Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen geç döllenemez çunku ovulasyon takıp ettin. hayırlısı canım ya :110:
Aynen canım bizim bu ay değilmiş kısmet. Ama bu ovu testleri çok stres yaptırıyo hep düşünüyosun yaa ilişkiyi ona göre ayarlıyosun koştur koştur sanki acele eder gibi ilişki falan ne biliyim ben normalde stres olmam ama bu testle ne stres oldum resmen :) ilk krz yapmıştım bide biz hep gün aşırı ilişkiyle hamile kalmıştım ya da tek ilişkiyle bence bizde kalitesi düştü spermin bi daha sık ilişki denemicem ovu da yapmicam zaten yine kafama göre deneyelim. Hayırlı zamanı ne zamansa gelir meleklerimiz inşallah :dua: nisan ayına kadar vakit var sonra olmazsa dr a gideriz belki aşılama vs düşenebiliriz

Aynen canım bizim bu ay değilmiş kısmet. Ama bu ovu testleri çok stres yaptırıyo hep düşünüyosun yaa ilişkiyi ona göre ayarlıyosun koştur koştur sanki acele eder gibi ilişki falan ne biliyim ben normalde stres olmam ama bu testle ne stres oldum resmen :) ilk krz yapmıştım bide biz hep gün aşırı ilişkiyle hamile kalmıştım ya da tek ilişkiyle bence bizde kalitesi düştü spermin bi daha sık ilişki denemicem ovu da yapmicam zaten yine kafama göre deneyelim. Hayırlı zamanı ne zamansa gelir meleklerimiz inşallah :dua: nisan ayına kadar vakit var sonra olmazsa dr a gideriz belki aşılama vs düşenebiliriz
Aynen eğer stres oluyorsanız yapmayın canım .

Hakkımızda hayırlısı .. :KK15:
İnşallah yanılıyoruzdur ..

bide dipnot : Yumurtlama gununu tuttursak bıle şansımız %50 mi 40 mı neymiş ..

Aynen canım yok yumurtlamayı bilmeyen ve stres olmayanlar için bence süper bişey bu testler.
Aynen normalde ben yapımıyordum . İlk ay dediğim gibi telefondan takıp ettim .
Bide nerdeyse full yapmıştık o ay ..

Kürtajdan sonra acaba değiştimi diye kontrol amaçlı yaptım

Adete 6 gün var ve ben niye gaza geldim bilmiyorum ama boşa umut etmemek için sanırım.Test yaptım negatif,elbette ki kendimi susturmaya devam.Baska yollar çareler bulmaliyim..

dün buraya attıgım mesajlara falan da hep baktım :KK70:
Bata 3 kala kasık ağrılarım başlamış ama onun öncesınde ağrım var ama gebelik istediğim içinde hissediyor olabılırım demişm :KK70:

Bide gaz problemım varmıs .
Şuan gazdan eser yok . Kasık ağrııs mevcut . Göğüs ağrısı geçen seferkınde de battan sonra oldu zaten :KK51:

Beklıyorum :KK51:

Maria26 Maria26 diğer topikte gördüm canım yapmıssın test ..
Hemen moral bozma çok çok silik gördüm demişsin ama çok mu bekledi test öylemı gördun yoksaaa hemen mı çıktı ?
yok kuzum silik bile yok dedi.. ama belli olmaz belki erkek geç gösterecek :) yarın tekrarlıycak inşallah vardır yaa teker teker haberleri alırız....

senin için de her gebelik farklı seyrediyor onla kıyaslama derim bebeğim.

X