Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sarı akntı blirti diye okumuştum birkaçç yerde inşallah hamilesindir canım...

KIZ INS ÖYLEDİR AKSAM YATINCA KARNIMDA BIR SESLER HANI ACKEN CIKAR YA O SES AGRI SIZI ACLIK YOK AMA FENA SES CIKIYOR BIRDE MEME UCLARIM KASINIYOR COK

Göğüs ucu kaşıntısıda önemli bir belirti olabilir canım ya.İnsanın karnında sanki tünel kazı çalışması varmış gibi sesler çıkıyyor.Adetinede az kalmış 2 Kasım.

DAHA ÖNCE GEBELİK GEÇİRENLER:KK54: BATA 5 6 GÜN KALA NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLERİNİZ OLMUŞTU?:KK17:
BENIM ÖNCEKİNDE 3 AY FALAN DENEMİŞTİK HER AY BAKIYODUM YOKTU YINE TEST YAPTIM Bİ SONRAKI AY HİÇ UMUDUM YOKTU BI BAKMISTIM CIZGIYI GÖRMÜŞTÜM İNŞ HAKKIMIZ DA HAYIRLISI OLUR SUBAT AYINDA DOGUMUMA BI KAC GUN KALA BEBEGIMI KAYBETTIM KALBI DURMUŞTU KARNIMDA O YUZDEN ACELE ETMEMEK LAZIM HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ İÇİN :KK43:(

BENIM ÖNCEKİNDE 3 AY FALAN DENEMİŞTİK HER AY BAKIYODUM YOKTU YINE TEST YAPTIM Bİ SONRAKI AY HİÇ UMUDUM YOKTU BI BAKMISTIM CIZGIYI GÖRMÜŞTÜM İNŞ HAKKIMIZ DA HAYIRLISI OLUR SUBAT AYINDA DOGUMUMA BI KAC GUN KALA BEBEGIMI KAYBETTIM KALBI DURMUŞTU KARNIMDA O YUZDEN ACELE ETMEMEK LAZIM HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ İÇİN :KK43:(

Allahım tez zamanda üzünü güldürsün canım çok zor bir durum hayırlı evlatların olur inşallah:dua:

DAYANAMIYORUM BU ERKEN GEBELIK TESTINI YAPMAK ISTIYORUM AMA YOK DUR GECSIN ADET ÖYLE YAPAYIM DIYORUM KAFAMDA DELI SORULAR :KK49:

Az daha sabret kuzum bilirim bitmez o sorular deli eder adamı:KK53: ya varsa ya yoksa amanınnnnn.Şimdi yapsan çıkmasa üzülcen neden yok diye.Belkide geç döllenme bilemiyosun azcık kalmış bekle bence:KK200:

Başın sağolsun canım çok zor olmalı bu kadar yaklaşmışken :KK43: inşallah tez zamanda kucağına bir altın topu verir Rabbim :anne:

sağol canım aynen zor olmazmı herseyini almışken hazırlamışken hastaneden onla eve döncektık 3 kişi olcaktık ama elim boş döndü çok zordu :KK43:((
Tüylerim diken diken oldu yemin ederim :KK43: ne büyük bir sınav Yarabbi.. inşallah karşılığı da büyük olacak canım sabret

canım az daha dayn bende öyle düşünerek yaptım bi sonuç alamadım relg oldum üzerine olma diye birşeyde varmış ama bilmiyorum kan vermem lazım hüsran olucak diye gitmiyorum inşallah hamişsindir :anneadayı:

Tüylerim diken diken oldu yemin ederim :KK43: ne büyük bir sınav Yarabbi.. inşallah karşılığı da büyük olacak canım sabret
aynen canım içimi rahatlatan onun güzel bi yerde ve beni beklediği bilmek içimi rahatlatan şey ben neye uğradıgı şaşırdım ama nasip işte nasipten ötesi yok sen ne kadar plan yaparsan yap kaderden yazıdan ötesi yok. şimdi iki aydır denıyorum daha olmadı bakalım 15 kasımı beklıyorum şimdi inş olur :KK43:

Valla bana ertesi gün duş almak daha zor geldiği için hemen alıyorum.ama inan 1 saat bile beklemiyorum ben,ilişki sonrası belimin altına yastık koyup bir 10 15 dak esim banyodan cikana kadar bekliyorum.sonra hemen koşuyorum banyoya.zaten ayağa kalkınca baya dökülüyor meni...hatami yapıyorum acaba 1 saat beklemelimiyim
Bende öyle yapıyorum ama zaten doktorlara göre spermler 5 dk içinde rahme ulaşmış oluyorlar ve ayrıca ayağa kalktığımızda akan şey sperm değil spermi rahme taşımaya yardım eden sıvıymış o yüzden bende öyle yapıyorum çünkü abdest almadan yatınca kabuslar görüyorum :)

:KK48::KK48: Ay hadi inşallah Kasımda aşk başkadır inşallah bu sefer cidden başka olur :KK70:

:KK51: ben de anlamıyorum. Avrupa ülkelerinde falan böyle bir uygulama yok mesela ama bizde her adım başına koyuyorlar utanmasalar evlerimize de koyacaklar. Bir artısı olduğunu da düşünmüyorum. X ray'lere rağmen soygun girişiminde bulunmuşlardı geçen bir avm deki kuyumcuya....
eh ruhsatli silahla da giriyorlar. Sanki silahin ruhsati olunca, onu yaninda tasiyan katil olamaz mi? Gecen sinemada yan tarafimizda oturan adamin belinde silah vardi mesela ister istemez korktum.

X