Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı tezkereler olsun canım. Sağ sağlim dönsün inşallah.
Ne guzel emekliyordur şimdi maşallah ona. Bebeklerde en zor dış cikarma dönemi galiba.

Her mizmizlandiginda emziriyorum. Şu anda da kucağımda yine
Hepsi sağlıkla büyüsün inşallah.

Çok şükür canım. Nasıl geçti kontrolümüz?

Simay da iyi teyzesi. Büyütmeye çalışıyoruz. 1 aylık oldu bile
Kuzum sukurlerr olsunnn Rabbimee hersey yolunda..kalbinde kireclenme gordu ne radyolog ne kendi dr.um ustune dusmedi ikili sojucu temiz diye ve zaten cogunda gecen bir durummus bi iki aya kalmaz bile dedi her ikiside insallah oyle olur..baskada sikintimiz yk gayt saglikli pasa boyle devam etsin insallah saaglikla gelsinn..
Oyy yerim ben o prensesi masallah subhanallah size

Çok geçmiş olsun canım. Ahh hiç hasta olmasalar ne güzel olur.

Amin amin canım.
Eşim hamile kaldığımdan beri çok destek oldu. Şu an da öyle. sağolsun.
Istediği sürede emmesine izin veriyorum. Şu an 1 saattir hem emiyor hem keyif yapiyor
Saglikli olsunlar yeterli.

Şu kuşu desene maşallah ona❤ mini ellerinden öperim.
Sağa sola sallanmaktan hoşlanmadı bizim hanım. Ileri geri daha çok hosuna gidiyor.
En çok bizim yatağı sevdi. Yatınca mışıl mışıl uyuyor. Mecbur kalmadıkça yatırmıyorum tabi.
Bende koltuğa falan yatırıyorum artik

Çok şükür canım iyi olmanıza sevindim.
Simay'ın da kalbinde delik var gibi gelmişti doktora. Fetal eko çekildi 2 defa. Çok şükür kardiyoloji doktoru bir şey görmedi. Geçen gün yine kontrole götürdük. Yok bir şeyi çok şükür.
Içın rahat olsun canım. Turp gibidir maşallah. Sağlıkla gelecek emin ol❤

Adı belli olmadı mi

Hamak beşik alıp ileri geri de sallayabilirsin :) uyanık bebişler en çok ebeveyn yatağını sever zaten
Yavaşça bırakmak için kanepe koltuk uygundur :) hatta gerekirse yanına kıvrılırsın sen de

Yaa can kuzu nasil uzulmussundur..dr.uma attm raporu cnm radyologda takilma demisti dr.umda takilma gecicek o sonuc gayet iyi dedi rhatladim oylelikle..saglikla gelsin baska birsey istemiyr insan..
Adi halen cabbar :))) isim bulamiyoruz yani o kdr cok guzel isimler varki mahir, omer, hamza, kerem, bugra, ali asaf....kereme daha yakinim sanki su ara..bakalim bi ismi olacak elbet :)

Gaz sorunu olan bebekler daha zor kuzum. Önceki hallerine göre şükrediyorum ama tabi dişte çok etkiliyor. Neyse ki geç çıkarmadı geç olunca daha bi zorluymuş.
İyi yapıyorsun emzir onun sana senin ona ihtiyacın var insan acaba düzelir mi dediği herşeyi unutuyor zamanla düzeliyor yani

Amin ablam sizi de kavuştursun evet dizlik alacağım kızarıyor baya dizleri hiç durmuyor yerinde kuş kadar yediğini de eritiyor sıpa. Yerim Simayımı maşallah sürünsün kuzum benim ❤

Amin ablam sizi de kavuştursun evet dizlik alacağım kızarıyor baya dizleri hiç durmuyor yerinde kuş kadar yediğini de eritiyor sıpa. Yerim Simayımı maşallah sürünsün kuzum benim ❤
Dizlik engellemez inşallah ilerlemesini.. Simay da bütün gün hareket haline. Çekmeceleri de keşfetti, dizlerinin üstünde habire açıp karıştırıyor.. Altına uzun tayt veya incecik pantolon giydiriyorum, rahat emekliyor. Öbür türlü halıya, parkeye temastan kızarıyor dizleri..
Hala gazla uğraşıyorsanız tuvalet iletişimini dene gülüm. Biz kakayı klozete yapmaya çalışıyoruz, altını yıkarken de oturtuyorum, çiş yapmasa bile pırt pırt yapıp rahatlıyor çocuk :)

Ayy ablam tuvalete nasil yaptiriosun bana artk bitkinlik geldi gunde 6 kere kaka yapmasindan bez dayanmaz oldu

Ayy ablam tuvalete nasil yaptiriosun bana artk bitkinlik geldi gunde 6 kere kaka yapmasindan bez dayanmaz oldu
Klozete takılan bebek adaptörleri var, onlardan alabilirsin. Bezin içinde tek seferde yapamıyorlar, o yüzden her beze yapıyorlar az az. Kaka yapmaya başladığını farkedince oturt klozete, ellerinle destekle, düşmekten korkabilir. Sonra neşeli şarkılar falan söyle ki rahatlasın. Ikınmasını teşfik et, rahat edeceksiniz ikiniz de..

Ayy insallah deneyecegim abla cok tesekkur ederim ikiniyor yaptigi azcik kip kirmizi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…