Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ewt rahime sülük koydurdum bebek olması için yapılıyomş bnd yaptrdm bakalm
Icinde mi duruyor?
Sülük bir cok hastaligin tedavisinde kullaniliyor ama rahime konuldugunu ilk defa duydum.
Icine nasil koydular valla iyi cesaret varmiş sende.
Insallah işe yarar.

Canim benim de 27 ekim.
Var mi baska belirtin?

Canım ilişki gününden beri (yani 8 Ekimden beri) kasık karın bel ağrısı var.5 gündürde inanılmaz göğüs ağrısı çektim ama bugün bitti.Şimdide açık pembe akıntı.
Benim pek umudum yok çünkü yumurtlama gününde önce denedik adet bittikten 5 gün sonra yani.

Ewt içeri 5 tane salındı bi saat sonra kendi çıktı zaten sülükler daha yeni yaptrdm iki hafta oldu faydası varmı DİE duydum inanıyorum inşaallah olur çocuğm olan DİE uğraşıyorum hiç olmadı çok zor Allah kimsenin kucağnı boş bırakmasn benmde doldurdum amin

Size inanmıyorım

Son düzenleme:
Bende yeniyim beni de ekler misiniz bat 8kasım Rabbim herkese nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah ovülasyon testi kullanıyorum iki aydır

Bizde yumurtlama zamanini kacirdik. Bir kaç gundur belim agriyor. Gögüs hassasiyetim var. Arada kasiklarima da agri giriyor. Yani adetten once yasadigim agrilar. Hiç ümidim yok benim. O yuzden test bile almadim.
Senin tutma şansi var ama canim. Sonuçta icerde spermler bir sure kaliyor. Insallah hamilesindir.

Benim bat 3 Kasım bacaklarım agiriyo fitikdan diyorum midem bulanıyor alakası yok diyorum çünkü benim mide bulantilarim 3 ay sonra başlıyor karın ağrım var gibi adet erken gelecek galiba diyorum bakalım sonuç ne olacak

Aynen canım.Beklemek iyi.Birde adet olacakmışım gibi ağrım var zaten.Çok açık beyaza yakın pembe akıntı oldu zaten.Sende belirti falan nasıl?

Yok canım sanırım biz ovulasyonu kacirdik belirti felan da bnce yok ya bn iki kere hamile kaldım ikisinde de hamileyim dedim tabi sonucu husrandi ama tahminim doğru idi şimdi hiç de öyle hissetmiyorum

Ewt rahime sülük koydurdum bebek olması için yapılıyomş bnd yaptrdm bakalm

Canin acımadı mı

Al bir tane daha var bnden

İnşallah canım Sanada az kalmış canım dualarım seninle. İlişki gününden beri adet belirtileri aynen devam ediyor.Bakalım göreceğiz iki gün sonra.Kırmızılar mı gelecek yoksa pembe akıntı beyazamı çevirecek.

Yok canım sanırım biz ovulasyonu kacirdik belirti felan da bnce yok ya bn iki kere hamile kaldım ikisinde de hamileyim dedim tabi sonucu husrandi ama tahminim doğru idi şimdi hiç de öyle hissetmiyorum

Bizimde yumurtlamadan önceydi canım ama bir umut işte belki tutar.Adet bitiminden 5 gün sonra denemiştik.Belli olmaz.Aslında belirti olmadan bile hamile kalanlar var.

Dün - bugğn ovulasyonlarım . Benimle bilgi ve denneyimlerinzii paylaşır mısınız

Eklentiler

• A39E4D51-D8D5-4DC1-B6AF-899DD0F5ADAF.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 340
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…