Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum kiyamam... uzulme ya..
Yasamadim ama az cok okuduk .. kisa suruyor ve cok olmuyor rengi de acik oluyormus... bir test daha mi yapsan ...
Kızım da hasta yarın okula gitmeyecek.Belli etmeden nasıl test alırım bilmiyorum ama sabah kesilmişse bakayım .
Kardeşimin eşi hamile.17 haftalık .Haftasonu birlikteydik.Babam da sanki nasıl istediğimizi bilmiyormuş gibi bana takılıyor onların yanında bi çocuk yapmayı beceremiyorsun ha ha ha.
Iyice gerildim.Ne biçim şaka bu baba da denmiyor malum.
Ay kısmet napalim falan diyorum ama birde bana sor yani.Pofff

Kızım da hasta yarın okula gitmeyecek.Belli etmeden nasıl test alırım bilmiyorum ama sabah kesilmişse bakayım .
Kardeşimin eşi hamile.17 haftalık .Haftasonu birlikteydik.Babam da sanki nasıl istediğimizi bilmiyormuş gibi bana takılıyor onların yanında bi çocuk yapmayı beceremiyorsun ha ha ha.
Iyice gerildim.Ne biçim şaka bu baba da denmiyor malum.
Ay kısmet napalim falan diyorum ama birde bana sor yani.Pofff
Off bide baba yani:)) olmuyo diyeydin :))
Sikma canini... kuzumuza sarilip yatalim en iyisii...

10 kilo olduğunu söylemistin:rolleyes:
hay maşallah tosuncuk :)
ikea kırlentin dikkatimi cekmedi değil:KK8:
Kedili olan herseyı evime alabilriim :KK70:
tabiki yazarım kuzum allah razı olsun ilgin için.
nasıl gidiyor anlat bakayım
Nasıl gitsin kuzum ya işte bekleyişteyim :/
Çarşamba gunu test yapcam bakalım daha 5 gün kalcak ogun ama olsun :) elimde çok test var
Herkese iyi akşamlar
Ben 4 ocakta maalesef regl oldum.Once leke leke kahverengi sonrada pembe normal adet oldum.Ama az evvel baktım bitmiş. Ilk defa reglim 2 gün sürdü. Bu ay doktoru kaçırmış oldum ve sinirim bozuk.
Hem az regl oldum hem bu ay kaçmış oldu.
Sayfalar çok ilerlemiş okuyamadım kusura bakmayın.insallah güzel haberler vardır.
H E H E can09e can09e
Bu arada göğüs agrım ve kasıkta batmazlar geçmedi.
Moralim çok bozuk
Canımmm moralini bozma nolur .
Herseyın bi sebbei vardır .
Demekki o vakit daha gelmemiş . Ne kadar üzülme desemde biliyorum üzülceksin.. ama yavrun için şütfen kendini çok yıpratma . Ne zaaman konusmak istersen biz burdayız ..

Insallah canim, laboquick gemisti ovulasyonun yaninda birkac tane hediye, bir de onceden kalan predictor vardi.
canim labquick hemen atiyormusun bende 4 saat sonra falan silik cikiyor sendede cikiyormu cok umutlanmiyorum ama yinede

Eklentiler

• 20190106_115621.jpg
    20190106_115621.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 30
canim labquick hemen atiyormusun bende 4 saat sonra falan silik cikiyor sendede cikiyormu cok umutlanmiyorum ama yinede
Hemen degil ama sabah yapmistim testi, kahvaltidan sonra attim canim acikcasi, silik ciktiysa bi de yarin tekrarla bakalim sabah, insallah hayirli haberlerle gelirsin hem de emin olursun.

H E H E uyanamadın mı daha yoksa işe mi gidemedinn kuzumm kar varmış oralarda da?? :dondurma:

benim belirtiler gitti bi memitolar taş ve yanlardan acıyor...
dün oynadık ya epey, hamlamışım bacaklarımın iç tarafı acıyoor .. :eğlence:

X