Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim çok şükür sağlığımız yerinde ama uyku sorunumuz devam ediyor. O da düzelirse daha rahatlayacağım. Sizde durumlar nasıl
Oyy kuzucuğuma bak seenn :) hep anneyle takılacak, yerine yatmayacak..
Geniş bir yer yatağı ayarladım ben, kızımla birlikte yuvarlanıyoruz yerde. Uykuya dalınca kaçıyorum
Bebeğini iyi gözlemle canım benim. O sana gerekli sinyalleri verecek. Ne yapınca daha huzurlu oluyor mesela.. Başını okşayınca veya kulaklarını hafif üstten kaşıyınca rahatlıyordu kızım mesela.. Sağa sola dönmeye başladığında ise hemen bir yanına yatırıp sırtını sıvazlamaya başlardım, daha kolay dalardı uykuya.. Takipte ol, ne yapmaya çalışıyor minnoş, günden güne belli eder o kendini...

Canim çok şükür sağlığımız yerinde ama uyku sorunumuz devam ediyor. O da düzelirse daha rahatlayacağım. Sizde durumlar nasıl
He bu arada, plojovic 'in tavsiyesidir: sorun olarak bakma olaya ve kabullenmek işini çok kolaylaştırır :) yani ille düzeltmeliyim diye endekslenme. Her ânın keyfini çıkar, bir daha böyle minik olmayacaklar. Düzelteyim derken o tatlı hallerini kaçırıyoruz :)

Ablamm canimsinn iyiyiz elhamdulillah..kucuk bey de iyice kuvvetlendi gumbur gumbur masallah :))
Idrar yolu enfeksiyonundn cekiyrm abla bi bu aralar baska da sikintimiz yk ck sukur..
Sen nasilsin kuzucuklar nasil guzel ablamm
Tatlım benim, Allah daha iyi etsin inşallah. Beyzade tekmeleri yağdırıyor desene :) o tekmelediği yerlerde cilt yırtıkları oluşur, dikkatli ol, bolca yağla.
Yaz sıcaklarında vücut sıvıyı terle atıyor ya, idrar yolları sıkıntısı çıkıyor hemen ortaya. Daha fazla sıvı almaya bak, asitli içecekler içme (özellikle limonata). Ben mesela portakallı, limonlu bir şey içsem fena oluyordum. Bir tutam karbonatı bir bardak suyla karıştırıp tuvalet sonrası temizlenmek de ile yarıyor, yanma hissini gideriyor. Geçmiş olsun inşallah..
Benim kuzular da aynı. Büyüğün okul telaşı başlıyor. Küçüğü kanepelerde sıralıyor.. Yuvarlanıp gidiyoruz :)

Aminn ablamm aynen cok sukur her hareketine..yaglaniyrm da gund bi kere suruyodum saglik ocagindaki iki uc dedi ole yapmaya calisiyrm kasiktan yirtilmaya basladi bile ablam 2 kilo aldm simdiye kdr kiloda almadm ama kollarda gidiyo anlamadm..limonata cok sekerli gwliyo icemiym vala seker yuklemesine bu hafta gitcem bakalim ne durundayiz korkuyrm :)) karbonati deneyeym 3.5 4 iciyrm ablam yetmiyr galiba yaa cok sagol canimsin

Allahimmm siralamaya basladi yanii oy masallah subhanallah yaa..buyugu de tam abi okullu olucak ay ne guzel zamanlari ablam..okul yakinmi kisin sana zor olucak biraz kucuk hanimla sanki

Okul yürüme mesafesinde aslında ama servise vericem gülüm. Kışın getir götür zor olur, servis daha iyi. Bütün mahalle serviste zaten, hep birlikte gider gelirler.
Sıralıyor benim kuzu, düşe kalka, kafayı popoyu çarpa çarpa ilerliyor işte :) çekmeceleri de döküyor tabii :)

Kilo almadın değil aslında, gereksiz bölgelerden kilo gitmiş, karın bölgene odaklanmış. Gerilme sebebiyle de çatlaklar oluşuyor. Şeker yüklemesinde içeceği yavaş yavaş içip bir müddet beklemen lazım. Herhangi bir sorun olmadığını görmesi lazım ebenin. Sonra dışarıda bekleyebilirsin 1 saat. İnşallah sorun yoktur

Kesinlikle prensesle zor olur ablam iyi yapmissin..
Onun cekmeceleri dokusune kurbaaann :))) saglikla buyusunler yaa...
Insallah ablam.persembe gidicem bakalim neler olcak :)) cikarmam insallah saglikli sekilde sonuc alabilirim

Ptesi verdim kuzum 689 çıktı
2 hafta sonra keseyi görmeye gidicem artık
Sen napıyorsun nasıl gidiyor
Allahimmm nasil sevindimmmm nasil mutlu oldum suan anlatamam yaaaaaa Rabbim sen ne buyuksun Allahimmmm..o kdr dua etmistm ki Allahim sukurler olsn insallah saglikli bir gebelik olsn saglikla kucagina al bitanemm....
Bizde iyiyiz kuzum elhamdulillah bi sikintimiz yk simdilikk..
Ay ben ck mutlu oldummmm

Canım benimm
İnşallah öyle olur, sağlıkla devam eder bu sefer kucağıma alabilirim kucağıma kuzum
Sizinde iyi olmanıza sevindim hep böyle devam etsin inşallah

Canım benimm
İnşallah öyle olur, sağlıkla devam eder bu sefer kucağıma alabilirim kucağıma kuzum
Sizinde iyi olmanıza sevindim hep böyle devam etsin inşallah
Insallah cnm bnm alicaksin bu sefer kuzumm inaniyrm bn
Cok sukur kuzum amin insallah bakalimm Rabbim saglikla kucagimiza da almayi nasip etsn insallah

Ptesi verdim kuzum 689 çıktı
2 hafta sonra keseyi görmeye gidicem artık
Sen napıyorsun nasıl gidiyor

İçim kıpır kıpır oldu bebiş haberine
Allah sağlıkla tamamına erdirsin.Hep güzel hatırlayacağın bir gebelik ve doğum olsun insallah.
Ayyyyne heyecanli.
Allah bekleyenlerede guzel haberler duymayi nasip etsin insallah en kisa zamanda hayirlisiyla

Amin inşallah canım
Wuu gitmeyeli neler olmuş burda maşaallah ya rabbim sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin kuzummm çok sevindim
Sen neredelerdesin bakim?
Sağol kuşum teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…