Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu disler zten diste oksuruk oluyor mu abla biliyor musun? Bizde tek oksuruk var herkes dis dio ama anlamadm bizimki yurumeyi gecti kosuyor hergun bi kaza geciriyoruz
Oğlum diş çıkarırken üst solunum yolu enfeksiyonu da olurdu sık sık. Ateş 39.9 falan olurdu. Diş çıkarırken bünye yorgun oluyor, bağışıklık zayıf düşüyor. O esnada mikroplar saldırıyor. Terliyorsa dikkat et, terli halde cereyanda kalmasın öksürük peşini bırakmaz 😔 geçmiş olsun kuzuma

Oğlum diş çıkarırken üst solunum yolu enfeksiyonu da olurdu sık sık. Ateş 39.9 falan olurdu. Diş çıkarırken bünye yorgun oluyor, bağışıklık zayıf düşüyor. O esnada mikroplar saldırıyor. Terliyorsa dikkat et, terli halde cereyanda kalmasın öksürük peşini bırakmaz 😔 geçmiş olsun kuzuma
Saol ablam sade bi oksuruk baska bsey yok hasta gibi de deil terlemioda bu havalar tam hastalik havasi bebislerimiz hasta olmasin walla cok zor dertlerini anlatamiyorlar bize gelsin onlara gelecek olan

Canim sarilik durumu ne oldu? Insallah deger yukselmemistir.
Adı ne oldu paşanın😊 yazdiysanda gormemis olabilirim.
Sen nasilsin? Toparlandin mi?

Bende Simay'la uğraşıyorum canım. Uyku sorunu devam ediyor. Insallah senin oğlan güzel güzel uyur😍
Cnm bn cvp yazmamisim :KK43: k bakma nolur..daha yeni kendime geliyrm..sarilik gecti sukur yatirma durumu fln olmadan dustu cok sukur..ahmet kerem oldu adimiz doguma giderken arabada o cikti agzimizdn :)))) toparlandik oglumda kilo aldi ele avuca gelir oldu :) uykusuzluga alistm :)) o yuzdn kendime yeni geliyrm :) cok zordu ilk zamanlar..

Uyku sorunu cogunda oluyr yavru yaa bakalim bizim nasil sekil alicak..saglikli olsunlar da baska hic bisi onemi degl yaa cok cok zor ama cok cok guzell

Canmm iyi sukur..naptiniz atlarabildinizmi oksurugu
Cok sukur gecti cnm havalar dengesiz herkes hasta evlatlar olmasin ismi gibi guzel saglikla yasasin minnosun. Canim ben kızımda hic uykusuzluk yasamadim bazi tavsiyeler vermek istiorum aksam oldugunda ışık yakma karanlikta uyut gunduz gece kavramini ogrenmesi icin ve ben o acıkıp uyanmadan hep doyurdum boylelikle annem ihtiyacimi ben aglamadan karsiliyor diye dusunmeye basliyor sakin ay kucaga alisir derler indirme göğsünden biz hep yapisik gezrik 4 ay guvenli baglanma icin onemli

Kızlar tüplerim de sıvı birikmesi var ameliyat olamam laxmmş bir sürü dr gezdm Rabbim bu durmda olan herkese yardm etsn iki tüpü iptal edip tüp bebek yapacaksn dedi şimdi %0 dedi gebe kalamazsın

Kızlar tüplerim de sıvı birikmesi var ameliyat olamam laxmmş bir sürü dr gezdm Rabbim bu durmda olan herkese yardm etsn iki tüpü iptal edip tüp bebek yapacaksn dedi şimdi %0 dedi gebe kalamazsın
Ben oldum cnm benim tektüpte sıkıntı vardı.
Dr actı laparoskopiyle 5 ay sonra da hamile kaldım.
Basit bir islem .
Rabbim tez zamanda müjdeler versin insallah🙏🏻🙏🏻

Allah yardımcın olsun canım 😔 inşallah güzel bir şekilde atlatırsın ameliyatı ve tüp bebiş aşamasına geçersiniz hayırlısıyla...

Cok sukur gecti cnm havalar dengesiz herkes hasta evlatlar olmasin ismi gibi guzel saglikla yasasin minnosun. Canim ben kızımda hic uykusuzluk yasamadim bazi tavsiyeler vermek istiorum aksam oldugunda ışık yakma karanlikta uyut gunduz gece kavramini ogrenmesi icin ve ben o acıkıp uyanmadan hep doyurdum boylelikle annem ihtiyacimi ben aglamadan karsiliyor diye dusunmeye basliyor sakin ay kucaga alisir derler indirme göğsünden biz hep yapisik gezrik 4 ay guvenli baglanma icin onemli
Cok sagol kuzum benimm amin insallah hepsi saglikla yasasinlar..
Abajuru yakiyodum gece yakmayaymmi uyandiginda emzirmek icin mi yakaym kuzu oyle daha mi iyi olur.. bende istiyrm ogrensin ama hep yanik duruyodu o isik..yok indirirmiyim zar zor bulmusum zatn yavrumu gogsumde uyuyakalmayi cok seviyr bende hic karismiyrm daliyr uykuya koyuyrm yerine..cok sagol kuzum

Ben oldum cnm benim tektüpte sıkıntı vardı.
Dr actı laparoskopiyle 5 ay sonra da hamile kaldım.
Basit bir islem .
Rabbim tez zamanda müjdeler versin insallah🙏🏻🙏🏻
Benm tıkanklık değil kuzm sıvı birikmesi tüpü alıp yada bağlayıp tüp bebek yapmaktan bahsediyorlar 😭😭

Allah yardımcın olsun canım 😔 inşallah güzel bir şekilde atlatırsın ameliyatı ve tüp bebiş aşamasına geçersiniz hayırlısıyla...
İnşaAllahh Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn Aminn ne olr dua edin

Cok sagol kuzum benimm amin insallah hepsi saglikla yasasinlar..
Abajuru yakiyodum gece yakmayaymmi uyandiginda emzirmek icin mi yakaym kuzu oyle daha mi iyi olur.. bende istiyrm ogrensin ama hep yanik duruyodu o isik..yok indirirmiyim zar zor bulmusum zatn yavrumu gogsumde uyuyakalmayi cok seviyr bende hic karismiyrm daliyr uykuya koyuyrm yerine..cok sagol kuzum
Aynen canim emzirmek icin kalktiginizda yakin ben faydasini gordum sizde görürsunuz insallah allah kokularina hasret birakmasin hic birimizi

X