Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani bende bariz rengi daha koyuydu ama test yapmadan 1 hafta once falandi o zamanda en az 6 haftalik falan hamileydim, gunum cunku coktan gecmisti. Hic ihtimal vermedigm icin. Ben yerlesme lekesi gormustum onu adet oldum sanmistim. Birde dogum kontrol hapi kullaniyordum duzensiz tabi o yuzden. Yani beni hamile oldugumu ogrendigimde 6-8 haftalik falandim. O yuzden bence idrarim rengi koyuydu yani hemen koyuluk yoktu. Mesela simdi benim bat 28 ekim suan heycanla bekliyorum idrarima bakiyorum ama farklilik yok.

Senin çok az kalmış adetine ya

Hic yok canim.ama bugünden itibaren regl belirtilerim başladı bende gebelik falan yokkkkkk galiba .sol kasik belli ediyor kendini hemen bu sancıyı yillardir ezberledim.peki sende durum nasıl varmı elle tutulur bisey
bende de pek bi belirti yok gibi, sadece göğüslerim şiş ve çok hassas ve biraz da yorgunluk var sadece

Yani bende bariz rengi daha koyuydu ama test yapmadan 1 hafta once falandi o zamanda en az 6 haftalik falan hamileydim, gunum cunku coktan gecmisti. Hic ihtimal vermedigm icin. Ben yerlesme lekesi gormustum onu adet oldum sanmistim. Birde dogum kontrol hapi kullaniyordum duzensiz tabi o yuzden. Yani beni hamile oldugumu ogrendigimde 6-8 haftalik falandim. O yuzden bence idrarim rengi koyuydu yani hemen koyuluk yoktu. Mesela simdi benim bat 28 ekim suan heycanla bekliyorum idrarima bakiyorum ama farklilik yok.
Oooo sen baya geç öğrenmişsin,ama yinede bende dikkat edeyim artık koyulaşma varmi

Oooo sen baya geç öğrenmişsin,ama yinede bende dikkat edeyim artık koyulaşma varmi

aynen canim gec cunku dedigim gibi hic aklima gelmiyordu hamile olabilicegim. Yani dusun hic hamilelik dusuncesi olmayan biri idrar renginden suphelenmeye basladiysa senin gibi dikkatli biri o rengi kacirmaz merak etme. Cok bariz koyu nasil diyim hafif turuncuya yakin gibi hatta o kadar koyu.

aklima geldi kizlar, ben hamile kalmadan once mutlaka yuzum sivilcelenirdi her ay, ama hamileyken hormonlardan dolayi yuzde sivilce olmuyor nedense. Dogumdan sonrada bu devam etti. Ne zaman duzenli adet gormeye basladim yine her ay mutlaka kafam kadar tas gibi sivilce cikardi

Suan adetime 3 gun var ama hala yuzumde sivilce eseri yok.

Ay hallerimiz cok komik ya deli kiz gibi. Herseyden bir anlam cikarmaya calisiyoruz. sag elimizle sol kulagimizi kasisak bunada hamilelik belirtisi dicez :KK48:

O yuzden heycanliyim ama az once 6 gun erken idrar testi siparis verdim bakalim ne olcak yarin elimde olur test yapicam yarin tabi bu arada adetim baslamazsa
Canım eczaneden alsana direk

aklima geldi kizlar, ben hamile kalmadan once mutlaka yuzum sivilcelenirdi her ay, ama hamileyken hormonlardan dolayi yuzde sivilce olmuyor nedense. Dogumdan sonrada bu devam etti. Ne zaman duzenli adet gormeye basladim yine her ay mutlaka kafam kadar tas gibi sivilce cikardi

Ay hallerimiz cok komik ya deli kiz gibi. Herseyden bir anlam cikarmaya calisiyoruz. sag elimizle sol kulagimizi kasisak bunada hamilelik belirtisi dicez :KK48:

Ay bende de olmuştu bu durum yüzüm de tek bir sivilce çıkmamıştı kimyasal gebeligim sonlanmaya yakın sivilce patlaması yaşamıştım

Hahah güzeldi canım bu,aman birazda makara yapalım boşver.rabbimize emanetiz o en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde nasip ede inşllah yavrularımızı.
Bu arada benim idrar piru pak hicbir koyuluk yok galiba gelen giden yok

göğüslerim çok hassaslaştı, bütün kemiklerim ağrıyor ve arada üşüme de oluyor.bunlar belirti midir

Canım eczaneden alsana direk

Ay bende de olmuştu bu durum yüzüm de tek bir sivilce çıkmamıştı kimyasal gebeligim sonlanmaya yakın sivilce patlaması yaşamıştım

Dogru diyon kiz ne biliyim eczaneye mi gidiyim ? Ofisteyim caktirma suan yogun bir sekilde calisiyormusum gibi yapiyom. Ogle arasinda gitsem olur aslinda hemen gidip alsam sonra idrar testini yapsam cikar mi sizce.

Agzini hayra ac kendime sozum var eger bu ay hamile degilsem kendimi 1 ay nadasa yatircam onumuzdeki ay belki toprak daha verimli olur diye :KK45::KK45::KK45:

Hahah güzeldi canım bu,aman birazda makara yapalım boşver.rabbimize emanetiz o en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde nasip ede inşllah yavrularımızı.
Bu arada benim idrar piru pak hicbir koyuluk yok galiba gelen giden yok

ay kiz napim umut fakirin ekmegidir iste kendi kendimize gelin guvey oluyoruz ortada fol yok yumurta yok. Dogruyu soylemek gerekirse ben hic bir fakli hamilelik belirtisi yasamiyorum bunlarin hepsi zaten benim normal adet zamaninda oluyordu. Ama siz durun yarim saat sonra size haber veririm ben suan bir kosu eczaneye gidip gelcem. hadi sans dileyin optum

Kızlar yumurtlamam bitti üç günü degerlendirdik gerisi allaha kaldi

Eklentiler

• 15089245965222114017086.jpg
    15089245965222114017086.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 117
ay kiz napim umut fakirin ekmegidir iste kendi kendimize gelin guvey oluyoruz ortada fol yok yumurta yok. Dogruyu soylemek gerekirse ben hic bir fakli hamilelik belirtisi yasamiyorum bunlarin hepsi zaten benim normal adet zamaninda oluyordu. Ama siz durun yarim saat sonra size haber veririm ben suan bir kosu eczaneye gidip gelcem. hadi sans dileyin optum
Hahah bol şans canım.grubun ilk hamişi olursun insllah

Hadi bakalım. InşAllah çift çizgiyi görürüz. ..

X