Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla sadece adetten 4 gün önce tek ilişki olup hamile kalani duydum. Demekki o zaman yumurtlamis. Herkesin cok farkli.
Işte o zman ben yandım.ben yumurtlama bittiği an ilişkiyi kestim,en son 18.gun yaptık.
Reglede 1hafta var denesekmi daha kafam karıştı iyce

Son düzenleyen: Moderatör:
Işte o zman ben yandım.ben yumurtlama bittiği an ilişkiyi kestim,en son 18.gun yaptık.
Reylere 1hafta var deme şekli daha kafam karıştı iyce
Ovulasyon testi ile takipli hitmeniz aslında işinizi kolylaştırır . Ya nasip diyelim . Çokta üzerine düşünce olacağı varsa da olmayıveriyor . Hayırlı vakitte gelsin meleklerimiz , sağlıkla inşallah :KK54::KK54:

Bende bu ay adet olursam folik aside başlayım bari.En azından ordan bir yola çıkalım.:kahve:

Bende bu ay adet olursam folik aside başlayım bari.En azından ordan bir yola çıkalım.:kahve:
Gebelikten 3 ay önce başlamayı öneriyor doktorlar ... Ben kontrol için gitmiştim doktor güldü bana :110: Daha 3 aylık evliyken gelinir mi diye :eek: Folic asit bebeğin beyin gelişimi için önemli olduğundan annedeki eksikler tamamlamak adına 3 ay önceden başlanmasını tavsiye ediyoruz demişti . Aklınızda olsun :eek:

Gebelikten 3 ay önce başlamayı öneriyor doktorlar ... Ben kontrol için gitmiştim doktor güldü bana :110: Daha 3 aylık evliyken gelinir mi diye :eek: Folic asit bebeğin beyin gelişimi için önemli olduğundan annedeki eksikler tamamlamak adına 3 ay önceden başlanmasını tavsiye ediyoruz demişti . Aklınızda olsun :eek:

Desene canım geç kalmışım ben.Neyse geç kalmadan başlamak lazım.Yarın eşime aldırayım sabahtan bari.

Desene canım geç kalmışım ben.Neyse geç kalmadan başlamak lazım.Yarın eşime aldırayım sabahtan bari.
Önemi büyükmüş adını hatırlamadığım bir rahatsızlığıa sevebiyet verebilirmiş eksikliği .. Geçte sayılmaz yiyeceklerin çoğundan da alıyoruz aslında yine de başlamak lazım imiş :deli::KK49:

Merhaba kızlar aktif kullanıcı olarak burada buluşup yeni yıla bebişlerimizle girmeye birlikte hazırlanalım :) gruptaki arkadaşlar bu mesajıma cevap vererek bat tarihini yazarsa düzenli birde liste yapalım.

@Sibelak85 23 ekim
@juliet55 23 ekim
M MiyavKedi 26 ekim
Simayinannesi Simayinannesi 27 ekim
begonyas begonyas 29 ekim
@Sosyaljo 1 kasım
@sozkan56 1 kasım
@glycl06 2 kasım
@meyraacnl 3 kasım
@merveeeeeeeee717 4 kasım
@Sevvvv 6 kasım
@Aysimam85 7 kasım
@R4bi4 7 kasım
@Yukakita 7 kasım
@canparcamugurum 8 kasım
CansuErhan52 CansuErhan52 8 kasım
@arkeolog0635 9 kasım
@gkymc 10 kasım
@cheesecake17 10 kasım
@Prmm 11-12 kasım
@D-E 12 kasım
@gulsahali88 13-14 kasım
@RanaZ33 16 kasım
@Smartanne 17 kasım
@Emine0558 17 kasım
H Hsbgrhn 18 kasım
Arel13 Arel13 19-20 kasım
@Temtemmm 21 kasım
@KumraL_KrakeR 23 kasım
@Gelartik00 ???
@Bearhug ???
@Mutlulukkk89 ???

Bensiz grup mu olur aşkolsun :KK49: Şimdi gördüm koştum geldim canım beni de ekleyiver bat 28 Ekim inşallah olmaz tabii :halay:

X