk kalp atısına gittim 😂😂😂
Bilmez miyiz kuzum beraber yürüdük biz bu yollarda 😍
İşte insana yaşayınca farklı bakıyor kuzum 🙄
Sana doktorun bile yasaklamıştı kuzum idrar testiyle takip et demişti çok narin damarların var diye 💕
Ben doğuma kadar gideceğini bile sanmıyordum :KK70:

Canım tekrar başınız sağolsun.okudum sonradan diğer mesajlarını.insan gerçekten söyleyecek söz bulamıyor bu gibi durumlarda ..Allah sabır versin hepinize
Sen de umarım en kısa sürede kendini toparlarsin.en kısa zamanda bebeğini alırsın kucağına inşallah ..bizler hep buradayız.dualarimuz seninle

Çok saol canim allah razı olsun yok iyiyim allaha şükür ya herşey allah'tan

Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
Yaaa yeni goruyorum çok üzüldüm kuzum Allahım sabır versin :KK43: başınız sağolsun inan çok üzgünüm:KK43:

Bilmez miyiz kuzum beraber yürüdük biz bu yollarda 😍
İşte insana yaşayınca farklı bakıyor kuzum 🙄
Sana doktorun bile yasaklamıştı kuzum idrar testiyle takip et demişti çok narin damarların var diye 💕
Ben doğuma kadar gideceğini bile sanmıyordum :KK70:
Hala çok fazla gitmiyorum 😹😹😹
En son gittimde 2 ay önce gitmiştim 😂😂 şimdi 1 ay beklıcem özlüyorum 😹😹

Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah benim eşimin arkadasıda hiç bir problem olmadııgı halde ikisindede olmadı 3 sene sonra tüp bebekle ilk denemede şimdi 4 aylık hamile :)
Senin bebişin normal yoldan bekletmeden gelsin inşallah🙏
İnsan nası rahat edcekse öyle yapmalı bakma bana herkess bir değil 😂
Aynen cnm vakti zamanı var benim bebek anasına masraf yaptırmıyor yapsam mı test demeye fırsat vermeden regl başlıyor erken erken zaten aşılamaya başladım bugün dualarınızı beklerim kızlar 😍

H E H E cnm yeni bat 23 temmuz

X