Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stres yüzünden hamile kalamayan bir sürü insan var. Dediğin taktik mutlaka işe yarıyor olmalı. Sıkıntı engel oluyorsa, rahatlık da yardım eder dimi ama

Bende varım bende bende bekliyorumee

Günaydın kızlar. Bat a son 7.Kasiklarimda ağrı devam ediyor. Midemde de hafif bulantı var .Tabi bunlar enfeksiyon belirtisi de olabilir yıllardır çok çektim enfeksiyonundan. ..

Günaydın kızlar. Bat a son 7.Kasiklarimda ağrı devam ediyor. Midemde de hafif bulantı var .Tabi bunlar enfeksiyon belirtisi de olabilir yıllardır çok çektim enfeksiyonundan. ..
günaydın canım benımde bata 3 gun var bel kasık ağrısı yaklaşık 10 gundur benımle . bırde aksamları ınanılmaz bır sıskınlık ıcındeyım.sankı 2 3 aylık hamıle gıbı oluyor karnım sert ve gergın. sende oyle seylerde varmı ?

Test yap testttt nasıl dayaniyon şekerim ben savaş veriyorum bugün yapmamak için yarın son 4 olacak.

Günaydın güzelim ben de bir saattir okuyorum akşam biraz erken yattık, birikmiş epey 3 kasımı bekliyorum ben de...

Test yap testttt nasıl dayaniyon şekerim ben savaş veriyorum bugün yapmamak için yarın son 4 olacak.
ya ben aslında yaptım test dururmuyum :) ılk basta cok flu bır cızgı oluyor 3 4 saat sonra daha net bellı oluyor.ama guvenemıyorum valla o yüzden batı beklıcem.sonu hüsran olunca cok uzuluyor ınsa

Evet canım aynilari var .karnım o kadar şişti ki 5 aylık gibi duruyor. Arkadaşlarım falan karnima bakiyorlar dikkatli dikkatli. Enfeksiyondan şişiyor diyorum. Ama inşAllah brbisdir

ya ben aslında yaptım test dururmuyum :) ılk basta cok flu bır cızgı oluyor 3 4 saat sonra daha net bellı oluyor.ama guvenemıyorum valla o yüzden batı beklıcem.sonu hüsran olunca cok uzuluyor ınsa
Aaa ne uğraşıyorsun evdeki testle kan versen ya canım 5 üstü çıkmalı mutlaka flu bile hamilelik demek

Aaa ne uğraşıyorsun evdeki testle kan versen ya canım 5 üstü çıkmalı mutlaka flu bile hamilelik demek
yok bu sefer beklıcem oyle bı karar aldım.cunku bı kez böyle oldu hatta cızgıler bıle nettı kan verdım 4,97 cıktı.ertesı gun dustu.bu sefer beklıcem. sen yapmadın mı hıc test

Az kaldı birazdan gidip kan verecem kendimi nasıl oyaliyorum bu bilsen

yok bu sefer beklıcem oyle bı karar aldım.cunku bı kez böyle oldu hatta cızgıler bıle nettı kan verdım 4,97 cıktı.ertesı gun dustu.bu sefer beklıcem. sen yapmadın mı hıc test
Yapamadim bende korkuyorum negatif çıkacak diye ama korkunun ecele faydası yok.zaten göre cem bekleyemiyecegim için adeti. Hadi beraber gidip verelim

Ben de cuma günü kan vermeyi düşünüyorum 3,4 gün kalmış oluyor. Kan da kaç gün öncesinden çıkar acaba?

Ben de cuma günü kan vermeyi düşünüyorum 3,4 gün kalmış oluyor. Kan da kaç gün öncesinden çıkar acaba?
3 4 kala çıkmalı aslında normalde ama geç yurtlamaysa çıkmayabilir. Ben yumurtlamami tahminen doktordan öğrendim ondan çıkar diyorum

Gidiyimmmiiiii sabah gitmicem diyordum allahım sen kecilerime mukayet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…