Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sogan kurunu arastirdim adetten sonra 7.gun baslanip 15 gun iciliyormus. Deneyipte hamilr kalanlarin sayisi cok yuksek. Bende deneyecegim insallaah

Yumurtanın 24 saat beklediğini varsayarsak, 23 ekimdeki ilişkide en hızlı spermler(y kromozomlu) tüpe ulaştığında buluşma şansı var. Erkek bebek yakalamış olabilirsiniz
Ben bu durumu tam anlayamadım cnm bana hi aciklarmisin mesela kiz olmasi icunnn netcez

Ben bu durumu tam anlayamadım cnm bana hi aciklarmisin mesela kiz olmasi icunnn netcez
Kız bebek için yumurta çatlamadan 1-2 gün önce ilişki olması daha iyidir. Böylece uzun ömürlü ve dayanıklı x kromozomlu spermler içerde hazır beklerler, yumurta çatladığında birleşme olur ve bebeğin cinsiyeti kız olur. Tabii ki bunlar kesin değil, her zaman istisna olur. Ancak teorik olarak böyle

Iliski sırasında belimize yastık koydugumuz zaman bile etkili. Yani belli bi süre yok bence. Ama içimiz rahat etmesi açısından yarım saat ya da bir saat beklemek iyi gelir diye düşünüyorum. En azından biraz daha beklesemiydim diye dusunmemek için :) Yoksa 5 dk sonra kalksak bile bebek gelcekse yine gelir. Ve her zaman şunu söylerim doğum ve ölüm kaderdir. Varsa nasip te biz cabalamadan rastgele ilişki sırasında bile olur.

Kizlar dun ve bugun ovulasyon testi yaptim, dun gece iliskiye girdik, dun 12 gundu bugun 13 gun. Sizce bugun mu ovulasyonu baya koyu cikti cizgi

Yani mesela ben doktora gittim doktor bana x gun catliyor dedi ben 2 gun oncesinden halvet olcam oylemi sansimi deneyeyim cnm. Sonuç olarak herseyin bilimsel bir aciklamasi var tabi allah ne nasip ederse o ama cin takviminede baktim kasimda gebe kalirsam kiz gorunuyor. Oglumda tutmustu. O Çin takvimininde bilimsel hi aciklamasi vardi aslinda okulda arkidisler hesapliyordu su tarihte olursa kiz oluyo su tarihte erkek die ama hatirlayamadim suan

Sogan kurunu arastirdim adetten sonra 7.gun baslanip 15 gun iciliyormus. Deneyipte hamilr kalanlarin sayisi cok yuksek. Bende deneyecegim insallaah
Şöyle de yapılabilir hani çok beklemek istemeyenler için. Soğan kavurmasini bazen kahvaltiilarda yendigi zaman bile iltihap gider. Yani her gün deil de haftada 3-4 gün. Yani dollenme olsa bile zarar vermez hem de iltihap varsa dökülmüş olur.

Öyleyse tabi canım

Yumurtanın 24 saat beklediğini varsayarsak, 23 ekimdeki ilişkide en hızlı spermler(y kromozomlu) tüpe ulaştığında buluşma şansı var. Erkek bebek yakalamış olabilirsiniz

Hadi ya böyle birşey var ise on numara

Soğan kürü adetten 3 gün sonra başlanıyor 20 gün uygulanır diyor saraçoğlu . Eskilerde maydonozla soğan suyuyla düşük yaparlarmış . Nasıl olcek bu işler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…