Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Can'ım bugun regl oldum. Hem de bugun tam 28.günüm. Geçen ay 20 gün sonra regl olmustum. Adet düzenim çok kötü Nasıl hamile kalırım bilmiyorum bu şekilde

Bende bu ay iki gün öncesinden oldum.Herzaman saatinde gelir şaşmaz.Süpriiizzzzz geldi adetim.Moralini bozma bakalım.Allah hayırlı zamanda versin diyelim.

Yaa amin inşallah Allah razı olsun canım hep birlikte hepimizi sevinirsin inşallah

Can'ım bugun regl oldum. Hem de bugun tam 28.günüm. Geçen ay 20 gün sonra regl olmustum. Adet düzenim çok kötü Nasıl hamile kalırım bilmiyorum bu şekilde

Inşallah Kasım uğurlu gelir sana da canım ben de aynı dertten muzdaribim ve son döneme kadar da saat gibi işliyordu yani ne zaman yavaştan çocuk düşünmeye başladık benim düzen kafayı yedi ne yapalım hayırlısı Allahtan sanırım ovu takibi bizim gibiler için şart. Sen yapıyor musun ovu testi?

Vallahi ben bu grubu çok sevdim.O kadar bir anda güzel pozitif hissettim ki burda.Herkes gelsin konuşalım bilgiler paylaşalım şikayet nedir ki yani.Hepimizin derdi aynı.

Birbirimizi tanımasakta, ne kadar uzakta olsakta (Belki Türkiyenin bir ucu belki dünyanın bir ucu)birbirimize yardım ediyoruz sıkıntımızı paylaşıyoruz.Hamile haberlerini alıp mutlu oluyoruz.

Idrar için neden bekleyesinki,idrar yaptığın yer ayrı spermin girdiği yer aynı.ikisnin alakasi bile yok canım.biz ilişki sonrası abdest almadan uyumuyoruz,zaten azda olsa akıyo sperm falan hayatta yatamam öyle
Zaten ben de oyle yatamiyorum canim, burda oyle sabaha kadar yatiyorum diyen cok var onun icin sordum. Bizim bu ay denememizin 5 ayi, ben 30 dakika bekliyorum sonra da kalkiyorum, arkadaslar sabaha kadar kalkmadan yatiyorum diyince acaba onun icin mi hamile kalmiyorum dedim. Cevabin icin cok tesekkur ederim canim

Arkadaslar catlatma ignesinden 36 saat sonra olan iliski ise yarar mi?
Arkadasim İş yüzünden gec ciktiklarini 36 saati yarim saat gectigini söyledi sizlere sormak istedim
Ve bu 36 saat neden bana doktorum hep 24 saat sonra diyor kisiden kisiye degisiyormu

Bencede sabaha kadar yatmak daha garantidir herhalde ama tabi işin birde abdestsizlik boyutu var. Bende sabaha kadar kalkmadan yatanlardanım. Tabi hepsi bahane bunların Rabbim ol desin yeterki hiç yatmadan kalkınca da olur.

Benim.bildigim.en fazla 36 saat canim ama yanlis bilgi vermek de istemem

Ay acaba ondanmi olmadi yoksa bundanmi olmuyo diye diye kafayı yiycez galiba.rabbim meleklerimizi nasip ederse bu vesveselerden kurtuluruz insalah.o zamanda bebekle ilgili evhamlar başlar kafa yoracak bisey buluruz yine kadınız hahahah

Biraz mümkün değil tatlım daha yumurtanın yeni catlamistir

bana baska biri tavsiye etmisti aslinda ama hic kullanmadim. Bildigime gore adetinden bir kac gun sonra tahmini bat gunune gore hergun yapmaya basliyorsun . Zaten test paketinde yaziyor nasil kullanman gerektigini.

Nebilim hiç kullandım.merak ettim bende

Kızlar şuan adetin 3. Günündeyim soğan kürüne ne zaman başlamalıyım?

Soğan kürü ne ola ki ?

Kizlar iliskiden sonra kac dakika kalkmiyorsunuz ve idrar icin ne kadar bekliyorsunuz?

Idrar için neden bekleyesinki,idrar yaptığın yer ayrı spermin girdiği yer aynı.ikisnin alakasi bile yok canım.biz ilişki sonrası abdest almadan uyumuyoruz,zaten azda olsa akıyo sperm falan hayatta yatamam öyle

Evet haklısın abdest almadan uyumak doğru değil ama üzerinden bir ezan vaktine kadar beklenebilir diye biliyorum. Yanlissam düzeltin lütfen. ..

Uyarı alinca noluyo kapatiyorlarmi cok üzüldüm pek cok yere yazmama ragmen en saglikli bilgileri burdan aldim aktif bi topic sonucta

Aynen sabah ezanına kadar beklenebilir. Ama öyle de cidden yatamıyor insan. Bir saat yeterli bir süre. Yani hiç değilse bir saat içerisinde giden gitmiştir diyerek içimiz rahat olur:)

Bencede sabaha kadar yatmak daha garantidir herhalde ama tabi işin birde abdestsizlik boyutu var. Bende sabaha kadar kalkmadan yatanlardanım. Tabi hepsi bahane bunların Rabbim ol desin yeterki hiç yatmadan kalkınca da olur.

Ay acaba ondanmi olmadi yoksa bundanmi olmuyo diye diye kafayı yitmez galiba.rabbim meleklerimizi nasip ederse bu vesveselerden kurtuluruz insalah.o zamanda bebekle ilgili evhamlar başlar kafa yoracak bisey buluruz yine kadınız hahahah

Kızlar ne güzel sabaha kdr yatabiliyorsunuz yada bir saat iki saat eğer çok yorgun değilsem ilk ben kalkıyorum yeri geliyor yataktan 5 dk bile duramıyorum o şekilde

Bu arada şikayet eden arkadaşa on kere söyledik listeye bizi de al diye şikayet etmesine gerek yoktu bence

Kızlar bu arada ben size yazayım.

Adet baslama:5 Ekim
Adet bitiş. : 11 Ekim
İlişki zamanları : 15,17,23 Ekim
Ovulasyon tarihi : 22 Ekim

Beklenen adet başlangıç : 4 Kasım

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da

Keske 21 yada 22dede değerlendirmiş olsaydın canım.hakkinda hayırlısı artık bilemedim

İns canım bakalım bende bilemedim size sormak.istedim i yüzden kafam karıştı azcik
Amannnnn olacak olunca 1 kerelik tecavüzde oluyor,olmayacak olunca 30 kerede yapsan ayni.hicccc kafanı karıştırma allaha emanet et kendini.ben her gece duamda en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde diye dua ediyorum.kalbini ferah tut canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…