Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bu zamana kadar test yapmadin mi??

Yapmadım canım ya adet tarihi geçsin diye bekledim.Perşembe günü batım.Adetim gelmezse yinede inşallah ozaman yapmak istiyorum.İçim içimide yemiyor değil hani.Birde çıkmazsa diye yapmak istemedim.Geçen ayda öyle oldu.

Sende durumlar nasıl?Batın ne zaman?

Benim 20 olması gerekiyordu ama olmadı geçen hafta sülük koydurdum rahime o baya kanama yaptı 5 ..6 gün adet gibi anlamadım şimdi :eek:

Ama sonrasında yumurtamsı çatldı bitince galiba baya akıntı oldu çatlayan yumurtanın akıntısı inşallah bebiş olur olmazsa çok üzülürüm meryem süresinde okuyorum hergün

Yok kuzum yaa az önce baktım pembeler yolda sanırım.Karnım belim ağrıyor.Sanırım öteki aya kaldık :rapci:
Senin de az kalmış hadi inşallah
:anneadayı:

Bakalım ya benim umudum yok bu ay niyeyse :KK43:

Canim bu zamana kadar test yapmadin mi??
Yapmaması gerekiyor zaten canım :)

Yapmadım canım ya adet tarihi geçsin diye bekledim.Perşembe günü batım.Adetim gelmezse yinede inşallah ozaman yapmak istiyorum.İçim içimide yemiyor değil hani.Birde çıkmazsa diye yapmak istemedim.Geçen ayda öyle oldu.

Sende durumlar nasıl?Batın ne zaman?
Yapma kuzum sen en azından iki üç gün gecmesini bekle :)

Benim 20 olması gerekiyordu ama olmadı geçen hafta sülük koydurdum rahime o baya kanama yaptı 5 ..6 gün adet gibi anlamadım şimdi :eek:

Rahime sülük derken :oha:

Merhaba kızlar aktif kullanıcı olarak burada buluşup yeni yıla bebişlerimizle girmeye birlikte hazırlanalım :) gruptaki arkadaşlar bu mesajıma cevap vererek bat tarihini yazarsa düzenli birde liste yapalım.
Benim de bat 17 Kasım inşallah olmaz tabii

17 Kasım yazmışsın canım görüdm şimdi.İnşallah Kasım ayı uğurlu gelir sana.:super:
Insallah canim hepimize. Masallah sanaya iyi dayaniyorsun :KK66: Ben yumurtladan sonra basliyorum 10. gun test yapmaya :halay:insallah olmazsinda sayfanin ilk hamisi olursun :KK66:

X