Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş geçti gittiii önümüze bakalım ... Sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorsan vücuda vitaminlerle birlikte kimyasal almaya gerek olmadığını düşünüyorum . Neticede ilaç ve hiçyoksa içinde koruyucu birtakım etken maddeler var . Öncesinde birtakım kan tahlilleri yaptırsan ve tamamlanması gereken değerlerin varsa doktor karar verse çok daha sağlıklı olur tabii ki .. Bu arada Folbiol ün içerisindeki folic asit miktarı günlük ihtiyacımız olandan fazla .. Zira bünye atamazsa birikme yaparak kişiye ve bebeğe zararı olabileceği hekim tastikli .. Elindeki bittikten sonra içerisinde b12 , demir , calcium ve folic hepsi bütün olanlar var onlarda tercih edilebilir .. Nacizane kişisel fikirlerim

Her gebeliğin belirtisi farklı oluyor belki senin de öyledir. Bende de oluyor bi kaç gündür mide ekşimesi böyle ağzıma geliyo yemeklerden sonra hiç olmazdı. Bugün de acaip gazım var üşüttüm mü hamilemiyim bilmiyorum. Evde test olsa şimdiye yapmıştım :) Ama olmaması bi açıdan iyi erkenden yapmak istemiyodum bakalım yarın neler olacak kırmızılar gelecekmi

Kokulara karşı aşırı hassasiyetim oldu yemek kokusu parfüm mahvediyor beni canım ne yapmalıyım

Canım 2 aylık hamileyim zaten ben
Hamişlerin listesine baktım göremedim Sağlıkla gelsin dünyaya miniş Yaşamadığım için tam bilemiyorum ama bi araştırma sonucu olarak hassasiyet olan koku burnunuza geldiğinde turunçgillerden herhangibirşey kokladığınızda bulantılar ve hassasiyet azalırmış .. Sık sık temiz hava yürüyüşte iyi gelir diye düşünüyorum .. Başa gelen çekilir artık meleklerimiz için

kızlar sorum olacak ben emzirdiğim için mi hamile kalamıyorum acaba. 14 aylık oğlum var sütten kesemedim. dedim yine de hamile kalana kadar emziriyim ama olmuyor malesef. ovulasyon günlerini değerlendirdiğimiz halde olmuyor. benim gibi durumu olan var mı ?

7 Kasım

Cok sevindim alkolu birakmaniza bence bebek icin biran once sigarayida birakin birakamiyorsaniz bile azaltmaya calisin.. zaten demissiniz saglikli beslenme yuruyus falan diye bide yumurtlama gunlerinizi takip edin bu asamada baska biseye gerek yok

Gebelik belirtisi olarak kabızlık yaşayan çok fazla kişi var...Ama ne hikmetse ben (özür dileyerek... ) ishal oluyorum

Bende bu arakabizim ya her sabah aç ye giden ben artık şaka gibi son bir haftadır

Eşinin tepkisi yaww he he der gibi

Ya duydum bende sulugu rahmin temizlenmesi icinmis temizliyo kendibi disari atiyomus tam anlamadim icerimi yapistiriyo yaa ben hayatta yaptiramam terturlu haseriye dokunamam bile

Ay bende burada okudum ama iyyyg

Emzirme korumuyor canım kaç kişi hamile kaldı o şekilde hele ki biri tüp bebekle ilk bebeğini kucağına aldı nasıl olsa olmaz diye takılırken 6 7 aylıkken ikinciye hamile kaldı

Efa mom vitamin takviyesi

Gunaydin kizlar
İyi sohbet etmissiniz hepsini tek tek okudum.
Delfin ve kumsal, adet oldunuz mu
Ben 5 kasimi bekliyorum ama daha erken adet olacak gibiyim neyse ovulasyon testi alirim onumuzdeki ay ona gore bakariz. Gecmis sayfalarda bir marka yazilmis, ben de labaquick alacagim. Arkadasim kullanmisti.

suluk olayini yaptirmakta ii cesaret bikere esime kayinvalidem yaptirmisti sirtina cok sacma bit kadar hayvan kocaman oluyor. Faydasini gördümu dersen sozde gördü ben bu alternatif tip seysilerine pek inanip guvenmiyorum :) bu arada esimin tepki tamda hee yaaww hee heee idi ahahaha :))

İnşallah bende 2018 e hamile girerim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu
Amin cnm ins allahim isteyen tun kullarinin kucagini bos birakmaz..
Gunaydin cnm geve 2 de de burdaydim sabah 7 de de vallla ne uyku kaldi ne birsey aklimda kafamda baska hicbirsey yok kotu dusunme kotu olmasin bu gidislr kasimda herkescikler gebe kalacak araliga tek basina ben kalacagim :)

Ben adetten bigün sonra başladım yapmaya hergün yaptım eczaneden alırsan pahalıya gelir nette daha uygun ben netten getirttim

Yumurtlama döneminde olabilirsin tarihe bakarsak.. hormonlar coşmuş normaldir. Değerlendir ve akışına bırak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…