Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
meraklardyız napalım :KK70::KK70::KK70:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Heyecan dorukta

evet hatırlıyorumm bir şey yok diyordun o günlerde, sonrasında başlamıştı biraz...
ayy keşke 4 testim olsaydıı yapardım kızz heee :)

morcivertkedi morcivertkedi kuzum sabretme değil de benimki adetse de gelecekse de gelsin rahatlığı biraz galiba... :KK70:
Ozman 5 kala başlamıştım .. Şuan 7 gun var :KK70:

Çıksaydı zaten korkardım kız :KK70: :KK70:

Dün döllenme videoları izledim.
Yumurta çatladıktan 6 gun sonra fetus rahme yerleşiyormus :)
Benım kı eğer tutunduysa dun tutundu :rolleyes:

Teyzeleriiii. Oğlumu öğrendiğim doktora geldim tesadüfmüdür yoksa benimkiler mi seçici anlamadım bu kadar hastane yolunu bana çarşı eden bebişim bugün anında gösterdi abisi gibi. el de salladı cimcimem benim ya :KK48:
prenses mi kızzz anlayamadım mesajından :)) cimcime dediğine göre kııızzz hee
eğer kızsa ben bu işi öğrenmişim heeee :KK70:

Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben

Eklentiler

• IMG_20190107_113444.jpg
    IMG_20190107_113444.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 19
Teyzeleriiii. Oğlumu öğrendiğim doktora geldim tesadüfmüdür yoksa benimkiler mi seçici anlamadım bu kadar hastane yolunu bana çarşı eden bebişim bugün anında gösterdi abisi gibi. el de salladı cimcimem benim ya :KK48:
ayy kız mı :emir_bebek:
maşallah, sağlıkla gelsin fıstık:KK200:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Heyecan dorukta

Ozman 5 kala başlamıştım .. Şuan 7 gun var :KK70:

Çıksaydı zaten korkardım kız :KK70: :KK70:

Dün döllenme videoları izledim.
Yumurta çatladıktan 6 gun sonra fetus rahme yerleşiyormus :)
Benım kı eğer tutunduysa dun tutundu :rolleyes:
6-10 gün arası değişiyor. sonra hcg salgılamaya başlıyor ilk kana sonra idrara derkeeen çıkması imkansız tabi :KK70:

6-10 gün arası değişiyor. sonra hcg salgılamaya başlıyor ilk kana sonra idrara derkeeen çıkması imkansız tabi :KK70:
dün buraya attıgım mesajlara falan da hep baktım :KK70:
Bata 3 kala kasık ağrılarım başlamış ama onun öncesınde ağrım var ama gebelik istediğim içinde hissediyor olabılırım demişm :KK70:

Bide gaz problemım varmıs .
Şuan gazdan eser yok . Kasık ağrııs mevcut . Göğüs ağrısı geçen seferkınde de battan sonra oldu zaten :KK51:

Beklıyorum :KK51:

Maria26 Maria26 diğer topikte gördüm canım yapmıssın test ..
Hemen moral bozma çok çok silik gördüm demişsin ama çok mu bekledi test öylemı gördun yoksaaa hemen mı çıktı ?

Bata 3 kala kasık ağrılarım başlamış ama onun öncesınde ağrım var ama gebelik istediğim içinde hissediyor olabılırım demişm :KK70:

Şuan gazdan eser yok . Kasık ağrııs mevcut . Göğüs ağrısı geçen seferkınde de battan sonra oldu zaten :KK51:

Hemen moral bozma çok çok silik gördüm demişsin ama çok mu bekledi test öylemı gördun yoksaaa hemen mı çıktı ?
görücez inşallah inanıyorum ben:deli:

Gene yok gelen giden :-):-):-) kırmızılar bekleniyor
Ay benım kürtaj sonrası halım gıbısın :))
Bende her gun regl gelsın dıye dua edıyodum :))
Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben
Tam pik olmamış . bence sen testlere devam et . Benım adeteen sonra 13. gun pik oldu senın şuan kaçıncı gün?

Ben siliğin siliğini bile görmedim yazdım canım :)))) başka arkadaş yazmıştır. Sabah ilk idrarı yarım saat bekletip yaptım işte tertemiz tek çizgi :KK53: çok hastayım zaten oğlan da bende dr a gidicez ilaç alıcam bakayım dedim varsa zaten çıkardı canım.

Ben siliğin siliğini bile görmedim yazdım canım :)))) başka arkadaş yazmıştır. Sabah ilk idrarı yarım saat bekletip yaptım işte tertemiz tek çizgi :KK53: çok hastayım zaten oğlan da bende dr a gidicez ilaç alıcam bakayım dedim varsa zaten çıkardı canım.
aynen geç döllenemez çunku ovulasyon takıp ettin. hayırlısı canım ya :110:

X