Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazen 10 gün geçince bile idrarda çıkmayabiliyomuş dige tedirginim. Garanti olsa diyorum :) Bugün eşimle tanışma yıldönümümüz ona da güzel bir hediye olur. İnşallah güzel sonuçlar alırım
Geç döllenme olunca doğrudur ama benim gününde çıkıyor idrar testinde.. nice mutlu yıl dönümleriniz olsun, sağlıklı kalabalık sevgi dolu bir ailede kutlarsınız inşallah

Başın sağolsun arkadaşım Allah sabır versin.. inşallah tez zamanda bir bebiş gelip kederini dağıtır
İnşallah şuan bunun için dua ediyoruz hislerimi belli edebilen bir insanda değilim herşeyi içimde tutuyorum bunaldım gerçekten bigün patlarsam karşımdakine yazık olacak bebeğimiz olursa çok farklı olur herşey

Günaydın arkadaşlar yarin kasım ayı başlıyor bugün benim adet günün ve daha gelmedi şükür geçen ay kürtaj olmuştum ve dr korunma demişti genetik tahlillerim çıkmış onları almaya hastaneye gidicem sizce betahcg yaptirayimmi

Geç döllenme olunca doğrudur ama benim gününde çıkıyor idrar testinde.. nice mutlu yıl dönümleriniz olsun, sağlıklı kalabalık sevgi dolu bir ailede kutlarsınız inşallah

Çok sağol canım amin inşallaahh ağzından bal damlıyor valla

Ayyy hadi inşallah beraber gideydik iyiydi hahaaha

Ay keşke beni de alaydın arabayla kııızzz ahahah

Kürtaj sonrası yumurtlama düzeni değişebilir canım. Birkaç gün bekleyip öyle yaptır bhcg testini bence

Sağol canım, heyecandan bildiklerimi de unuttum

Kürtaj sonrası yumurtlama düzeni değişebilir canım. Birkaç gün bekleyip öyle yaptır bhcg testini bence

Benimde en korktuğum şey işte adet düzenimin değişmesi bekleyeyim o zaman cumaya kadar birde akintim başladı bugün ama geçen ay hamileyken böyle parlaktı akintim bu seferki beyaz gibi acaba vajinal mantar belirtisimi

Ben adetten bigün sonra başladım yapmaya hergün yaptım eczaneden alırsan pahalıya gelir nette daha uygun ben netten getirttim
Arkadasim eczaci ona sordum 30tanesi 25tlmis 5 tanede gebelik testi varmis nette de yakim fiyatlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…