Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Annemle gizlide olsa goŕusebiliyorum ama bir sorun sıkıntı olursa eski olmayacaklarinida sahiplenmiyeceklerinide biliyorum herkes beni reddet miş durumda eşim sürekli yanimda değil 5 gün boyunca evde yanlız başına kaldığım zaman oluyor etrafında tanıdık kimse yok hepsi yabancı kimseye güvenemiyorum tanimadigim etmediğim bir memlekete evde oturup dine kendimi veriyorum.uzun hikayem var evt yazsam roman olacak bir hayatim var benim
Canım kaç yaşındasın. Yaşadıkların kolay değil inanki herkesin hikayesi kendince ağır rabbim sabır versin sana .

evlilgin mi bir sene canım çocuk isteyeli mi bende 1,5 senedir evliyim canım hiç korunmadık kısmet rabbim zamanını bekliyor
yok canım iki sene oldu evleneli ama cocuk yeni düşündük basta ben korundum sonra eşim korundu aslında normal bi sene 8 ay dogum kontrol hapı kullandım ben bırakalı 2 sene oldu ama sonra devam ettık korunmaya nasip canım bi sorun yok heralde doktora gittin bnde gittim normal hersey şükür

iyi canım bende erken gebelik testi almıştım ama hala bekletiyorum benim durmadan hastalığım gecikiyor aslında 13'ünde olmayabilir 13'üne kadar bekleyip öyle yapacam

Hakkımızda hayırlısı aslında ben bu ay cok istemiyorum kardeşim kimyasal gebelik yasadım bu ay olursa ona nasıl söylerim 2. Kaybı bu onun

Hata benim suç benim kendi düşen ağlamaz.Oluruna bıraktım güzelim ya sen kaç yaşındasın senin neden çocuk yok
Bende 27 yaşındayım 2 yıldır evliyim hiç korunmadik benim bi tüpüm kapalı onun dışında şimdilik bişey yok ama daha olmadı nasip kısmet inşalla h en kısa zamanda olur.bu arada benim eşimin anneside urfalı ama onlarda hiç öyle şeyler yok.

Bende 27 yaşındayım 2 yıldır evliyim hiç korunmadik benim bi tüpüm kapalı onun dışında şimdilik bişey yok ama daha olmadı nasip kısmet inşalla h en kısa zamanda olur.bu arada benim eşimin anneside urfalı ama onlarda hiç öyle şeyler yok.
Sen nerelisin.Canim Benim tüplerde kapalıydı anestezi ile rahim filmi çekti açıldı sende yaptirsana.

Kızlar ben alttan muayne oldum sag yumurtalıklatım 9 sol 12 tane iyi dedi bu ne demek oluyo acaba siz böyle bişey yaptrdnz mı

Kızlar ben alttan muayne oldum sag yumurtalıklatım 9 sol 12 tane iyi dedi bu ne demek oluyo acaba siz böyle bişey yaptrdnz mı
evet canım geçen hafta bende gittim alttan muayene ettıler rahım kalınlıgına baktı kist miyom vb bısey varmı ona baktı yumurtaların var mı ona bakıyor neyden bahsetmıs doktor onu anlayamadım cnm

evet canım geçen hafta bende gittim alttan muayene ettıler rahım kalınlıgına baktı kist miyom vb bısey varmı ona baktı yumurtaların var mı ona bakıyor neyden bahsetmıs doktor onu anlayamadım cnm
Yumuryalık sayımı yapılıcak dediler sag yumurtalıklarım 9 solda 12 taneymiş iyi dedi neye göre iyi normlde kaç tane oluyo acaba gebelige hazırlık yazıyo kagıdımda

X