Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet :-):-):-):-)ama assagda bodrum olduğundan gram isinmiyor ek elektrikli soba yakiyoruz elektrik de 150 geldi :-):-):-)
evin büyüklüğüne ve konumuna göre de değişiyor. orda kaç haftadır kar varmış normal yani :KK70: annemlere 900 falan geliyor kışın. 2 daire 4 kat ama :KK70: bi de kücük bebek var anca oluyor. birkaç ay idare ediliyo yapcak bisi yok

Bu arada kilo durumlariniz nasil ben 1.70 boyum 67 kiloyum kilo vermeye calsiiyorum bi taraftan hamilelikte cok kilo alirim diye korkuyorum evleneli 2 sene oldu, 57den 67e ciktm:mad:

Yok canım ben istanbulda oturuyorum .. ama izmirliyim :)
Yazın elektirk 300ün altına düşmüyor klimadan kışında doğalgaz 400ün altına düşmüyor bütün gün işteyiz ama çiko evde kalıyor diye mecbur yakıyorum
Aynen canım evde bir can olunca kapatılmıyo
Bu arada kilo durumlariniz nasil ben 1.70 boyum 67 kiloyum kilo vermeye calsiiyorum bi taraftan hamilelikte cok kilo alirim diye korkuyorum evleneli 2 sene oldu, 57den 67e ciktm:mad:
Ben 1.68 boy .. 56 kiloyum :)
Evlendim evleneli böyle ..

Ben tosbişim bu aralar 1.65 boyum kilom 90 çok hızlı kilo alıp verdiğim için çok umursamıyorum ama gebe kalınca şeker problemim var diye diyet yapıcam diye yiyip duruyorum sonuç 90 kilo oldum :halay:

Yok canım ben istanbulda oturuyorum .. ama izmirliyim :)

Aynen canım evde bir can olunca kapatılmıyo

Ben 1.68 boy .. 56 kiloyum :)
Evlendim evleneli böyle ..

Cok komik gelirdi evlenip kilo almak ama oyleymis hahhaha ins 3 5 veririm bu ay

Ben tosbişim bu aralar 1.65 boyum kilom 90 çok hızlı kilo alıp verdiğim için çok umursamıyorum ama gebe kalınca şeker problemim var diye diyet yapıcam diye yiyip duruyorum sonuç 90 kilo oldum :halay:

Arkadasimda hayati boyunca inmedigi kiloya ilk 5 ayinda indi:))

Maşallah :-):-):-) kız kilo aynı boy 1 76

Eklentiler

• 1546949207333504006273.jpg
    1546949207333504006273.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 28
X