Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hamile olabilirsin, ama bunlar adet belirtileri de olabilir, bence adet gununun gecmesini bekle sonra testi yap

Öyle zor ki bebeği olanları görünce özeniyorum bi yandanda üzülüyorum her şeyi deniyorum olsun DİE Rabbim kimsenin çabalarını boşa çıkarmasn çok zor

Amin canim anliyorum seni, benim bitane cocugum var zaten 4 yasinda ama ustunden 4 sene gectigi icin resmen bebege aseriyorum simdi. Birde hic cocugum olmasa nasil olurdum bilmiyorum.

Rabbim insallah en kisa surede yuzunu guldurur ? Yasini sorabilirmiyim tatlim

Canım bende bir senedir bir şekilde yapmaya çalıştık bir boş gebelik bir kimyasal yaşadım özele gittim eğer 3. Olursa araştırılır dedi ben de kartal devlete gittim.kan pıhtılaşması için kan verdim kimseye gitmeden randevu alıp gittim

Bende burdaki bayanlardan duydum. Sadece yumurtlama döneminde ilişki yaşayıp bekleyenler var. Son güne kadar deneyenler de var.

Hangi konuda hastaneye gitmelisin dedin canim. Tedavi icin mi yoksa düşükler oldugu için mi?

Canım.kan pıhtılaşmasına baktirsana bir düşükler için tabiki

Şu yumurtlama zamanından sonra ilişkiye girmeyenler nasıl duruyorsunuz eşiniz sizi arzulamiyor mu ? Hamile kalınca ne yapacaksınız bebeğe zarar verecek diye mi girmeyecekler ay benim tanıdığım vardı sağlık sorunu yoktu 8. Ayına kdr ilişki yaşadılar rahim ve o şey çok farklı yerlerde

Canim hamile olabilirsin, ama bunlar adet belirtileri de olabilir, bence adetin gecmesini bekle sonra testi yap

Pazar gunu bir test yaptim ama tabi cok erkendi negatif cikti. Bencede beklemek ama iste insan dayanamiyor. Ayrica birde usutuyoruz bence karnimiz davul gibi sisiyor mide bulantisi falan. Ayrica pek umudum yoktu cunku yumurtlama gunumu gecirdik sanmistim 13-14-18 ekimi degerlendirdik Ama hala adet olmadigima gore belkide tam yumurtlama gunlerimi degerlendirmis olabiliriz diye bir umut bekliyorum.

Insallah seninki tutmustur ?

Allah bağışlasın benim bi tane bile olsa dünya benim olur yaşım 28

Amin cumlemizinkiyle birlikte insallah. Bende 27,5 yasimdaydim bebegim dogdugunda. Suan 32 yasimdayim ve daha fazla beklemek istemiyorum biliyorsunuz verimlilik dusuyor belirli bir yastan sonra o yuzden insallah fazla ugrasmadan tutar benimde

Amin cumlemizinkiyle birlikte insallah. Bende 27,5 yasimdaydim bebegim dogdugunda. Suan 32 yasimdayim ve daha fazla beklemek istemiyorum biliyorsunuz verimlilik dusuyor belirli bir yastan sonra o yuzden insallah fazla ugrasmadan tutar benimde

Hiç belli olmuyor canım annem 37 yaşında kardeşim doğurdu yengem keza öyle

Insallah seninkide tutmustur canim, ben kendimden biliyorum, temmuzdan beri bebek isitiyoruz ama olmuyor, her ay belirtilerim var ama psikolojik sanirim. Insallah bu ay olur, bu hafta ovulasyon gunlerim.

Bence yumurtlama sonrasi ve oncesi bos degillerdirde yumurtlama zamanlarini daha bir yogun degerlendiriyor olabilirler. Kiz adam durur mu hic 3 hafta bos bos. Zaten 1 haftasi adet oluyoruz. Ayrica arastirmalarima gore en iyisi duzenli olaniymis. Biraz fazla acik olcak ama erkegin tazelenmesi gerekiyormus cunku o zaman daha hizli olanlari yerine daha cabuk ulasiyormus. Bilmem anlatabildimmi

Idrarinn rengi nasıl oluyorki canim bir çok kişi idrar renginden anladım diyor.bir bakiyim varmı bir farklilik

Aynen canım düzenli ilişki olmalı ama zorlamadan ama kafa çocuğu takmadan

Idrarinn rengi nasıl oluyorki canim bir çok kişi idrar renginden anladım diyor.bir bakiyim varmı bir farklilik

Yani bende bariz rengi daha koyuydu ama test yapmadan 1 hafta once falandi o zamanda en az 6 haftalik falan hamileydim, gunum cunku coktan gecmisti. Hic ihtimal vermedigm icin. Ben yerlesme lekesi gormustum onu adet oldum sanmistim. Birde dogum kontrol hapi kullaniyordum duzensiz tabi o yuzden. Yani beni hamile oldugumu ogrendigimde 6-8 haftalik falandim. O yuzden bence idrarim rengi koyuydu yani hemen koyuluk yoktu. Mesela simdi benim bat 28 ekim suan heycanla bekliyorum idrarima bakiyorum ama farklilik yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…