Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Abl

ablamm duramadi erken geldi bizim yavru..29 ekimde kucagima aldim cok sukur saglikla yanmda..darisi bekleyen ve isteyenlerin basina olsun insallah
Hayırlı olsun canımm sağlıcakla güzel günlerde büyüt oğluşunu inşaallah Ahmet kerem çok güzel bi isim adıyla yaşasın minik erkek

Olsun Rabbim buyuk olucak insallah..dualarim sizlerle eski nickinle dua ediyordum :)) biz iyiyiz Allaha sukur zamani bekliyrz kuzum saglikla kavusmayi bekliyoruz
İnşaAllahh ümidimi hiç kesmedim Rabbimden ama artık hani biri bana belki hamilesin dediğinde gıcık kapıyorum karsmdakinden biliyorm yok umud vermeyin diyorm amaa işte Unutyorm ki bizi yoktan var eden Rabbim zamanında gercek insaAllah

Abl

ablamm duramadi erken geldi bizim yavru..29 ekimde kucagima aldim cok sukur saglikla yanmda..darisi bekleyen ve isteyenlerin basina olsun insallah
Kuzummm taze annemmm gözun aydin. Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin.
Valla cok duygulandim. Bekletmek istememis annesini
1 hafta olmus bile.
Iyisinizdir umarim.
Kokla doya doya canim benim az beklemedin bu gunleri. Cok sukur bu gunumuze❤
Darisi tum isteyenlere.

İyiyiz abla çok şükür siz nasılsınız. Zaman cabuk geçiyor ya hemen büyüdü bile :) doyamadım minik hallerine. Gerçi hala minik de

Batmalar oluyordu belim çok ağrıyor dünden beri. Bugün test yaptım hemen silik çizgi çıktı . Şuan karışık duygular içindeyim. 1 sene uğraş zor olsun. Hiç aklıma gelmezdi dedim yine eski halıme döndüm galiba. Sürpriz oldu. 8.5 aylık kızım sezeryan oldum bir de bir sıkıntı olur mu ki

Goksu kuzm hamilemsnn Ciddimsn bi at testini

İyiyiz abla çok şükür siz nasılsınız. Zaman cabuk geçiyor ya hemen büyüdü bile :) doyamadım minik hallerine. Gerçi hala minik de
Zaman nasıl geçiyor dimi biz de 5 gün önce yaşımıza girdik
Bu arada BerraAksa_K eski nicki 'Vuslat ne zaman'
Rabbimin mucizesi işte gülüm Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah güle güle büyüt kuzularını.. Biraz yorulacaksın ama ikiz gibi büyüyecekler.. KV yardım etsin artık
Amin cok sagol.mide bulantisi beni mahvediyor bunada şükür ama bulanti gercekten kötüymüş
Vücut gebeliğe alışınca geçecek inşallah peynir, kraker falan ye, tuzlu iyi gelir diyorlar. Hepsi bebiş için

Şaka gibi geliyor şuan. Geçen ay ader olmadım. Dedim eski halime döndüm. Bu ay da çok batma var diye test yaptım çıktı. Sezeryan oldum araları az sıkıntı yapar mi. Bir de çocuk emiyor o yüzden korkuyorum açıkçası

Hayirli olsun canim allah kucagina almayida nasip etsin ne guzel birlikte büyürler
Saol kuzum. Orası öyle ama sezeryan için erken oldu o korkutuyor. Bir de Allah nasip ederse doğum temmuzda olur. O da sınav zamanına denk geliyor. Böyle dedikce de diyorum o eski günleri hatırla

Saol kuzum. Orası öyle ama sezeryan için erken oldu o korkutuyor. Bir de Allah nasip ederse doğum temmuzda olur. O da sınav zamanına denk geliyor. Böyle dedikce de diyorum o eski günleri hatırla
Hic korkma canim kuzenimde ayni sekil oldu 9 ay snra hamile kaldi ikisi de sezeryan biseycik olmadi tabi zorlugu war yaninda yardim eden destekcin olursa ne mutlu

Hic korkma canim kuzenimde ayni sekil oldu 9 ay snra hamile kaldi ikisi de sezeryan biseycik olmadi tabi zorlugu war yaninda yardim eden destekcin olursa ne mutlu
İllaki zor olur ama alışılır o tempoya da :) annem var. Hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…