Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama gununden 3 gun once ve 2 gun sonra olma ihtimali varmi sizce. O aralikta grip oldum malesef degerlendiremedik

Yumurtlama gununden 3 gun once ve 2 gun sonra olma ihtimali varmi sizce. O aralikta grip oldum malesef degerlendiremedik
Yumurtan oluştuktan sonra ne zaman çatladığını kontorl ettın mı ?

Kızlar benim yumurtlamam bu ah geçti bugün 11.gün değerlendirdik gebelik yerine obülasyon deniyorum suan durum bu bende yorumu olan varmı

Eklentiler

• 20190108_161319.jpg
    20190108_161319.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar benim yumurtlamam bu ah geçti bugün 11.gün değerlendirdik gebelik yerine obülasyon deniyorum suan durum bu bende yorumu olan varmı
Ben bunlardan hiç anlamıyorum :KK70:
Benımde 31. İnde yumurtam çatladı 8. Gün bıgun :)
gebelik testi yapıyorum şuan doğal olarak bişey çıkmıyo :)

Gebelik testin yokmu ??
Sanırım senın bata 4 gun falan kaldı ?
Olsa çıkar gebelik testinde

Ben bunlardan hiç anlamıyorum :KK70:
Benımde 31. İnde yumurtam çatladı 8. Gün bıgun :)
gebelik testi yapıyorum şuan doğal olarak bişey çıkmıyo :)

Gebelik testin yokmu ??
Sanırım senın bata 4 gun falan kaldı ?
Olsa çıkar gebelik testinde
Var canım gebelik testinde ovülasyonla engel oluyorum kendime 1 gün 1gün geç yapayım die:)

Grip engel degildi yaa pik oncesi pik pik sonrasi degerlendirmeler sonuc veriyor canim o zman bile sans 25 45 50lere cikiyor...
H E H E teveccuhunuz efenim :):KK200:

Mrb kizlarr ben cok üşüyorm ya kat kat lahana gibi gyndm hala bi de battaniye var üstümde kar oynamaya çıktık dışarı ama cok soguk dgldi acaba usuttum mu ki arada karnimin alt taraflarina batmalar oluyor... Beyaz yapiskan hafif uzayan akıntım var bugün

Mrb kizlarr ben cok üşüyorm ya kat kat lahana gibi gyndm hala bi de battaniye var üstümde kar oynamaya çıktık dışarı ama cok soguk dgldi acaba usuttum mu ki arada karnimin alt taraflarina batmalar oluyor... Beyaz yapiskan hafif uzayan akıntım var bugün
Benımde batlarım var ama benımkıler 3 gundur sürüyo .
Ben hep üşürüm zaten ona bişey diyemem ..
başkda belirti yok

X