Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnmm Allah razi olsnn yaklasiyrz yavas yavas sona mutlu olan sonla biter insallah..dogum korkusu sarmaya basladi yaww 29 yarin bitiyr bilee..

Sen naptin kuzumm toparlanabildinmii
Sezaryen olacak demiştin dimi yanlış hatırlamıyorsam KuZum hiç korkma anlamıcaksın bile 15 dk sonra bebişinin ağlama sesiyle yeniden doğmuş gibi oluyo insan sadece Doğum sonrası dikiş çok az acıyo onda da parol kullanıyorsun dikkat ediyorsun geçiyo toparlandım KuZum çok şükür ufak tefekler kaldı onlarda zamanla oturur inşaallah

Evt sezeryan yavrm hayirlisi Allahtan bakalim yaa acayip tirsiym ne bilimmm dualarla rahatlatmaya calisiyrm kendimi :)
Iyi bari kuzu yaa yavruyla cok zor olmustur sana kiyamam saglikla huzurla oturun yeni evinizde cnm ❤

Evt sezeryan yavrm hayirlisi Allahtan bakalim yaa acayip tirsiym ne bilimmm dualarla rahatlatmaya calisiyrm kendimi :)
Iyi bari kuzu yaa yavruyla cok zor olmustur sana kiyamam saglikla huzurla oturun yeni evinizde cnm ❤
Bol bol oku canım göreceksin hiç bi şey yokmuş Doğumda kendini Doğumdan sonrasına hazırla o çok daha yoğun geçecek amiiin canım benim Allah razı olsun

Allah sabırlar versin benmde kızım diafram hernisiyle doğdu şuan 16 ayligiz rabbim hiç bir anneyi evladiyla imtihan etmesin insss... Cennet kuşları annelerinin güzel meleklerinin hepsine rahmet olsun ins...
Aminn..
Bende diyafram hernisinden kaybedeli 5 ay oldu yavrumu. EcMo ameliyatından çıkamadı.
Allah güzel günler göstersin inşallah size, böyle güzel örnekleri duyunca çok seviniyorum

U Umithepvar kuzu 7 aylık olmuşsunuz bile nasılsın? Nasıl gidiyor.

Bitanemm ❤ cok sukur 30u bitiriyrz h.sonu..
Iyiyiz elhamdulillah tingir mingir ilerliyoruz :) iyi gidiyr bakalim..

Sen napiysn cnm bnmm guzel arkadasim ❤

Kizlar uzun zamandır yoktum nasılsınız umarim herkes burdadır tup bebek yaptik bu ay dun test verdim beta 115 çıktı pazartesi yine kan vericem VosVos35 babyloading87 Moon1224 U Umithepvar A AsyaaAyazz sezson 1 1melegimolsun
Daha yazamadigim kim varsa kusura bakmasın herkes iyi ins bana dua edin saglikla gelsin kanda pıhtı sorunum var kan sulandırıcı igne vr ilac aliyorim ins bu sefer Rabbim yüzüme güler

Yaaa cok sevindimmm
Hayırlı ugurlu olsun cnm
Saglıcakla alın ins kucagınıza cnm
Ben dogum yaptm
43 gunluk olduk
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin insallah

Kuzummm nasil sevindimm anlatamammm Allahimm saglikla tutunsun saglikla gelsin insallah Rabbim emeklerinizi bosa cikarmasin cnm bnm..Rabbim tum isteyenlere tez zamanda nasip etsin insallah..
Kan pihtilasmasinda doguma kdr igneyle halledebiliyorlar yeterki bebis tutunsun saglikla cnm bnm

amin ins

Canim hayirliolsun saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah cok sewindm bnm de pihti sorunum wardi gebelik olusur olusmaz igne ve hap baslandi cok şükürki sikintisiz dogumum oldu suan 11 aylikolduk bile rabbim sana da nasip etsin insallah

Masallah prensese oldularmi o kdr yaa

MaşaAllah kuzm Rabbim buraya yazmayı bizde nasip etsnn sakn kötü birşey düşünme :) Allahın iznyle kokusunu alacksn

Masallah prensese oldularmi o kdr yaa
Herkes söylerdi inanmazdım dünyaya gelen büyüyor unutmuyorum asla burda birbirimize verdigimiz destekleri sanki dun gibi 2018 anne olmak isteyen konusunda hamile kalmayan cok az kisi kaldi rabbim hepsine evladi tattirsin insallah sag salim kucagina al insallah canim evladini sende

Demi hep kucuk kalacak gibi geliyr masallah prensese..
Aminn her gun dualarimdalar insallah olucak Rabbim guldursun yuzlerini
Insallah bnde saglikla kucagima alayim kuzumm Allah razi olsun bekliyrz bakalimm :)

Demi hep kucuk kalacak gibi geliyr masallah prensese..
Aminn her gun dualarimdalar insallah olucak Rabbim guldursun yuzlerini
Insallah bnde saglikla kucagima alayim kuzumm Allah razi olsun bekliyrz bakalimm :)
Aminn insallah canim benim saglikla alacaksin ve bugunleri hatirlayip bir tebessum edeceksin

Gözun aydin canim saglikla kucagina almami dilerim. Degerin kat kat artsin insallah.
Bende kan sulandirici kullandim hamileligim boyunca. Hic endise etme. Hersey guzel ilerler eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…