Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yavas yavas dilinden anlamaya basliyorum
Mesela huysuzlandi kucagima aliyorum. Kollarini arkaya dogru tutar ve mızırdanırsa emmek istiyor kucak istemisse zaten sesini cikarmiyor.
bugun gunduz 3 saat uyuduk bende dinlendim. Eskiden hic uyumazdi. 2 ayı bitti. Onceden uyutmak icin surekli ugrasirdim. Simdi rahat birakiyorum. Oynuyoruz konusuyoruz. Yoruluyor hemen emmek istiyor ve oyle uyuyor. Tabi yatirirken uyandigi cok oluyor. Artik koltuga falan neresi denk gelirse yatiriyorum
Bizim Simay da buyusede yerde yuvarlansak❤
2 hafta sonra Izmir deyim. Simay'la yolculugumuz nasil gececek bakalim

Surekli bu gecici bir surec diyorum kendi kendimehayatimiz tamamen degisiyormus. Ama her seye deger❤

Ablamm canimsinn iyiyiz elhamdulillah..kucuk bey de iyice kuvvetlendi gumbur gumbur masallah :))
Idrar yolu enfeksiyonundn cekiyrm abla bi bu aralar baska da sikintimiz yk ck sukur..
Sen nasilsin kuzucuklar nasil guzel ablamm
Canim gecmis olsun. Nasilsin simdi?
Pasa cosuyordur icerde. Ayy ne guzel gunlerde mide yanmam hariç tadini cikar kuzum.

Yerim onun minik kollarını ben sinyalleri aldın mı olay tamam zaten kuzum..Aynen uyumuyorsa kendi haline bırak, onun da tercihleri var
Hadi gelin bakalım ana ocağına :) Simay kız İzmir havası alsın

Canim gecmis olsun. Nasilsin simdi?
Pasa cosuyordur icerde. Ayy ne guzel gunlerde mide yanmam hariç tadini cikar kuzum.
Kuzumm cok sagoll.. hafifledi sanki ama devam ediyr ya kontrolu bekliyrm bakalim..kultur fln bakck..
Yaa sorma o kdr guzelki Allahim isteyen dileyen herkese nasip etsin insallah her gun dua ediyrm..sanirim tek ozleyecegim sey bu olucak zaten :)
Simay kusu yirim ben masallah onaa annyle bag da kuvvetlenmis ne istedigini anlayinca daha da bi baska olmustur..saglikla buyusun kuzum

Merhaba hanımlar kimler var eskilerden kimler yok bilmiyorum ama sizleri çok özledim. Beni hatırladınız mı :)
Hoşgeldin arkadaşım :) hep aynı kemik kadro sohbete devam :) tabi eski sıklık yok artık, bebelerle uğraşmaktan...
Çocuklar iyidir inşallah.. Yamaç kuzu nasıl? Dişler çıktı mı? Neler yapıyor?

Selam kızlar bende eskilerdenim hala aynı beklemekteyim. eşim artık kabul etti ameliyat olmayı onu araştıracağım. İnşallah ameliyattan sonra güzel haberi verebilirim sizlere

Hayirlisiyla guzel haberler gonlunuze gore olsun insallah kizlar❤

A April wind Nasılsın?Bi sorun yoktur insallah
Canım teşekkür ederim.
Maalesef dün düşük yaptım Tek tesellim 5 haftalık olduğu için kürtaja gerek kalmadı.
Vardır bunda da bir hayır diyorum
Sezeryan olalı 4,5 ay olmuştu zaten. Biraz korunup zamana bırakıcam artık..

Sinsii Kuzumm benimmm :) arada ses ver yaw..sanki bu sene eylul gibi girisimler mi olcakti tup bebek icin yanlsmi hatirliyrm bilemedm..Rabbim tez zamanda gonlune gore versn yavrm insallah her zaman dualarimdasinn

Yaa cnm bnm hayirlisi Rabbimden ne desem bilemedm

Eskilerden olup bekleyen var mı.. Benim gibi?? Durumlar nasıl..?
Eylül 10 da ilacım bitiyor ve takip eden 7 gün içinde kontrolüm var. Umarım kistlerim gitmiştir.
Ayrıca kist için doğum kontrol hapı kullanıp adetinde değişme yaşayan var mı? Azalma yada artma gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…