Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm sen nasilsin kuzucuklarin nasill gorunmuyrsun bayadir

İyiyim çok şükür kızlarda iyi :) Sezen anaokuluna başladı Simay koşturma peşinde öyle yuvarlanıyoruz :)
Bi Ekim annelerine girip cıkıyorum anca o kadar, sayfada sakinleşince buraya bakıp cıktım hep bayaadır. Artık doğum haberi bekleriz
İsim konusunada takılma yüzünü görür öyle koyarsın daha güzel

Çok şükür iyiyiz canım :)
Simay 13 aylık oldu :)

Çok sevindim gezilere ooohhyaşına takılma dememe gerek yok aslında ama diyeyim herseyin bize öğrettiği bisy var demek ki bu sürede sana en güzel şeyleri katmıştırhayırlısıyla oldu bilelim artık

Davşanıımmm çok zaman olmuş sohbet etmeyeli... gez annem sefan olsun, bebiş de vaktini bekliyor kesin
Bu arada 1 oğluş ve 1 kızçe annesi olacaktı teessüf ederim abimiz ana okuluna gidiyor. Simay da sıralıyor, emekliyor bol bol

Merhaba ablacim biz iyiyiz cok sukur siz nasilsinix bizim kiz yurumeyeugrasio bu aralar cok yaramax olmus iki dk durmuo cok sukur ama hrtsey yolunda

Evet sonunda oldu kurtuldum bende en son sperm test sonuçları aşırı düşmüştü doktor ilaç tedaviside yapacağız dedi. Bende bir yandan bitkisel yapayım dedim. İnşallah burdan size güzel haberler verebilirim önümüzdeki aylarda.

Sen neler yapıyorsun? Prenses nasıl daha da büyümüştür? Oğluşun nasıl okula alıştı mı? Bizide hatırladığın için çok teşekkür ederim

Güzel teyzemiz özledik valla❤
Okuyalı çok oldu ama cevap yazamadim bir türlü.
Iyi olmana ve daha da iyi olmak icin gayret etmene cok sevindim.
Gez toz gönlünce. Keske bebekten önce şunu da yapsaydim diyecegin bir sey kalmasın. Ben mesela sinemaya gitmeyi ozledim. Keske daha cok gitseymisim.
Yaş konusuna hiç girme bence. 36 da anne oldum. 31 de yaş mı. Ben o yaşta yeni evlenmiştim
Tedavi aşamasına gelirseniz eger direk tüp bebek derim. Hiç kasma kendini. Inan söylenildigi gibi zor degil. Bilmiyorum neden ama ben çok keyifle gecirdim o dönemi.
Bizim Simay Hanım 4 aylık oldu. Günleri sayarken aylar geçmiş farketmeden.
Allah'ım vakti zamanı geldiginde sana ve tüm isteyenlere nasip etsin insallah.
Güzel haberi bir gün senden alacagiz inaniyorum.
❤❤❤

Merhaba ablacim biz iyiyiz cok sukur siz nasilsinix bizim kiz yurumeyeugrasio bu aralar cok yaramax olmus iki dk durmuo cok sukur ama hrtsey yolunda
En coşkulu zamanları dimi bırak yaramazlık yapsın Ecişko, keşif peşinde o annesi. Kendi eliyle dünyayı tanıyor, yaramazlık olarak düşünme hiç. Oyun onun için her şey, sen de katıl. Çekmeceyi boşaltın, çamaşırları dağıtın.. Eğlenin birlikte. Bir daha bebek olmayacaklar..
Geçmiş olsun canım çok sevindim adınıza. Inşallah ilaçlar da fayda eder, sen zaten gereğini yaparsın güzel haberlerini bekliyoruz

Abl
ablamm duramadi erken geldi bizim yavru..29 ekimde kucagima aldim cok sukur saglikla yanmda..darisi bekleyen ve isteyenlerin basina olsun insallah

ablamm duramadi erken geldi bizim yavru..29 ekimde kucagima aldim cok sukur saglikla yanmda..darisi bekleyen ve isteyenlerin basina olsun insallah
Gözünüz aydın olsun kuzumm hoş gelmiş sefalar getirmiş oğluşun sağlıkla, mutlulukla büyüsün.. anne babasına, vatanına hayırlı bir evlat olsun inşallah

Evet hemde ne cosku dedigin gibi cekmeceler dolaplar asagida hele mandallarla oynamaya bayilio birlikte zaman nasil geciyor anlamiyorum bile onun dagitip savurmasi hosuma gidio aslinda allahim isteyen herkese nasip etsin evini nesesiz birakmasin insallah kimsenin

Kuzummm hayırlı haberler ver insalahh tez zamanda

Kızlar slmm
Süt sagarken okudum yorumlarıı
Cok özlemisim sizii
Biz iyiyiz 2.5 aylık olduk sükür
Gecen sene kasımda son adetimi görmüstüm
1 yıl sonra kasımda adet oldm yine ahh aglıcaktım adet oldum diye nerdeyse
1 yıl sonrA süt sagmak mucize gibi(anam benim cadı 15 gündür meme reddi yasıyorNeler yaptm asla emmiyor)
Rabbim tüm bekkleyen kaderdaaslarıma tez vakitte versin insallah

Kuzum iyiyiz ❤ gezin tabi Bebis olunca bi sure gezemezsin sonra beraber insallahhh❤

Cumartesi keseyi gördük 15 gn sonra kalp atışı icin çağırdı cok şükür iyi gidiyorda ben dikkat etsem bi sacima kina yaktim az oncede dedim 45 dk beklettim ama içim kötü oldi
Ayyy çok sevindim kuzum Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin kokusunu içine Çek bol bol inşaallah

Reactions: Cac
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…