Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sezaryen doğum yapan arkadaşlar daha iyi bilir canım. En iyi doktorun yönlendirecektir. Kaç aya kadar emzirmenin sıkıntı olmayacağını söyler sana zaten. Benim araları çok olduğundan, konuya hakim değilim

Sezaryen doğum yapan arkadaşlar daha iyi bilir canım. En iyi doktorun yönlendirecektir. Kaç aya kadar emzirmenin sıkıntı olmayacağını söyler sana zaten. Benim araları çok olduğundan, konuya hakim

Cnmm Allah razi olsunn amin insallah..bekletmedi sipa erkenden cikip geldi gununu kendi belirledi son dr kontrolune gidemeden :) cok sukur iyiyiz sarilik biraz sinirda cikti pzt bakicaklar tekrar baska da sikintimiz yk elhamdulillah o da her cocukta oluyor..
Koklamammiii cennet kokuluular cok cok sukur her gun her dakika isteyen herkese dua ediyrm kuzum bnde..cok cok ugrqsanlardn biri olarakk
Sen nasilsn

Kizlar kan verdim bugun ast 65 alt 132 cikti bayagi yuksek folat da ref 20 ise 24 cikti tecrübeleriniz nedir bu konuda 8.haftam bitmek uzere ast alt beni korkutuyor ref degeri 0. 35 yarin doktoruma tahlil sonuclarimi gostericem ama fikriniz nedir

Hayırlı olsun kuzum Rabbim verdiyse bize söz hakkı düşmüyo bi şekilde büyürler Rabbim kolaylaştırsın

Kızlar morelim çoook bozuk Rabbimden af dileyerek üzüntümü mazur görmez inşallah günlerdir kafayı yicem beni ancak siz anlarsnz hatırlayanlar vardr eminm (Vuslat ne zaman) Rahim filmi çekilmitim dış gebelikten sonra ve 1 tüpün kapalı bir tüpün açık dediler bilen arkadaşlar biliyor 1 yıl boyunca tekrar gebe kalmayınca dr gttim tekrar rahim filmi istedim ve çekti 3 ay önce ve ikisininde acldgnı söyledi ve dünya benim oldu olmaynca dr gttim başka bi dr a Rahim filmimi görmek istedi verdm bakınca iki tüpü dede genişleme var hamilede kalsan tekrar dış gebelk olr dedi yaşamaz iki tüpümde alınması lazm dedi dünyam başıma yıkıldı laparoskopi ameliyatı olamam söyledi ben oysaki aşılama kararı alarak gitmiştim yapsan tutsa bile yaşamaz bebek dedi başka dr kara göster dedi dr isimleri verdi ve gidip gösterdik tüp bebek uzmanlarına bile onlarda aynı şeyi söyledi bi tüpün kurtlablr ama diğeri belki dedi ameliyat diyorlar daha yaşım 21 içim paramparça ne yapaym bilmyorm günlerdr okuyorum ve bi çare bulamıyorum tüplern böyle bi işlevi yok ş zaten zarardan başka tüpler alınınca şans artıyormş böyle hiç şans yokmş histosalpenks olnca yani tüplerde sıvı birikmesi olnca ne olr dua edin n ne olr napaym bileniniz var mı adetm bitince karar vermem lazm

Allah yardımcin olsun baska bi doktora gitsen yine fikir alsan illaki caresi vardir üzülme tupler cok bildigim bi koni degil ama prof falan mi bulsan yada ozel uni hast prof docentlerine gitsen biri belki baska akil verir

U Umithepvar Gözünaydın canımbüyümüş bile ben görene kadar Allah bağışlasın

A AsyaaAyazz Gözünaydııınn :) Ne mutlu gönlün rahatsa, İnsna isteyince hersey daha kolay bence zor görünce daha zor geliyor. Keyifle büyüsünler
Ekstra bi sorun yoksa emzirme problem değil, hatta doğunca ikisini bile emzirebiliyorsun.

Bi ihtimal hacamat ya da sülük düşünmez misin?
Cok yararı olanları okumuştum. Bi an aklıma geldi okuyunca

Canimm cok sagoll evt buyuduk :))) Allah razi olsunnn hepimizin evlatlarini bagislasin insallah

Cnm Allah yar ve yardimciniz olsun Rabbim en kisa zamanda olumlu sonuc alacaginiz yola sevk etsin insallah

İlk başta ağladım ama şimdi diyorum ki bak uğraşmadan Allah sana bir evlat daha gönderdi. Emzirme konusunu ben de çok araştırdım. Sorun yoksa emebilirmiş ama aklıma şey geldi. Bu ilk süt var ya kolostrum o olmaz ama

O zamana cok var kafanı şişirme bence :)
Doğumda hastanede olacaksın zaten baska hastalıkta olsa sağıp döksen beklerdi yine. Senin durumuna göre idare edilir sonrası gönlüne kalmış. Zaten meme ucu bebeklerin tükürük içeriği ile ilişkiliymiş. Sen işini Allah'a bırak :)
Ama iyi beslenmen gerekiyor biliyorsundur.Sadece yemek yemek değil yani olay Allah bağışlasın ikisinide

Canim sarilik durumu ne oldu? Insallah deger yukselmemistir.
Adı ne oldu paşanın yazdiysanda gormemis olabilirim.
Sen nasilsin? Toparlandin mi?

Bende Simay'la uğraşıyorum canım. Uyku sorunu devam ediyor. Insallah senin oğlan güzel güzel uyur

Canim gözün aydin. Saglikla kucagina alirsin insallah. Ikiz gibi büyürler ne guzel

Aynen gerekli vitamini vs düzgün almam lazım. Pazartesi doktora gidecem bakalım ne derse. Hayırlısıyla gelsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…