Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar uzun zamandır yoktum nasılsınız umarim herkes burdadır tup bebek yaptik bu ay dun test verdim beta 115 çıktı pazartesi yine kan vericem VosVos35 VosVos35 babyloading87 babyloading87 @Moon1224 U Umithepvar A AsyaaAyazz sezson sezson 1 1melegimolsun
Daha yazamadigim kim varsa kusura bakmasın herkes iyi ins bana dua edin saglikla gelsin kanda pıhtı sorunum var kan sulandırıcı igne vr ilac aliyorim ins bu sefer Rabbim yüzüme güler
Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah.😘
Bi ben kaldım galiba hamile kalamayan 😟

• Beğen
Reactions: Cac
Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah.😘
Bi ben kaldım galiba hamile kalamayan 😟
Ins seninde tez vakitte. o kdr cirpindim ettim dedim vazgeçtim tup yapip cikicam bu seferde tup ilkde genelde tutmuyormus dondurulmus embr daha tutuyormus onada uzuldum ama Rabbim verdi doktor ne dediyse onu yaptim hic düşünmedim buraya bile cok takılmadim . Daha keseyi goremedik doktor haftaya cagirdi.simdi beni kimyasal mi dis gebelik mi korkusu sariyo dert derdi açıyor.saglikla gelsin sanada rahat olmak lazim

Kizlar uzun zamandır yoktum nasılsınız umarim herkes burdadır tup bebek yaptik bu ay dun test verdim beta 115 çıktı pazartesi yine kan vericem VosVos35 VosVos35 babyloading87 babyloading87 @Moon1224 U Umithepvar A AsyaaAyazz sezson sezson 1 1melegimolsun
Daha yazamadigim kim varsa kusura bakmasın herkes iyi ins bana dua edin saglikla gelsin kanda pıhtı sorunum var kan sulandırıcı igne vr ilac aliyorim ins bu sefer Rabbim yüzüme güler
Canimmmm çok sevindim. Ben de çok oldu girmeyeli dedim bir bakayim :) stres yapma sen. İlk başta korku oluyor uzun zaman uğraşıp hamile kalınca. Ben de çok korkardım ama bak 8 aylık olduk bile :) zaman su misali. Tadını çıkar bence hamileliğin. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Bugün tekrar kan vereceksin galiba. Bekliyorum :)

Kizlar ya sacima kina yaktim beyaz cok diye dogaldir ilk 3 ayda kinada yasakmis 45 dk bekledim hemen yikadim bisey olmas dimi . Bulasik deterjani eldivenle kullanin diyorlar ama ben bu zamana kdr kullanmadim yeni alcam eldven:110:

Canimmmm çok sevindim. Ben de çok oldu girmeyeli dedim bir bakayim :) stres yapma sen. İlk başta korku oluyor uzun zaman uğraşıp hamile kalınca. Ben de çok korkardım ama bak 8 aylık olduk bile :) zaman su misali. Tadını çıkar bence hamileliğin. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Bugün tekrar kan vereceksin galiba. Bekliyorum :)
Cumartesi keseyi gördük 15 gn sonra kalp atışı icin çağırdı cok şükür iyi gidiyorda ben dikkat etsem bi sacima kina yaktim :KK42: az oncede dedim 45 dk beklettim ama içim kötü oldi

Kizlar ya sacima kina yaktim beyaz cok diye dogaldir ilk 3 ayda kinada yasakmis 45 dk bekledim hemen yikadim bisey olmas dimi . Bulasik deterjani eldivenle kullanin diyorlar ama ben bu zamana kdr kullanmadim yeni alcam eldven:110:

Bu kadsr uğraşıp kötü hissedeceğine uygun bir deterjan alabilir ya da yapabilirsin. Şimdi için değil her zaman geçerli böyle şeyler. :KK66:

• Beğen
Cumartesi keseyi gördük 15 gn sonra kalp atışı icin çağırdı cok şükür iyi gidiyorda ben dikkat etsem bi sacima kina yaktim :KK42: az oncede dedim 45 dk beklettim ama içim kötü oldi

Kına normalde de önerilmiyor aslında. Ama direkt bi zararı olmaz şuan merak etme♥️
Essence diye bir hesap var istersen bak boya için.

• Beğen
Oh çok şükür canım gözün aydın. Dikkat et artık bundan sonra :)

Kına normalde de önerilmiyor aslında. Ama direkt bi zararı olmaz şuan merak etme♥
Essence diye bir hesap var istersen bak boya için.
Bakarim . Hint kinasi degil toz yeşil kina sürdüm en dogali diyordu gebelik te kina yZinca yorumlarda ama 3aydan sonra yapılmalı yaziyordi o yuzden kötü oldum doktorum da kina dedi ama dönem demedi

Bakarim . Hint kinasi degil toz yeşil kina sürdüm en dogali diyordu gebelik te kina yZinca yorumlarda ama 3aydan sonra yapılmalı yaziyordi o yuzden kötü oldum doktorum da kina dedi ama dönem demedi

Onun doğalını bulmakta zor aslında, talep için üretilenler hep katkılı. Cok azını bile cuzi miktarlarda bulamazsın.
Hamilelikte böyle şeyler cok caresiz hissettiriyor insana ama inan ciddi bi sonucu olmayacaktır sana şuan, kötü hissetme kötüyü çağırma🎈
İnsanlar yanlışlıkla neler kullanıyor bilmeden♥️

• Beğen
U Umithepvar kuzum seni merak ettim. Az kaldi heyecan icindeyim bende 😍 nasilsiniz her sey yolunda mi?
Isim netlesti mi?
Hazirliklar tamam mi?
Cantayı kapiya yakin koyun😉
Bitanemm canimsinn Allah razi olsun..sorma bndede heyecan tavan..zaman yaklasiyr 35 haftayi geride biraktik..cok garip hisler bir arada..
Cok sukur bir sikintimiz yok simdilik 4 kasimda randevu var dogum tarihimiz belli olucakk hayirlisi Allahtan insallah..
Isim hala net degil desem gulersin demi ben artk snirlerim bozuldugi icin guluyrm :) ahmet kerem dedik iki isimde istemiyz bi yandan..cok karisik :))
Hazirliklar tamam sonunda :) canta da hazir son zaman bir temizlik olucak sona gunumuzu beklicez kuzum..
Siz nasilsiniz simay kuzum nasil saglikla buyusun kuzucukk

Herkes iyidir inşallah :) whiterabbit88 whiterabbit88 aklıma gelip duruyorsun buara✨
canlar, beni düşünen yüreğinize sağlık =) öncelikle çok teşekkür ederim. sizin iyi haberlerinizi sinsice :)) okudukça mutlu oluyorum. plojovic plojovic güzel annecik iki kızıyla mutlu mesut yaşıyordur inşallah, minik cadı kaç yaşında oldu yahu, malum zaman hızlı geçiyor :) U Umithepvar kuzumm canım benim, inşallah 4 kasımdaki randevunda her şey netleşir cücürük kadar zaman kalmış kııızzz heyecannnnss isme ne karar verdiydiniz gülüm?
ben adetin 29. gününden selam ederim :KK53: belirti var mı yok mu artık takip etmiyorum, oluruna bıraktım.
eşimle bu ara kendimizi gezmelere vurduk habire yurt dışı tatillerde tabanımız ağrıyana dek sürtüyoruz bacılar :) zihnimiz resetlendi, iyi oldu.
yaş 31, nisanda olcam 32.. zaman geçiyor, eşimle konuştuk yaza doğru bebeğe dair olumlu gelişme olmazsa aşılama ya da tüp gibi işlemlere başlıycaz. her şeyin hayırlısı, her şeyin vakti saati var derler ya hani ben de öyle düşünüyorum. bir süre başka mevzulardan ötürü hiç hazır değildim, ha keza şimdi de açıkçası tedavi için çok hazır değilim. bir müddet daha iş-güç ve gezmelere zaman/para ayırıp sonra bakcez duruma =) bu arada psikiyatrist tedavime başladım, ilaç kullanıyorum. uyku ve yemek bozukluğu yaşıyordum, ufaktan düzelmeye başladım inşallah..

benden haberler böyle..

VosVos35 VosVos35 iki kızçe annesi izmir'in gülü ne yapıyorsun? sezson sezson ciğerimin köşesi mahir paşa nasıl, keyifler ne alemde? @lapland hayırlı olsun canım haberine çok sevindim Birumuttur yasamak Birumuttur yasamak sen nasılsın birtaneciğim?? A AsyaaAyazz zaman hızlı geçiyor dimi yavrimu moraller iyi anlaşılan =) babyloading87 babyloading87 hayırsız çıktım bitanem affet beni, baktım sana da sinsice iyisin inşallah Simayinannesi Simayinannesi simayımızın annesi, canımın parçası 4 aylık oldu güzel kızın dimi, maşallah 41 kere

unuttuklarım olduysa çok özür diliyorum, çoktandır boşladığım için inanılmaz huzursuz şekilde bu mesajı yazıyorum.

ama burada aynı acıları, sevinçleri yaşayan, aynı kokuya hasret kadınlar olarak yine de birbirimizi en iyi bizlerin anlayacağını düşünüyorum. hepinizi sımsıkı sarar, koklarım bacılarım :KK200:

canlar, beni düşünen yüreğinize sağlık =) öncelikle çok teşekkür ederim. sizin iyi haberlerinizi sinsice :)) okudukça mutlu oluyorum. plojovic plojovic güzel annecik iki kızıyla mutlu mesut yaşıyordur inşallah, minik cadı kaç yaşında oldu yahu, malum zaman hızlı geçiyor :) U Umithepvar kuzumm canım benim, inşallah 4 kasımdaki randevunda her şey netleşir cücürük kadar zaman kalmış kııızzz heyecannnnss isme ne karar verdiydiniz gülüm?
ben adetin 29. gününden selam ederim :KK53: belirti var mı yok mu artık takip etmiyorum, oluruna bıraktım.
eşimle bu ara kendimizi gezmelere vurduk habire yurt dışı tatillerde tabanımız ağrıyana dek sürtüyoruz bacılar :) zihnimiz resetlendi, iyi oldu.
yaş 31, nisanda olcam 32.. zaman geçiyor, eşimle konuştuk yaza doğru bebeğe dair olumlu gelişme olmazsa aşılama ya da tüp gibi işlemlere başlıycaz. her şeyin hayırlısı, her şeyin vakti saati var derler ya hani ben de öyle düşünüyorum. bir süre başka mevzulardan ötürü hiç hazır değildim, ha keza şimdi de açıkçası tedavi için çok hazır değilim. bir müddet daha iş-güç ve gezmelere zaman/para ayırıp sonra bakcez duruma =) bu arada psikiyatrist tedavime başladım, ilaç kullanıyorum. uyku ve yemek bozukluğu yaşıyordum, ufaktan düzelmeye başladım inşallah..

benden haberler böyle..

VosVos35 VosVos35 iki kızçe annesi izmir'in gülü ne yapıyorsun? sezson sezson ciğerimin köşesi mahir paşa nasıl, keyifler ne alemde? @lapland hayırlı olsun canım haberine çok sevindim Birumuttur yasamak Birumuttur yasamak sen nasılsın birtaneciğim?? A AsyaaAyazz zaman hızlı geçiyor dimi yavrimu moraller iyi anlaşılan =) babyloading87 babyloading87 hayırsız çıktım bitanem affet beni, baktım sana da sinsice iyisin inşallah Simayinannesi Simayinannesi simayımızın annesi, canımın parçası 4 aylık oldu güzel kızın dimi, maşallah 41 kere

unuttuklarım olduysa çok özür diliyorum, çoktandır boşladığım için inanılmaz huzursuz şekilde bu mesajı yazıyorum.

ama burada aynı acıları, sevinçleri yaşayan, aynı kokuya hasret kadınlar olarak yine de birbirimizi en iyi bizlerin anlayacağını düşünüyorum. hepinizi sımsıkı sarar, koklarım bacılarım :KK200:
Asilama ile uğraşma paran varsa direk tüp derim ben cok zaman kaybettim asilama yok ameliyat esimin simdiki aklim olsa tüp

benden haberler böyle..

Canim benim iyi olmana sevindim bu donemde kendini dinle hazir ilac kullanioken braz ruhunu dinlendir emin ol tam umutlar bittiğianda guzelgunler geliyor kendini saldigin umudunu kestigin an bakmissin olmus benim inancim tam yakinda minik mucizen seninle olacak eger durumun varsa direk tup yap hic bekleme bile seviliyorsunuz hepiniz biz cok sukuriyiyiz kizimla zaman nasil geciyor anlamiyoruz bile yakinda seninde guzel haberlerini bekliyoruz ❤

benden haberler böyle..

Cnmm guzel kuzumm hep dualarimdasin insallah hatirlamak ne kelime..isim muhtemelen kerem dedik ama hala kafalar karisik saka gibi :) hayirlisi bakalim..
Cok sevindm iyi gelmistir tabiki tatil isleri..insanin havasi degisiyr vala..insallah gerek kalmaz ama eger o asamaya gelirseniz direk tup yap insallah hicc ugrasma bnmde fikrim kuzm bn niye daha once yapmadm diye vahlaniyrm..
Yaza kadr zaman vermeniz ayrica iyi olmus kendini toparlarsin ruhsal anlamda cnm bnm..Rabbim daha fazla bekletmesin insallah tez zamnda gelsin melegin..

X