Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Günaydın tüm kızlaraaaaa
2 gün gecikmeli hala gelen giden yok arkadaşlar beler oluyor ki acabaaa Meraktan ölcem. Bugün 29.gündeyim bakalım.
demlicaykeyfi ben de laboquick kullandım canım ilk başlarda bozuk sandım ama meğer tahminimden geç yumurtluyormuşum test doğruymuş

arkeolog01 Kiminin belirtisi, hiç bir belirti yaşamaması oluyormuş bizim de öyledir belki Senin de bebiştir inşallah canım.

Regl oldun mu?Bir de duzenli mi?
Süt öyle gelisigüzel korumaz ama belki bi kontrole gitsen iyi olur

Adetime 10 gün var kafamda deli sorular sadece yumurtlama gününden beri göğüs hassasiyetim var başkada birşey yok

Günaydın kızlar...
Yeni gelenler hoş gelmiş, hamişlere de hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallah en kısa zamanda

Bu arada konu dışı olacak ama Ayla filmine gitmeyen varsa mutlaka izlesin derim harikaydı.

Selam canım şahsen ben suan kendim yazdığım ve oynadığım bir film çeviriyorum hahahaaaaa bakalim

Kızlar ya sağlık ocağında kan sonuçlarını hemen vermiyolar diye biliyorum hastanede veriyolar mı? Ben de çıkcam şimdi kan testi yaptırayım dayanamıcam artık yeter 2 gün zor dayandım :) Bana bi bilgi versenize size zahmet

Benim ağrım yok ama kendimi frenliyorum işte belirtiden saymaya başlarsam altından kalkamayacak gibi hissediyorum

sağlık ocağı ertesı gun verıyormus canım.ozel hastaneler 1 2 saate verıolar

sağlık ocağı ertesı gun verıyormus canım.ozel hastaneler 1 2 saate verıolar

Evet ya biliyorum ama şu an 90₺ veremicem geçen ay verdim bide negatifti yine negatifse her ay sokağa 90₺ atamam :/
Nasıl yapayım bilemedim yaaa. İlk idrarımı da yaptım şimdi test alıp gelsem çıkmaz mı ki

Benim ağrım yok ama kendimi frenliyorum işte belirtiden saymaya başlarsam altından kalkamayacak gibi hissediyorum

aynen ya her ay hayal kırıklıgı inş bu ay olmaz ben de de şöle bişi var korunmayı bıraktıktan sonra 3. ay da hamıle kalıyorum denedıgım ıkıncı ayda olmaz illa üç olck o yuzden bu ay umıtlıyım aslında bu da ıkıncı denemem ıkı aydır korunmuyorum

kızlar nıye devlet hastanesıne gıtmıyonuz orda öğleden sonra cıkar tahlıller yada acılde yaptırın hemen 1 saate cıkıyo bızım burda kı devlette öyle

Saglik ocaginda kan hastaneye gidiyor
Daha uzun suruyor evet
Direkt devlete git bence de
Sonra tekrar gitmene gerek kalmaz internetten bakarsin sonucuna

Kan testini gecikme olmadan yapmıyorlar sağlık ocağında hoş nerden bilecek de. Hastanede 1 saat orda ertesi gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…