Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arel13 çok teşekkür ederim liste için Sevgili Arel

Bu arada konuşmalardan gördüğüm kadarıyla ilişkinin yumurtlama dönemine denk gelmesi şart sanırım öyle mi? Eşim de ben de işimiz gereği sık seyahat ediyoruz bu durum da bir süre daha böyle gidecek bizim şansımız böyle bakınca biraz az sanırım öyleyse

Bat 1 kasim

Uu Teşekkürler

Tek tek herkesi yazdım kızlar :) isterseniz bi kontrol edin eksik varsa uyarsın beni :) Rabbim hepimize de yeni yıla göbüşümüz dolu girmeyi nasip etsin inşallah
merhaba listeye benide eklermisiniz 3 kasim olacak insalllaaahhh...

Benim kafam karıştı yorumları okuyunca. Yumurtlama zamani adetten sonra degilmi? 8 kasimda bati olan birinin nasi cift czgi çıkıyor ben yanlismi biliyorum kafamda deli sorular

Selamm kizlar bende geldim bat 23 kasim
Kisaca ozgecmisimi yazayim
29 yasindayim 6 senelik evliyim 5 yasinda bir oglum var 3 aylik evliyken ilk ayda tutturmustuk bu ay ilk defa ikinciyi denedik ama tutmadi bugun adet oldum bitince baslicaz yine..allah herkeze hayirli zamanda hayirli evlat nasip etsin insallh

Benim kafam karıştı yorumları okuyunca. Yumurtlama zamani adetten sonra degilmi? 8 kasimda bati olan birinin nasi cift czgi çıkıyor ben yanlismi biliyorum kafamda deli sorular
Şöyle ki ben kendimden örnek vereyim benim son adet tarihim 9 ekim . Yumurtlama da adet tarihinden ortalama 10-13 gün sonra oluyor . Beklenen adet tarihim de 8 kasım oluyor . Bu şekilde açıklayabilirim .

Canim herkesin yumurtlama zamani farklilik gosterebilir.kac gunde bir adet oldugumuz etkiliyor. Genelde adetten 1 hafta sonra gibi oluyor. Kiminin bata 1 hafta kala. Batı 8 kasım olan birinin bu günlerde yumurtlamasi cok normal.

Canim herkesin yumurtlama zamani farklilik gosterebilir.kac gunde bir adet oldugumuz etkiliyor. Genelde adetten 1 hafta sonra gibi oluyor. Kiminin bata 1 hafta kala. Batı 8 kasım olan birinin bu günlerde yumurtlamasi cok normal.
Evet ben kendime göre örnekleyerek yorumlamıştım . Çok çok önemli bir yeri atladım bu genelleme . Değişkenlik gösterebiliyor .

Amin canım inşallah en kısa zamanda hayırlısı ile yüzümüz gülsün.Oğlununda sağlığı huzuru yerinde olsun hep.

Aynıyız canım bende 3 aylık evliyim inşallah yüzümüz güler :)
Canım konun inşallah hepimize hayırlı uğurlu bebişli gelsin.

Yaaaa Rabbim yardımcımız olsun . Heyecanla hevesle bekliyoruz biz
Her ay heyecan dorukta.Günler geçmek bilmiyor vallahi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…