Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu saatten sonra farketmez canım varsa çıkar Allah ın izni ile. Iyi sabrettin valla...

ben yeni evliyim canım 4 ay oldu ama yaşım 29 tek çocuk düşünmediğim için olsun istiyorum ilk ay pek çalışamadık düğünden 10 gün sonra babamı kaybettim ve hiç hasta olmayan ben düğünden sonra okadar çok hasta oldumki nazardan çatlayacaktım baya kötü zaman geçirdik yani inşallah bu ay olurda yüzümüz biraz olsun güler buna ihtiyacım var gerçekten

Aslında idrarda çıkması lazım artık. Al bi test, idrara sıkış iyice ama su da içme koyu olsun.. bence bi dene

Saglik ocaginda kan hastaneye gidiyor
Daha uzun suruyor evet
Direkt devlete git bence de
Sonra tekrar gitmene gerek kalmaz internetten bakarsin sonucuna

En iyisi devlet hastanesi o zaman sağol canım.

90 tl testmiiiiii. Burda 15 7 arası hatta 15 alan yere daha gelmem deyip kızdım hahaha

İzmirde kanını almakla kalmayıp kanını iliğini sömürüyolar cNım :)) ben özel bir klinikte aldırmıştım geçen ay 90 verdim başka özellerde nasıl bilmiyorum ama her ay verilmez yani. Şimdi acile gideyim diyim başım çok ağrıyor ilaç almam lazım hamilelik şüphesi var tahlil istiyorum desem yaparlarmı?

Evet canim bende laboquick kullandim bu ay memnunum

Başın sağolsun arkadaşım Allah sabır versin.. inşallah tez zamanda bir bebiş gelip kederini dağıtır

Hiç bisy demeye gerek yok gebelik testi de gir

Şaka gibi 1 saat önce kapalı yollar açılmış töbe töbe resmen gelme demiş bana kesin negatif çıkacak

bende hamileydım dogumdan ıkı uc gun önce bebegımı kaybettım ınsan yasamak ıcın bı sebebı kalmıyor o kadar boş tu kı hersey ınsanın gercekten tutunacak birşeye ihtiyacı oluyo iyi olur

90 lira mı neden okadar cok fazla en fazla 30 lira yanı ben oyle yaptırmıştım ama bencede ılk bı ıdrar testı yap canım ya

benımde belım cok agrıyo işte sandalyede oturuyorum sureklı ama normalde böyle agrımazdı öncekı hamılelıgımde oturamıyodum belımmden hayrlısı cok istiyorum allahım hepimize nasip etsın

Bu saatten sonra farketmez canım varsa çıkar Allah ın izni ile. Iyi sabrettin valla...

Canım sen bide bana sor nasıl dayandım ya çok zor ama isteyince oluyormuş. İnşallah bu kadar dayandığıma değer bugün belli olacak bakalım.

Aslında idrarda çıkması lazım artık. Al bi test, idrara sıkış iyice ama su da içme koyu olsun.. bence bi dene

Bazen 10 gün geçince bile idrarda çıkmayabiliyomuş dige tedirginim. Garanti olsa diyorum :) Bugün eşimle tanışma yıldönümümüz ona da güzel bir hediye olur. İnşallah güzel sonuçlar alırım

bende hamileydım dogumdan ıkı uc gun önce bebegımı kaybettım ınsan yasamak ıcın bı sebebı kalmıyor o kadar boş tu kı hersey ınsanın gercekten tutunacak birşeye ihtiyacı oluyo iyi olur
Aynen hala bazı şeyleri kabullenmiş değilim buyüzden bebeğimiz olursa biraz olsun kendimi toparlarım eşimde bende çok istiyoruz bazen hayat gerçekten çok zor geliyor

inş cnm allahım umıtlerımızı boşa cıkarmasın

Veiyomusun testini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…