Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hayirliolsun saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah cok sewindm bnm de pihti sorunum wardi gebelik olusur olusmaz igne ve hap baslandi cok şükürki sikintisiz dogumum oldu suan 11 aylikolduk bile rabbim sana da nasip etsin insallah
Maşallah Ece'ye kocaman kız olmus. Darisi bize 3,5 aylık olduk😊

Demi hep kucuk kalacak gibi geliyr masallah prensese..
Aminn her gun dualarimdalar insallah olucak Rabbim guldursun yuzlerini
Insallah bnde saglikla kucagima alayim kuzumm Allah razi olsun bekliyrz bakalimm :)
Kuzummm 33. haftalik olmuşsunuz masallah🧿🧿🧿
Yavruna kavuşmaya az kalmış😍 cok giremiyorum ama aklimdasin hep.

Kuzummm 33. haftalik olmuşsunuz masallah🧿🧿🧿
Yavruna kavuşmaya az kalmış😍 cok giremiyorum ama aklimdasin hep.
Allahimmm masallah 3.5 ayinizaa kuzumm arada ses ver ozleniyorsun cocukla ugrastiginizdn bende cok ses etmiym aklimdasinz hepiniz 😍
34e girdik bugun 33 bitti saka gibi geliyr hersey bastaki sikintilar da etkili.. Allah razi olsun kuzumm insallah saglikla alirim kucagima dualarinizda unutmayin 🥰

Kizlar uzun zamandır yoktum nasılsınız umarim herkes burdadır tup bebek yaptik bu ay dun test verdim beta 115 çıktı pazartesi yine kan vericem VosVos35 VosVos35 babyloading87 babyloading87 @Moon1224 U Umithepvar @AsyaaAyazz sezson sezson @1melegimolsun
Daha yazamadigim kim varsa kusura bakmasın herkes iyi ins bana dua edin saglikla gelsin kanda pıhtı sorunum var kan sulandırıcı igne vr ilac aliyorim ins bu sefer Rabbim yüzüme güler
Ay maşallah size 🧿 sağlıkla gelsin inşallah miniğin :anne: geçen hafta aklıma geldi kimler kaldı diye, epeydir girmediğini hatırladım, sen de o aralarda beklemedeymişsin meğer Hoppa güzel haberlerle olsun herkesin dönüşü inşallah...Darısı diğer bekleyen kızlara....+

Kızlar selam bende aranıza katılmak istiyorum sakıncası yoksa. 6 ekim bat tarihim ama henüz gelen giden yok. Adet günüme 10 gün varken eşimin zorlamasıyla test yaptım ama negatif çıktı tabi ki. Sabahtan beri sağ kasığım da adet sancısı var. Ama gelen giden yok. Akıntı da yok. Gebelik olmuş olsa bu sancı olur muydu ?

Kızlar selam bende aranıza katılmak istiyorum sakıncası yoksa. 6 ekim bat tarihim ama henüz gelen giden yok. Adet günüme 10 gün varken eşimin zorlamasıyla test yaptım ama negatif çıktı tabi ki. Sabahtan beri sağ kasığım da adet sancısı var. Ama gelen giden yok. Akıntı da yok. Gebelik olmuş olsa bu sancı olur muydu ?
Hoşgeldiniz, topik sahibi uzun zamandır uğramadığı için konu pek aktif değil. Eski takipçileri aramızda sohbet ediyoruz.
Gününüz geçmiş yazdığınızda, hala gelen giden yoksa gebelik ihtimali yüksek. Nedir acaba son durumunuz?

Kizlar uzun zamandır yoktum nasılsınız umarim herkes burdadır tup bebek yaptik bu ay dun test verdim beta 115 çıktı pazartesi yine kan vericem VosVos35 VosVos35 babyloading87 babyloading87 @Moon1224 U Umithepvar @AsyaaAyazz sezson sezson @1melegimolsun
Daha yazamadigim kim varsa kusura bakmasın herkes iyi ins bana dua edin saglikla gelsin kanda pıhtı sorunum var kan sulandırıcı igne vr ilac aliyorim ins bu sefer Rabbim yüzüme güler
Yaa süper haber çok sevindim maşallah 💕 sağlıkla büyüsün kucağına al kuzunu canım benim

• Beğen
Reactions: Cac
X