Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama su anda bilgimiz yok var mi yok mu.. Allah esirgesin oyle bir durumda tabi ki bilgilendirirler.. iliski yasak diye..
Ben de doktora sormustum 6 hafta falandik hafif agrim vardi?
Sikinti yok agri aci yoksa devam edebilirsin demisti...
Ayy aklıma hersey gellıı :KK70: diyom tammm yumurta döllenmiş rahme doğru giderkenn yenı gelen spermler onu engeller falan :KK70: :KK70:

Daha bunlar iyi günlerin diye biliyorum :) son aylar sanırım daha fena oluyomus :)) wiha02 wiha02
ay yok ya o değil kuzum bilmiyorum memleketin suyu mu yarıyor ishal olmuşum dünden beri gece de dahil tuvaletten çıkamıyorum karın ağrısı gelito koşuyorum yarın belki doktora giderim korkmaya başladım

ay yok ya o değil kuzum bilmiyorum memleketin suyu mu yarıyor ishal olmuşum dünden beri gece de dahil tuvaletten çıkamıyorum karın ağrısı gelito koşuyorum yarın belki doktora giderim korkmaya başladım
Evet git Allah esirgesin enfeksiyonel bi durum falan varsa.. ihmale gelmez biliyorsun.

Aman aman kuzu ihmal etme ..
Haber ver doktora gidince merak ederim

yok ben görmedim :işsiz:
Aa nasıl görmedin :)

Bak aşağıda :)
Kendisi 10 kilodur :)
8FD6D8D0-429E-4939-BD9B-95B816E0D0FB.jpeg

Herkese iyi akşamlar
Ben 4 ocakta maalesef regl oldum.Once leke leke kahverengi sonrada pembe normal adet oldum.Ama az evvel baktım bitmiş. Ilk defa reglim 2 gün sürdü. Bu ay doktoru kaçırmış oldum ve sinirim bozuk.
Hem az regl oldum hem bu ay kaçmış oldu.
Sayfalar çok ilerlemiş okuyamadım kusura bakmayın.insallah güzel haberler vardır.
H E H E can09e can09e
Bu arada göğüs agrım ve kasıkta batmazlar geçmedi.
Moralim çok bozuk

Herkese iyi akşamlar
Ben 4 ocakta maalesef regl oldum.Once leke leke kahverengi sonrada pembe normal adet oldum.Ama az evvel baktım bitmiş. Ilk defa reglim 2 gün sürdü. Bu ay doktoru kaçırmış oldum ve sinirim bozuk.
Sayfalar çok ilerlemiş okuyamadım kusura bakmayın.insallah güzel haberler vardır.
H E H E can09e can09e
Moralim çok bozuk
Canim uzulme lutfen.. kisa surmesi de bir belirti yerlesme kanamasi falan olmasin.. 2gun diyorsun...
Bi test falan yaptin mi?

Herkese iyi akşamlar
H E H E can09e can09e
Moralim çok bozuk
yerleşme kanaması olmasın sakın??

morcivertkedi morcivertkedi can09e can09e Valla cuma test yapmıştım yine negatifti.Yerlesme kanaması hiç yaşamadım bilemiyorum nasıldır ama olabilirmiki? Yaşayan yardımcı olabilecek biri varmı ? Ben bu ay o kadar göğüs ağrısı çektim ki nerdeyse emindim hamile olduğuma.
Hsg femara ovitrella falan boş ya.Cok stresli hissediyorum kendimi.
Ne yapsam kafamdan atamıyorum .
Akşam akşam çok yazdım kusura bakmayın çok gerginim.Soz vermiştim kızıma bu ay üzülmem diye ama belli etmemeye çalışıyorum çevreme aşırı üzüldüm

morcivertkedi morcivertkedi can09e can09e Valla cuma test yapmıştım yine negatifti.Yerlesme kanaması hiç yaşamadım bilemiyorum nasıldır ama olabilirmiki? Yaşayan yardımcı olabilecek biri varmı ? Ben bu ay o kadar göğüs ağrısı çektim ki nerdeyse emindim hamile olduğuma.
Hsg femara ovitrella falan boş ya.Cok stresli hissediyorum kendimi.
Ne yapsam kafamdan atamıyorum .
Akşam akşam çok yazdım kusura bakmayın çok gerginim.Soz vermiştim kızıma bu ay üzülmem diye ama belli etmemeye çalışıyorum çevreme aşırı üzüldüm
Kuzum kiyamam... uzulme ya..
Yasamadim ama az cok okuduk .. kisa suruyor ve cok olmuyor rengi de acik oluyormus... bir test daha mi yapsan ...

X