Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Siz olmasanız kafayı yerdim :KK43:
Sağolun kızlar hakkımızda hayırlısı :dua:
Bata tam kaç gün var onuda bilmemek sinir ediyo :)
4 gün kaldıysa gayet iyi geçen sefer bundan silikti .
3 gün kaldıysa geçen sferkinde daha silik :110:
geçenkiyle kıyaslama kuzum, belki bu 1 gün geç yerleşti. olabilir bunlar hiçbir hamilelik bir değildir

kızlar bir de şey dikkatimi çekti programda ovulasyon günü dediği gün yumurtalıktan yumurtaları attığı gün, benim silikleştikten sonra dediğim kısım programlar onu sayıyor...
hani ağrım gitti dediğim gün 26sı sabahıydı 27si gösteriyor program..
ay bilmiyorum anlatabildim mi:)

kızlar bir de şey dikkatimi çekti programda ovulasyon günü dediği gün yumurtalıktan yumurtaları attığı gün, benim silikleştikten sonra dediğim kısım programlar onu sayıyor...
Kuzu benım program çatladığı günle bir . 30 u pikti . 31 çatladı ogun yüksek hamılelik şansı yazıyo

anladım, program doğru olanı gösteriyor yani

Yok oda Hamza :oops:

İsimleri biz sevgiliykenden beri belli ..
Hatta evımde dolap süsleri bile var ama şuan takmıyorum . Yılardaır baza altında duruyo .
Bakalım ilk hangısıni çıkarmak nasip olcak
:-):-) Bende böyle düşünüyordumm ama bizimki öne öyle isim mi olur dedi anasının babasının adını verecemis ben doğurmam dedim öyle olursa morcivertkedi morcivertkedi sen ne düşünüyorsun isimleri

Kuzu benım program çatladığı günle bir . 30 u pikti . 31 çatladı ogun yüksek hamılelik şansı yazıyo
Ben testle takip etmiyorum ovulasyon u ama uygulamada bnm de 31 yüksek ihtimal yazıyor... Hangi günleri degerlendrdn cnm
Bi de hala şu yumurta aki şeffaf akıntının ne zmn geldiğini çozemedim ben catlayinca mi

Bu gün çok yorgun hiss ediyorum uyanmak istemiyordum şu an bile gözlerim kapanıyor. Rüyamda da regl olduğumu gördüm genelde doğru çıkar oluram yarın her halde:işsiz:
bat yarın mış test yaptın mı ?

Bende rüyamda test yapıyodum :KK70: Kafayı yedık

X