Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bata 7 gün kaldi.hicccccccccc bir belirtim yok,zaten belirtide aramıyorum özellikle ama iştahıma bakarsan 8 aylık gebe gibiyim.inanılmaz iştahim açık sürekli biseyler yiyorum ve acıkıyorum. Daha hamile kalmaya karar verdiğim an kilo almaya başladım bide hamile kalsam ne hale geleceğim acaba hahahhahah

Bakalim sonuclarimiz ne olacak
Merakla bekliyoruz canım hepimiz :)

Hissetmedm ki hiç
Ben ikisinde de hissetmistim ki idrar kendini belli ediyor.

Işte o zman ben yandım.ben yumurtlama bittiği an ilişkiyi kestim,en son 18.gun yaptık.
Reglede 1hafta var denesekmi daha kafam karıştı iyce
Ne alaka ki ya yumurtlamadan sonra seyettirmicez mı

Evet döllenen yumurta birleşmeden dolayı zedelenebiliyormuş okumuştum burda . İmdaaaatttt

Bu nasıl iştir arkadaş ya

Ya kızlar bu bat tam olarak ne demek? Nasıl hesaplanır :/

Beklenen adet tarihi canım hesaplanmaz ki

Ovulasyon hesaplaması siteler var oradan hesaplsyabilirsin

Kendimi gördüm bu yorumda Obez olucam bu gidişle .. Yine acıktım

bende geldımkızlar.gecen ay cok umutlnmistim 3 gun gecikince ama olmadi stresli gecmisti onceki donem o yuzden geciktim sanirim.ovulasyon donemimdeyim ama sadece 2 kez beraber olabildik esimin yogunis temposu yuzunden.koltukta uyuyakaliyor ona da kizamiyorum.hayirlisi cok beklentim yok ama genelde surpriz hamilelikler boyle donemlerde geliyor.ustelik 35 ime girdim 1 hafta once.doktor gittik ama herhangi bir tedaviye baslamadim.bakalim bu aylarda olmazsa gidecegim.

Canım bende 34 yaşındayım. Bazen çok geç kaldim diye üzülüyorum. 1 senedir deniyoruz. 2 tane düşügüm var. Bu ay da hamile kalmazsam artik doktora gidecegim. Nasil bir tedavi uygular bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…