Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın karlı bir Yozgat sabahı dicem de Yozgat'ta üç haftadır kar var zaten :-):-):-):-):-):-)

Eklentiler

• 1546842187101507161119.jpg
    1546842187101507161119.jpg
    164,1 KB · Görüntüleme: 21
H E H E uyanamadın mı daha yoksa işe mi gidemedinn kuzumm kar varmış oralarda da?? :dondurma:

benim belirtiler gitti bi memitolar taş ve yanlardan acıyor...
dün oynadık ya epey, hamlamışım bacaklarımın iç tarafı acıyoor .. :eğlence:
morcivertkedi morcivertkedi kuzum bişey demediin... gerçi senin de pek bi belirtin yoktu da ne bilim bildiğin şeyler vardır.. :KK49:

ben dayanamadım H E H E bugün test yaptım da bişey çıkmadı ama sanırım çok erken bi önceki hamileliğim de bata 5 gün önce erken gebelik testi predictor ile öğrenmiştim

H E H E uyanamadın mı daha yoksa işe mi gidemedinn kuzumm kar varmış oralarda da?? :dondurma:

benim belirtiler gitti bi memitolar taş ve yanlardan acıyor...
dün oynadık ya epey, hamlamışım bacaklarımın iç tarafı acıyoor .. :eğlence:
Günaydın kuzummm uyandım evett ber her kar :KK70:
Sabah arabayı kaplamış onunla ugrastık baya :))
İie geç kaldım bıraz haftanın ilk günü iş vardı onları halettım geldim :))
Bende no belirti z.. bitek dediğim gibi kasık ağrım oluyo arada okdr . Memişlerde bi hareket yok .
Diğer gebeliğimde de bat geçtikten sonra ağrımaya başlamıştı
Günaydın karlı bir Yozgat sabahı dicem de Yozgat'ta üç haftadır kar var zaten :-):-):-):-):-):-)
Günaydın canım harika bir görüntü :)
ben dayanamadım H E H E bugün test yaptım da bişey çıkmadı ama sanırım çok erken bi önceki hamileliğim de bata 5 gün önce erken gebelik testi predictor ile öğrenmiştim
İtiraf ediyorum bende yaptım :)
Ama daha erken olduggu için silik çizgi falan beklemıyodum :KK70: :KK70:

Bende no belirti z.. bitek dediğim gibi kasık ağrım oluyo arada okdr . Memişlerde bi hareket yok .

Günaydın canım harika bir görüntü :)

İtiraf ediyorum bende yaptım :)
Ama daha erken olduggu için silik çizgi falan beklemıyodum :KK70: :KK70:
meraklardyız napalım :KK70::KK70::KK70:

evet hatırlıyorumm bir şey yok diyordun o günlerde, sonrasında başlamıştı biraz...
ayy keşke 4 testim olsaydıı yapardım kızz heee :)

morcivertkedi morcivertkedi kuzum sabretme değil de benimki adetse de gelecekse de gelsin rahatlığı biraz galiba... :KK70:

evet hatırlıyorumm bir şey yok diyordun o günlerde, sonrasında başlamıştı biraz...
ayy keşke 4 testim olsaydıı yapardım kızz heee :)

morcivertkedi morcivertkedi kuzum sabretme değil de benimki adetse de gelecekse de gelsin rahatlığı biraz galiba... :KK70:
3 gün kalmışş varsa çıkar belki yarın sabah yap sen :p

Teyzeleriiii. Oğlumu öğrendiğim doktora geldim tesadüfmüdür yoksa benimkiler mi seçici anlamadım bu kadar hastane yolunu bana çarşı eden bebişim bugün anında gösterdi abisi gibi. el de salladı cimcimem benim ya :KK48:

Teyzeleriiii. Oğlumu öğrendiğim doktora geldim tesadüfmüdür yoksa benimkiler mi seçici anlamadım bu kadar hastane yolunu bana çarşı eden bebişim bugün anında gösterdi abisi gibi. el de salladı cimcimem benim ya :KK48:
hadi gözün aydın canım hangi doktora gittin Şanlıurfa'dasın dimi

• Beğen
Reactions: H E
,
Aman amann amann prensimize prenses kardeşmi geliyorrr .
Maşallaahhhh :KK200::KK200::KK200::KK200:

X