Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Idrar için neden bekleyesinki,idrar yaptığın yer ayrı spermin girdiği yer aynı.ikisnin alakasi bile yok canım.biz ilişki sonrası abdest almadan uyumuyoruz,zaten azda olsa akıyo sperm falan hayatta yatamam öyle
Evet haklısın abdest almadan uyumak doğru değil ama üzerinden bir ezan vaktine kadar beklenebilir diye biliyorum. Yanlissam düzeltin lütfen. ..

Eski grubu açan arkadaşımız bu grubu açtığım için şikayet etmiş uyarı aldım arkadaşlar :) baya da bir yazmış yazıştırmış Lise çağlarımızı geçeli çok oldu anne adaylarıyız artık gerçekten çok şaşırtıcı :)

Kapancakmi gurubumuz ya ne gerek var sikayete takip edemiyormus zaten hem oda gelseydi.
Yok kapanmaz sanırım ama uyarı almış oldum liste vs mantıksız gelmiş kendisine, halbuki bat ları aynı olanlar adet süreçleri aynı olanlar birbiriyle daha rahat konuşup sorabiliyor birşeyleri.

Evet haklısın abdest almadan uyumak doğru değil ama üzerinden bir ezan vaktine kadar beklenebilir diye biliyorum. Yanlissam düzeltin lütfen. ..
Aynen sabah ezanına kadar beklenebilir. Ama öyle de cidden yatamıyor insan. Bir saat yeterli bir süre. Yani hiç değilse bir saat içerisinde giden gitmiştir diyerek içimiz rahat olur:)

Valla bende anlamadım kızlar. Kapanmaz sanırım 1 uyarı ile bende bilmiyorum ki kuralları neyse devam edelim boşverin, hani kapanırsa diye bilin istedim

Aynen sabah ezanına kadar beklenebilir. Ama öyle de cidden yatamıyor insan. Bir saat yeterli bir süre. Yani hiç değilse bir saat içerisinde giden gitmiştir diyerek içimiz rahat olur:)
Valla bana ertesi gün duş almak daha zor geldiği için hemen alıyorum.ama inan 1 saat bile beklemiyorum ben,ilişki sonrası belimin altına yastık koyup bir 10 15 dak esim banyodan cikana kadar bekliyorum.sonra hemen koşuyorum banyoya.zaten ayağa kalkınca baya dökülüyor meni...hatami yapıyorum acaba 1 saat beklemelimiyim

Can'ım bugun regl oldum. Hem de bugun tam 28.günüm. Geçen ay 20 gün sonra regl olmustum. Adet düzenim çok kötü Nasıl hamile kalırım bilmiyorum bu şekilde

Valla bende anlamadım kızlar. Kapanmaz sanırım 1 uyarı ile bende bilmiyorum ki kuralları neyse devam edelim boşverin, hani kapanırsa diye bilin istedim
Kapanırsa farklı isimle konu açıp devam ederiz napalım :) şurada sempatik bir grup insan bir araya gelmiş, içimizi döküp dertleşip huzur bulmuşuz.. bozmazlar inşallah..

5-10 dk yeterli diyor uzmanlar canım.. bence en doğrusunu yapıyorsun. İnşallah tez zamanda nasip olur bebiş

Çok doğru bir ezan vakti kadar vakit geçebilir ancak .. Fakat beraberlikten sonra bir süre kalkmamayı önerdi benim doktorum . Ben de minimum 1 maksimum 2 saat kalkmıyorum . İlk 15 dk bacaklarımı karnıma çekerek bekliyorum . Spermlerin ilerlemesi daha kolay oluyor imiş ...

Ne şikayetiymiş Ben bu grubu çok uyumlu buldum kapanmasını istemem .

Grubun aktivitesi yüksek diye kıskanmış olabilir ancak bu grup böyle kaynaştıysa senin de katkın büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…