Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
  • Beğen
Reactions: H E
Ben adet oldum kuzularr benim icin umit beslemeyinn dedim:-):-)
Canımm pes etmek yok demekki senın bebek ekiö doğumlu olmak istiyor :))
Çakal ya bu bebeklerde :KK70:

Ayyy kız adetimiz bile bir geldi tövbe yarabbimmmm :olamaz: şimdi girdim yazacaktum buraya .. yarın sabah gelmesi gerekti baktı ki ben bıraktım gün saymayı geleyi dedi :KK53: 25.günde gelmiş oldu şimdi bu regl :olamaz: :KK45: sapıttı iyice .. oh rahatladık ama olsun yarın gidem de 2 kg keçiboynuzu alayım :KK45:
Canımm canıya dediğim gibi pes etmek yokkk yola devam :)
@dvtb insallah sendeniyi haberler alırız @Maria26 can09e can09e kırmızılar geldi ve benim :-)
Senınde geldi mi hadi gözüaydınnn
Bende pembeler getirdim buraya havası değişsin topiğin güzel anne ve anne adaylarım benim :) ❤️
Amann amannn amannnnn eabbım sağlıkla sıhhatle giymesini nasip etsin prensesinnnnn
H E H E çok sevindim canim gozunaydin saglikla kucagina almak nasip olsun
Ahh canımmm senı burda görmek ne güzel Allah razı olsunnnn .. sende evladına sağlıkla sıhhatle kavus inşallah
Benim kız kaç mesaj okudum alıntı yapmak için listede adım yok :skandal:
Kızzz :)
Hemen özelden at bat tarihiniii
H E H E yarın ki testi ni merak ediyorum :-):-) inşallah koyulaşma vardır sana yatmadan bolbol dua edeceğim ve tüm hamile olmak isteyenlere mutlaka etiket bekliyorum
Atıcam birazdan sanki aynı gibi geldi ama bide siz bakın :KK43:
Sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah :)

Allah razı olsun canım aminn

444896EC-FE6C-4D91-92FC-69655B82D992.jpeg

Dünküyle aynı gibi demi :110:

ben de aynı şeyi aralık annelerine yazarken hissettim.. ama başkaları yazarken de ben etkileniyordum üzülüyordum... hiç kimseye de yazma etkileniyorum demedim...
ama tabiat bu düğün cenaze iyi kötü güzel çirkin bir arada hep...zıtlıklarla biziz... herkes aynı şeyi düşünemez...
Canım ben seni sanki bir topikten hatırlıyorum, acını tekrar deşmek istemem ama seninde mi kaybin oldu benim gibi? Ben aralik annesi olacaktım ama kısmet olmadi

Canım ben seni sanki bir topikten hatırlıyorum, acını tekrar deşmek istemem ama seninde mi kaybin oldu benim gibi? Ben aralik annesi olacaktım ama kısmet olmadi
Evet canim o topikten olabilir tanisligimiz 22 mayista kurtaj oldum ben..
Unutulmuyor tabi ki.. Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla versin insallah.
Sen de saglikla kucagina al canim.

Evet canim o topikten olabilir tanisligimiz 22 mayista kurtaj oldum ben..
Unutulmuyor tabi ki.. Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla versin insallah.
Sen de saglikla kucagina al canim.
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah,Sağlıkli ve hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim. Çok teşekkür ederim

Canım benimde böyle olmuştu hemen koyulasmiyor erken ya daha adet günü biraz daha koyu sonra tamamen net olur İnşallah Rabbim sagliksa bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bunlar onemli değil kafana takma boyke şeyleri şuan rahat ol:KK200::KK19:

• Beğen
Reactions: H E
Yoo biraz koyulaşmıs :nazar::anne:
Hemen kıpkırmızı olmaz kuzum, benimde böyleydi. :anneadayı:

yok kız bu bi tık daha belirgin.
hadi bakalım, sağlıkla sıhhatle insallahhh:KK200:

açı önemli :KK70:

hayır tereddüt etme bence inşallah sağlıkla bebeğin seninle bebişimm H E H E

e ben dedim onu ilk mesajında hani kanda da 2 güne bir artışa bakıyorlar ya.
hayırlısı inşallah kuzunun kuzusu geliyoorr kuzuna da arkadaşş geliyoor :)

Canım benimde böyle olmuştu hemen koyulasmiyor erken ya daha adet günü biraz daha koyu sonra tamamen net olur İnşallah Rabbim sagliksa bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bunlar onemli değil kafana takma boyke şeyleri şuan rahat ol:KK200::KK19:
Siz olmasanız kafayı yerdim :KK43:
Sağolun kızlar hakkımızda hayırlısı :dua:
Bata tam kaç gün var onuda bilmemek sinir ediyo :)
4 gün kaldıysa gayet iyi geçen sefer bundan silikti .
3 gün kaldıysa geçen sferkinde daha silik :110:

X